reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

zdec moja tez przez sen nie wezmie nic do buzi, jak spi to spi. Ale bede jeszcze probowala :) Super pierwsze slowo :):tak: A co do niejedzenia to u nas przy kazdym zabku byl mini strajk
Lencja oby to nic powaznego, moze po prostu maz jest oslabiony. Super ze sobie podjadlas i swieta udane :):tak:
agast gratuluje zabkow, :-D

emalia jak jest Jas wysypany, moze to uczulenie na cos? My podalismy w swieta kaszke malinowa i wyrwalam Lili piernika z buzi zanim go odgryzla i na drugi dzien miala pol buzi w kropkach, nie wiem od czego w koncu, ale zeszly po kilku godzinach. Moze Jas tez cos wpakowal co nie trzeba do buzi? Obserwuj i daj znac jutro, i obys ty sie nie rozchorowala! Ale ten post wyszedl zakrecony :eek:

izia jakie fajne zdjecia! Slicznie siedzi a jaki zaintrygowany
katarzynaj sie nie odzywa, czyzby cos nie tego z tesciowa???:-D:szok:
ewus o co chodzi z tym pajacem M co znowu nabroil pajac jeden?? :confused:

kpi, ewelaa gratuluje udanych chrzcin!

Milka gratki dla Ercia a tak sie martwilas moze jednak pojdzie w slady wyslawionego braciszka;-) U nas Lila tez pelza a najchetniej sie kreci dookola wlasnej osi na parkiecie

Acha juz mamy druga dolna jedynke!
Przytylam przez te swieta chyba kolejne 10kg :no: masakra od nowego roku nie jemy slodyczy z mezem:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
kajdusia, ewuś - jejku dziewczynki....Boziu oby te choróbska szybko minęły....Tak mi smutno z Waszego powodu!!!! Myślami jestem z Wami i trzymam kciuki za szybki powrót do domciu!!!!Zdrówka dla dzieciaczków i dla kajdusiowej mamy i P.
koriander - gratuluje drugiej jedyneczki
ewela - fajne zdjecia, super że wszystko udało się z tymi chrzcinami!
zdec - moja też ostatnio przechodziła b unt jedzeniowy...a teraz jadłaby co godzinę ...hehehe...Gratulacje dla Natalki z okazji wypowiedzenia pierwszego, jakże oryginalnego słowa....
izia - chyba z Michasia bedzie mały komputerowiec, co? Słodkie
kasiaj - super zdjećia ze sławnym prezencikiem.... :-)
agast - już cztery ząbki...Wow!!! Gratulacje dla Jagódki!!!!
milka - no i widzisz jaki Eryczek zdolniacha...Spryciulek z niego!!!
Lencja - zdrówka dla męzusia....no i cieszę się ze mogłaś podjeść sobie w świeta....Ale zrobiłas sobie ucztę dla podniebienia!!!

U nas też święta udane....Dziś byli znajomi...POlcia wyszalała się ze znajomych synkiem...szalonym dwulatkiem....i padła juz dziś o 19.15....Bo ostatnio to zasypiała ok 22.00.....P. siedzi zamroczony na kanapie i zaczyna ględzić głupoty jak to on po czymś mocniejszym....HIhihi!!!! A ja wpadłam na chwilke podczytać co u Was????
 
kajdusia, ewus - strasznie mi przykro z powodu choróbska, trzymam kciuki, żeby szybciutko było wszystko dobrze

magdziak - nie spodziewałam się, że tak dobrze to zniesie:)
życzę, żeby katarek wkrótce zniknął

izi_tcz - super mały siedzi:-)

koriander - gratuluję kolejnego ząbka!

ewela28 - super, że chrzciny udane, i Mały zadowolony, my też sie martwiliśmy czy wszystko się uda ale było ok

Lencja - mój J. miał takie same objawy, musiało Go dość mocno boleć bo poszedł do lekarza, EKG nie wyszło najlepiej ale kardiolog stwierdził, że to raczej wirus jakiś "przeziębieniowy" i dostał antybiotyk, niż coś z sercem.
A jak się dziś czuje?Lepiej?

agast22 - gratuluję 4 ząbków!!! , nie wiem jak Wy to robicie ale u nas ani jednego:no:, czy są tu jeszcze jakieś bezzębne dzieci?
 
