reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

co do Sylwestra to my na impreze do znajomych, odzice zostaną u nas z Malutką a my w tany ;-) a ze pod choinkę dostałam przepiekną sukienkę Gosi Baczyńskej w prezencie od męza to i ubranie na Sylwka mam z głowy:-):happy2:
 
reklama
Wiatajcie poswiątecznie, ja dzisiaj mam wolne za sobote, ale jutra na nowo do pracy, całe szczęście tydzień troche krótszy będzie. Za to Wiktoria ma wolne ze szkoy od rana uprawiamy hazard:) męczy mnie grą w Monopoly.Nie mam sumienia jej odmówić.

zdec- mój Oskar tez ma strajk głodowy tylko u nas kolejne zęby się szykują, w nocy z płaczem bardzo często się budzi a wczoraj przez cały zień spał 40 min więc do strajku głodowego doszedł strajk spaniowy:)

katarzynaj - świetne zdjęcia

ewela - super że chrzciny udane a z małego niezły przystojniaczek

agast22 - gratuluje zabków, zdjęcia małej zjadająej łóżeczko - bezcenne:-)

MagdaM - zdrówka dla Szymka i gratulacje z okazji rocznicy:)

Ola_Fasola - mój Oskar przemieszcza sie po całym pokoju, a to pełza, a to przekreca sie z pleców na brzuszek i tak zwedza świat:-)

AniaCh - ja bym obstawiała podrażnienie śluzówki

anecznik - my też planujemy spędzić sylwestra z rodzicami, bo jak narazie z małym dzieckiem mało atrakcyjni jesteśmy dla coniektórych znajomych:-D

avena - super że Iguni juz przeszło, mój nadal męczy sie z katarem

liliti -miłego świętowania z ciastem w roli głównej:-)



co do odchudznia to ja się piszę! oj źle się dzieje, źle:-D

wpadłam poczytać co u Kajdusi i Ewuś - ale nie ma nowych wieści - więc życzę jeszce raz zdrówka dla dzieciaczków

uciekam dalej uprawiać hazard:-)Wiktoria zadowolona bo ogrywa mamę:-)

Miłego dnia
 
Witam i ja po świętach!
Zośka niestety tez chora w czwartek byłam u lekarza i dostała tylko syropek i wit c w piatek juz było ok a w pierwszy dzień świąt wieczorem gorączka więc znów do lekarza i niestety antybiotyk bo lekarka bała sie żeby wkońcu zapalenia oskrzeli z tego nie była ani marysia ani zula nigdy nie brały antybiotyku a malutka już musi wziążć no ale wczoraj już było ok a dziś strasznie gęsty katar cały nosek zapchany :-(
KAJDUSIA,EWUS-współczuje oby szybko dzieciaczki do zdrowia wracały

U nas zabawek po świetach tyle że chyba my się niedługo w tym domu nie zmiescimy:-Da jeszcze dziś dotarło krzesełko do karmienia zaraz się biore za rozpakowywanie
 
Lencja - a nie próbowałaś czegoś wprowadzić do diety?? mi lekarka powiedziała (kiedy jeszcze myśleliśmy że młody ma skazę), że kiedy skończy pół roku będę mogła spróbować coś wprowadzić jeśli się uda to super jeśli nie to znów kilka miesięcy odczekać i znów spróbować.

Kochana, co jakiś czas próbuje, ale póki co jeszcze kończy się zawsze uczuleniem... Gdybym nie próbowała to pewnie bym nadal jajek i drobiu nie jadła a tak jest już o wiele lepiej :)

Musze się Wam pochwalić...
Nela zjadła cały słoiczek jabłuszka z marchewką
Dla mnie to ogromny krok milowy, bo wcześniej to maks 2-3 łyżeczki się udało!!!!!
 
