reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kurcze kajdusia oby to chol......o jak najszybciej od was poszło no i od wszystkich chorowitków od ewuś też
a mój Michał tak się rozregulował ze snem że po kąpieli zasnął na godzinkę a teraz dokazuje i ani myśli spać
a to on przy zabawkach gwiazdkowych nowy folder(2) 001.jpgnowy folder(2) 002.jpg
 
reklama
Kajdusia, Ewuś- tak mi smutno, tulam Was mocno. Jak serce boli jak dzieci chorują. Trzymam kciuki za szybką poprawę i zdrówka dla Piotrusia i Kubusia :(

Zdec- kurcze, to nie fajnie z tym jedzeniem. Może jakiś foszek zębowy? Gratuluję pierwszego słówka :)

Mój też od wczoraj wysypany, nie wiem czy to nie od zębów, bo jeszcze dzisiaj luźniejsza kupka była i te węzły lekko powiększone ( pisałam o tym we wcześniejszym poście i mam nadzieję ,że w końcu doczytacie :) Ach mam nadzieję ,że nie zachoruje mi na jakieś świństwo. Mnie też od kilku dni boli w prawej pachwinie, chyba mnie przewiało. Wrrrr... jak ja niecierpie zimy!!!

edit; Izia- widac ,że Michaś zadowolony z prezentów,. A jak ładnie siedzi :)
 
Ostatnia edycja:
Kajdusia, Ewuś- tak mi smutno, tulam Was mocno. Jak serce boli jak dzieci chorują. Trzymam kciuki za szybką poprawę i zdrówka dla Piotrusia i Kubusia :(

Zdec- kurcze, to nie fajnie z tym jedzeniem. Może jakiś foszek zębowy? Gratuluję pierwszego słówka :)

Mój też od wczoraj wysypany, nie wiem czy to nie od zębów, bo jeszcze dzisiaj luźniejsza kupka była i te węzły lekko powiększone ( pisałam o tym we wcześniejszym poście i mam nadzieję ,że w końcu doczytacie :) Ach mam nadzieję ,że nie zachoruje mi na jakieś świństwo. Mnie też od kilku dni boli w prawej pachwinie, chyba mnie przewiało. Wrrrr... jak ja niecierpie zimy!!!

Kajdusia & Ewuś - podwójnego zdrówka Wam życzę i sił!

Zdec - :) no to pięknie, jak Wam się tak mała rozgada, to ani się obejrzysz, a będzie całymi zdaniami zasuwać:)
 
emalia z tym węzłem może być od zębów ale też jakieś przeziębienie może być to też mogą być powiększone
zdec gratuluję pierwszego słówka:-D
 
iza Michaś rzeczywiście super siedzi i widać że zadowolony z prezentów:)

emalia - kurcze pod pachami jak boli to nie za ciekawie, może jakieś nie daj boże zapalenie węzłów chłonnych:( Trzymaj się bidulko, oby na dzieciaki nic nie przeszło:(

Ktoś tu kiedyś pisał o karmieniu dziecka na śpiocha, jak to wygląda? Normalnie jak śpi włożyć mu butelkę i podnieść lekko główkę?
 
Kurcze ja próbowałam, nic sobie do buzi oprócz smoczka nie da wcisnąć:(
No i kurcze nie wiem co robić, chyba poczekam aż w końcu głód poczuje, jeszcze nigdy tak długo nic nie jadła, to już ponad 6h:((((
 
zdec - na śpiocha karmisz bez podnoszenia główki, jak podasz butelkę to powinna zassać i zjadać. A jakie fajne pierwsze słówko :)
Kajdusia, Ewuś - bądźcie silne!
Izia - Michaś wygląda na zadowolonego :)
katarzynaj - jaki fajny Filuś z legendarną zabaweczką :) A teściowa też dziś u Was była?
kpi, ewela - super, że jesteście zadowolone z chrzcin!

My dziś mieliśmy dom pełen gości, a wcale się tak nie zapowiadało... Co jedni odchodzili to ktoś inny przychodził, fajnie tak :) Nelunia spokojna, grzeczniutka, zachwycona zabawkami. Ja już dziś bez mlecznych rarytasów :( wczoraj jednak trochę pojadłam sobie :) a wieczorem z W. całe wino wypiliśmy, on trochę a ja całą resztę :)

W. od kilku dni się coś źle czuje, a dziś jest kiepsko boli go głowa bardzo bardzo i kuje w okolicach serca, martwię się o niego.. Już go chciałam na pogotowie wysyłać ale się nie zgodził, póki co poszedł do mojej mamy zmierzyć ciśnienie. Martwię się o niego.............. :(
 
kajdusia, ewus- obyście szybko się tego chorobska pozbyli!!! Duzo pozytywnych fluidow śle!

zdec
- jak Jagodzie wychodziły gorne jedynki to nie chciala nic z butli pic i byla przez 2 dni na samych słoiczkach... Bo tak wogole to mamy juz 4 ząbale:)
 
reklama
Gratuluje ochrzczonym

Kajdusia ewus niech was opuszci ta jelitowa u nas ma bratanica meza bylismy razem w wigile mam nadzieje ze chlopaki niezalapia

Madziaja zdrowka dla Zuzi

Emalia po ktorej stronie te wezly ? Ercio kiedys mial ale chyba mu zszedl wsanie taki z tylu na dole za uchem Olaf od wiekow ma na karku ale ja sama jestem cala w wezlach jak raz wyjdzie to nie schodzi podobno taka uroda . Jak dociekalam skad ten u Olafa to znajoma lekarka powiedziala mi ze po lewej stronie czesto wychodza po szczepieniu na gruzlice i prawdopodobnie nie zwrocialam na to uwagi jak byl malusi

Zdec zdolniacha z Natalki a jaka kulturalna juz sie wita :)) Ercio udaje weza z rymowanki i robi sssssssss

Lencja ja ostatnio tez poszalalam z czekolada no i pojawil sie od razu sluz. A te chlopy takie nierozsadne boja sie lakarza czy jak

U nas postepy Ercia ida lawinowo dzis juz pelzal do tylu :) a leza unosil sie na raczkach i dzwigala w gore dupke chwile utrzymywal sie na czworakach ciekawe czy bedzie cwiczyl dalej. U nas to wogole jest juz tak ze na plecach nie polezy poloze go sekunda i na brzuchu lezenie na plecach tylko w czasie spania

Kolorowych snow
 
Do góry