Witam
U nas ospy ciąg dalszy :-( Szymek biedny wysypany i jeszcze ma gorączke ponad 39 i ponad 40 co chwile mu zbijam i po paru godzinach znowu :-( Lakarka nas pocieszyła że Kacperek nie powinien zachorować bo ja już chorowałam i on dostaje w moim mleku antyciała , za to my z mężem mamy uważać bo od tej ospy możemy półpaśca załapać :-(
Kajdusia , ewuś - życzę dużo zdrówka
ewela 28 - cieszę się że chrzciny się udały :-)
agast22 - gratuluję ząbków :-) u nas też już są cztery i chyba następne dwa idą :-)
A my wczoraj mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu :-)
 
Witam się i ja poświątecznie. Mój polazł dziś w końcu do roboty i w końcu mam spokój, zła jestem na niego bo przez cały tydzień przed swiętami udawał strasznie chorego, nic mi nie pomógł, dzieckiem sie nie zajmował bo przeciez moze ją zarazić, z psem nie wyszedł bo chory, sprzątać - też nie bo słaby jest:wściekła/y::wściekła/y: wczoraj mieliśmy spędzić razem miły dzień, miał go spędzić z nami a najpierw spał do 10 a potem grał a jak poprosiłam zeby chwilke Klarą się zajął to darł sie ze ciągle mu ją przynosze. Tak więc przestałam sie wczoraj do niego odzywać ale wieczorem go ruszyło chyba troche sumienie i powiedział że mi pomoże, posprzątał troche przynamniej to dobre ale rano tez juz mnie wkurzył bo zadzwonił akurat jak mała usnęła przy butli wiec go rozłączyłam za chwile znowu dzwoni - mowie mu ze nie moge teraz gadać a on co robisz, dlaczego nie możesz i tak mała sie rozbudziła ze do tej pory nie spi i pewnie teraz nie predko bedzie chciała spać! Święta w miare ok, Klara nadostawała różynych zabawek ale srednio ją interesują..

zdec- nie martw się tym że mała nie chce jeść, Klara też ostatnio nie chciała w ogóle butli, jak byłam na szczepieniu to zapytałam o to i pediatra powiedziała mi że tak moze być i jak nie chce to zeby nie dawać i moze byc to uzaleznione od ząbków nawet jeśli nie widać ich jeszcze to dziecko tak sie zachowuje. Ja Klarze nie dawałąm po prostu butli przez chyba 2 dni tzn próbowałam ale nie chciała, nawet na deserki nie miała ochoty i teraz wszystko wróciło do normy tak więc i Natalci minie

kpi-my jeszcze nie mamy ząbków

koriander- my też ciągle żremy słodycze i po tych swietach to nawet na wage nie staje od dziś postaram się odchudzać. A ty karmisz jeszcze Lili?

kpi, ewela-gratuluje udanych chrzcin, u nas będą dopiero na wiosne

ewuś, kajdusia- oby te choróbska szybko się od was odczepiły!

agast, koriander- gratuluje ząbków

izia- pięknie michaś siedzi
ewela- śliczne zdjęcia z chrzcin, Dzinks super ubrany!
kasiaj- trzymam kciuki żeby Fifi szybko wyzdrowiał, zdjęcia super!

Czy wasze dzieci przemieszczają się w jakiś sposób? Klary nie można na chwilkę zostawić bo zaraz jest poza matą a to sie turla i tak powoli pełza.
Czytałam na watku a ja rosne i rosne wagi waszych dzieci... nawet napisałam Klara wazy tylko 6700 jest chyba najmniejsza a martwi mnie to bo w ogóle nie chce zup:-(dr powiedziała ze jest drobna ale przybiera na wadze ale jak poczytałam jakie wasze maluchy są duże to jestem przerażona ze mam takie maleństwo:-(

ooo chyba usnęła w końcu:-)
 
agast22 - gratuluję 4 ząbków!!! , nie wiem jak Wy to robicie ale u nas ani jednego:no:, czy są tu jeszcze jakieś bezzębne dzieci?

U nas też jeszcze szczerbaty uśmieszek i nie zanosi się aby w najbliższym czasie to się zmieniło :-) Głowa do góry szczerbate uśmiechy są najpiękniejsze :-D i nie musimy dodatkowy tych ząbków myć :-)

Czy wasze dzieci przemieszczają się w jakiś sposób? Klary nie można na chwilkę zostawić bo zaraz jest poza matą a to sie turla i tak powoli pełza.
Czytałam na watku a ja rosne i rosne wagi waszych dzieci... nawet napisałam Klara wazy tylko 6700 jest chyba najmniejsza a martwi mnie to bo w ogóle nie chce zup:-(dr powiedziała ze jest drobna ale przybiera na wadze ale jak poczytałam jakie wasze maluchy są duże to jestem przerażona ze mam takie maleństwo:-(

ooo chyba usnęła w końcu:-)

Oj po prostu taka jej uroda :-) w dodatku pewnie dużo spala skoro ciągle jest w ruchu :-) Mój to leniuszek tylko by siedział :-)
 
ale tu dziś cisza...halo halo święta się już skończyły:-) a co robicie w sylwestra? wychodzicie gdzieś? co z dziećmi? do nas przychodzą znajomi i teściowa zaproponowała mi zeby Klara u nich nocowała ale na to się nigdy nie zgodzę....
 
reklama
Do góry