Lencja gratulacje dla Kornelki że tak dzielnie zjadła deserek!
Moja też wciągnęła niedawno pół słoiczka obiadku;) A zaraz będę próbowała mleko, jestem ciekawa co z tego wyjdzie i pewnie za jakieś 0,5h- 1h do spanka:)
Już jest o niebo lepsza, już tak strasznie nie marudzi:)

liliti - super prezent od męża dostałaś!:) Dobrej zabawy sylwestrowej życzę:) A propos prezentów to jak zakładałam że nic nie dostanę to jednak mój się wysilił dostałam perfumy Beynce(czy jak to się tam pisze):p Trzeba mu przyznać że są śliczne:)
 
ja tez się witam po świątecznie:-)
i jak kilogramów przybyło?

bo ja objedzona i jeszcze w lodowce mnóstwo pyszności zostało:tak:
jeśli mi się uda to może nadrobie Wasza produkcję bo się rozpisałyście od rana:-D

do dzieła;-)
 
Lencja - a nie próbowałaś czegoś wprowadzić do diety?? mi lekarka powiedziała (kiedy jeszcze myśleliśmy że młody ma skazę), że kiedy skończy pół roku będę mogła spróbować coś wprowadzić jeśli się uda to super jeśli nie to znów kilka miesięcy odczekać i znów spróbować.

Zdec - mój Kamil też miał okres buntu przeciw butelce, trwał jakieś 2-3 dni i przeszedł. Może niektóre dzieci tak mają :-D


Dziewczyny macie jakieś postanowienia noworoczne??? Pochwalcie się jakie :-D

anecznik a jak to z tą skazą u Twojego małego było? miał skazę i już nie ma??

a o postanowieniach noworocznych nie myślałam, jedyne co napewno chce zrobić to przytyć :)
 
Ja zaraz wybywam na zakupy bo Jagoda pożarła cały zapas słoiczków:)
i teraz się za jedzenie łóżeczka wzięła :))
Zobacz załącznik 312129

Jagódka ma cudne długaśne rzęsy!!!:-)

ja od wczoraj planowałam A6W spowrotem robić, ale mi nie wyszło więc może od dzisiaj się uda:)

ambitny plan:-D może i ja się zmobilizuje, hihi:happy2:

Dzisiaj Jasiu dał nam pospac prawie do 10:-D Zaraz jedziemy do Marino bo małż ma wolne a dzieci dostały kase pod choinkę więc coś się kupi. Małemu chce body kupic z Disney albo Cherokee a Ola sobie sama coś wybierze.

pochwal się co kupiłaś:-)

Witam sie i uciekamy zwiedzac Amsterdam z babcia no i Lila moze troche zabytkow nie na spiocha zaliczy :)
gosiagro witaj w klubie to co laski zaczynamy razem sie odchudzac?
][/B]

pewnie w grupie raźniej!!:cool2: podobał się babci Amsterdam?

W. już dziś troszkę lepiej, jednak umówiliśmy się, że pójdzie do lekarza.

mam nadzieję, że to nic poważnego!

co do Sylwestra to my na impreze do znajomych, odzice zostaną u nas z Malutką a my w tany ;-) a ze pod choinkę dostałam przepiekną sukienkę Gosi Baczyńskej w prezencie od męza to i ubranie na Sylwka mam z głowy:-):happy2:

super prezent:tak:

Musze się Wam pochwalić...
Nela zjadła cały słoiczek jabłuszka z marchewką
Dla mnie to ogromny krok milowy, bo wcześniej to maks 2-3 łyżeczki się udało!!!!!

brawo!!! zuch dziewczynka:-)

nadika - może ci oddam kilka kg:-)

Magda M - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-)

hefi - gratuluje pierwszego i drugiego zębulka:cool2:

Dla wszystkich naszych chorujących dzieciaczków dużo zdrówka!
 
reklama
hej dziewczyny powiedzcie mi czy wasze pociechy przesypiają juz cała noc?? nie wiem jak nauczyć Julke spania w nocy. Wydaje mi się ze ogólnie za mało śpi bo w dzien udaje jej sie usnąć góra na pól godziny a w nocy budzi sie co 2 nie wiem co jej nie daje spać może macie jakieś pomysły co? (ciągle karmie piersią)
 
Do góry