reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzień doberek,

u mnie noc rewelacyjna spała od 19:30 do 6:30:-D:-D a to za sprawą karmienia na śpiocha, które jej wprowadziłam:-)

kpi - super, tak usłyszeć słowo mama:tak::tak: mi jeszcze nie było to dane

nadika - fajnie, ze mały się powoli do Nutramigenu przekonuje, udanych zakupów!


Hefi - najlepsze życzenia urodzinowe, niech Julcia zdrowo rośnie, marzenia się spełnią, i mam nadzieję znajdziesz taka prace, jaka ci się marzy!!!


Dla naszych dzisiejszych solenizantów Sto lat!!
Liliti Soniowej z okazji ukończenia 7 m-cy
Majgosi Kajdusiowej, Michałka Izi z okazji ukończenia 6 m-cy!

No to sobie pospałyście. szczęściary:-D

Witajcie,

Przede wszystkim HEFI wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń i wszystkiego czego byś chciała!

Dla dzisiejszych solenizantów wszystkiego najlepszego:) Duże już te nasze dzieciaczki 7-miesięcy jak ten czas leci:)
Moja właśnie próbuje coś przy laptopie majstrować, bo wstała już o 5:30:(
A ja zaraz szykuję się na uczelnię, a babcia przyjeżdża do małej.
Stary znowu w pracy i podobnie jak u kasi też pracuje w Wigilię, a my musimy jeszcze na 3 Wigiliach być:szok:
Też muszę mu o tym tacierzyńskim w nast roku przypomnieć, bo inaczej mu przepadnie.
A on też nie ma za fajnie z pracą, tak ich kantują, każą na nadgodzinach pracować a nic za to nie płacą. Bo on ma liczone za godzinę + premia, a jak godzin za dużo (czyli + nadgodziny) to premia mniejsza:( I wypłata zawsze wychodzi ta sama:( Wycwanili się... ale generalnie nie można im nic zarzucić w związku z tym, a jest to jawne oszustwo:)(

Dobra wygadałam się, a teraz isdś się szykować;)
Życzę wszystkim miłego dnia:)

A jeszcze.... kpi gratulacje dla Natalki - super usłyszeć mama;) Ciekawe co nasza mała najpierw powie;P

miłego dnia na uczelni. Oby ci szybko zleciał;-)

Cześć Dziewczyny :-)

Hefi - dużo zdrówka, szczęścia, miłości. Żebyś zawsze miała powody do radości !! ;-);-)

Najlepszego też dla malutkich solenizantów. Rośnijcie zdrowo !!

Zdec miłego dnia na uczelni :)

Dziewczyny co ja mam zrobić kurdeee !! Mój człowiek mały wstał dzisiaj o 3 !! A prócz tego budzi się co 1h... ;/
Daje mu już deserek rano i obiadek, mleko z butelki z kaszką na noc. Już nie wiem.
O tej 3 nie wytrzymałam i nie wyciągłam go z łóżeczka to ryczał do 4 aż w końcu usnął ale o 5 całkiem wstał i teraz marudzi .... wrrrr...
Jak mam go nauczyć spać?
Prosze pomóżcie bo ja zwariuje zaraz... :(

Wszystkim 7 i 6 miesięczniakom najlepszości!
hefi-sto lat najlepszego!
A ja dziś wyspana :-)mała ostatnie dwie noce dawała cadu prez katarek i się budziła co chwile i wczoraj nie miała gorączki ale dałam jej czopek eferalgan i prespała cała noc do 5 cyc i teraz jescze śpi
alusia-moja była aniołem co do spania do 5 miesiąca a teraz pobudki co 2 godz myśle że to przez ząbki mojej jeszcze żaden nie wyszedł i pewnie ją boli więc może u ciebie też o zębole chodzi

