reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam wieczorowa pora :)

wszystkim solenizantom ZDROWKA i wszystkiego najlepszego!!

ale mam dzis marude w domu, w dodatku wszystko co idzie pcha do buzi. Zuza dzis pierwszy raz od prawie tyg zobaczyla m-jej spojrzenie bylo najlepsze-jakby chciala powiedziec kim ty jestes?? hehe..ale potem juz usmiech i rece wyciagniete. Spadlo troche sniegu wiec dzieciaki z osiedla frajde mialy-duzo tego nie jest ale w ie snieg to rzadkosc:tak:
dzis mam lenia :zawstydzona/y:

my wigilnie spedzami w ie sami no chyba ze moj sie wykoruje i gdzies pojedziemy/polecimy-ale watpie..ale bedzie dobrze choinka jest, grzane winko bedzie, jedzonko tez jakies sie wykombinuje...najwazniejsze ze bedziemy razem a reszta niepotrzebna..:tak: za to w przyszlym roku pl

mykam cos porobic puki maluda spi
milego wieczorku :)
 
Wróciłam koło południa. Nie chciało mi się tam siedzieć dobrze że jednego długiego wykładu nie było:tak::tak:
Ale jestem padnięta...
Wybaczcie że nie poodpisuję każdej.
Jutro jeszcze jeden dzień, cięzki bo będzie koło na które nic nie umiem:-( A potem zakupy:tak::tak: To akurat kocham:-D:-D

Czytam coś że czystki na zamkniętym zaczynają sie robić, więc idę podpatrzeć czy ja tam jeszcze jestem:-D No i coś napisać, żeby potem nie było:-)
 
Na zamkniętym coś ciężko mi się dodaje zdjęcia dlatego tu wrzucę:p
Niuśkę z wczoraj (widać że matka miała wolne):p

gosiagro a co do Wigilii to mamy 3 bo najpierw u teścia, potem u mojej mamy, a potem u teściowej, też nie wiem jak mała to zniesie, zwłaszcza że okolice 15:30 to jej pora na drzemkę, a 19 to pora na sen:-( Będzie ciężko:szok:

DSC01922a.jpgGłodzą mnie więc zajadam chusteczki;-)
DSC01932a.jpgTak sobie siedzę...
DSC01933a.jpgWcale się nie wstydzę co mam pod sukienką:-):-)
 
Na zamkniętym coś ciężko mi się dodaje zdjęcia dlatego tu wrzucę:p
Niuśkę z wczoraj (widać że matka miała wolne):p

gosiagro a co do Wigilii to mamy 3 bo najpierw u teścia, potem u mojej mamy, a potem u teściowej, też nie wiem jak mała to zniesie, zwłaszcza że okolice 15:30 to jej pora na drzemkę, a 19 to pora na sen:-( Będzie ciężko:szok:

Zobacz załącznik 310258Głodzą mnie więc zajadam chusteczki;-)
Zobacz załącznik 310259Tak sobie siedzę...
Zobacz załącznik 310260Wcale się nie wstydzę co mam pod sukienką:-):-)

zdecowa mała świetna:tak::tak::-D:-D powodzenia jutro na kole i tak z 5 wrócisz:-p
 
padam dzisiaj ;/
zdec malutka swietna :D

my wigilie mamy 2 najpierw o 15 do tesciów ;/ potem do moich rodziców :D zostajemy do 2 swieta zjemy obiad i jedziemy do tesciów ;/ a moze chciałby któras pojechac z mnie i dzieciaki?? a tak mi było dobrze ze ich nie widziałam od chrzcin :D czyli od 26 wrzesnia, czuje ze bedzie mega afera w swieta bo ostatniocos B gadali ;/ no i snia mi sie codziennie ;/ wrrrr...

miłej soboty
 
reklama
Do góry