A mąż rano wstaje buziaczki do mnie i mówi nie pamiętasz jaki to dziś dzien a ja nie:eek: kurde ale mi głupio przecierz to nasza pierwsza rocznica ślubu a ja zapomiałam:cool:

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ I WIELU JESZCZE WSPÓLNYCH I SZCZEŚLIWYCH LAT:-)

a ja jestem wyrodna matka bez serca i dzis powiedziałam, fifiemu, że ma tydzień na zastanowienie się, czy je z cyca czy nie, przez ten tydzień będę pompowała laktatorem w porach karmienia, a jak po tyg dalej nie będzie efektu to przestaję pompować, przechodzimy na mm a całą szufladę mojego mleka zamrożonego plus gwiazdkowe prezenty w pierwsze święto do domu dziecka zawożę

i tak tak nie zrobię, ale musiałam się wygadać, ciężko mi.........

on jedynie z tonu mojego głosu mógł wywnioskować co gadam, chyba wiedział, że coś nie halo, bo się nie uśmiechał tylko patrzył zaskoczony

jeszcze mam pomysł, żeby go na noc u dziadków zostawić, dać bebiko i może się za mną stęski i zacznie normalnie jeść, ciekawe co babci ana to powie

OJ BIDULKO, TY TO MASZ Z TYM KARMIENIEM.Może zastraszanie pomoże;-) trzymam kciuki:tak:

witam was.
u nas nocka dość spokojna tyle że musiałam wstawać do pieca bo mój K miał to gdzieś a było u nas 19 st mrozu co dało się odczuć ale dziś jest tylko 6 więc ok
ja mam zamiar pojechać sama na zakupy a tatuś zostaje z małym i nie mam zamiaru się spieszyć niech siedzi z dzieckiem a co
KasiaJ prywaciarze tacy cą wiedzą że mogą wykorzystywać pracowników i robią co chcą znam to nie ma to jak państwówka
no i oczywiście zapomniałąm co komu miałam napisać Brrrrrrr
Dla wszystkich solenizantów wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim zdrówka bo ono najważniejsze!!!!!!!!

Udanych zakupów:tak:


Ja się witam i przede wszystkim:
KOCHANA HEFI-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDRÓWKA SZCZĘŚCI, POCIECHY Z CÓRCI I MĘŻA I OBYŚ ŻYŁA NAM STO LAT. :-)
:-D


WSZYSTKIEGO NAJ NAJ, SAMYCH UŚMIECHÓW NA BUZIACH DLA DZISIEJSZYCH JUBILATÓW: lILI, MAŁOSI I MICHASIA
:-D
 
reklama

Hefi
- Kochana 100 lat i mega buziaki ode mnie i Polci!!!!
ewelinka - najlepsze życzonka z okazji pierwszej rocznicy ślubu!!!
kasiaj. - ja też często szantażuję i wręcz "grożę" Polci!!!! Niestety prawie nigdy to nie skutkuje!!! Może na Fifiego podziała! :-D...A jak tam półpasiec,,,Moja mama mówi że wychodziłą jak miała połpaścia....Wprawdzie nie codziennie i góra na 30 minut ale zawsze i wszystko było ok...ale ona chorowała jesienia a teraz sroga zima wiec moze rzeczywiście lepiej nie ryzykować
Alusia - współczuję nocek...nie wiem co porabić...u mnie Polcia od ppoczątku przesypia ładnie nocki!!!!
kpi - fajnie że w końcu się odezwałaś....!!! I gratki dla Natalki!!!! Polci też się raz zdarzyło z miesiąc temu powiedzieć coś ala mama...ale od tamtej pory nic :-( ...Chociaż to córeczka tatusia więc jak juz zacznie mówić to pewnie bedzie tata!!!
zdec - miłego dnia....Boziu ja już zapomniałam co to znaczy uczelnia....A ciągnęłam 2 kierunki praktycznie jednocześnie...i wogóle kujon byłam czego teraz bardzo załuję....Powinnam była bardziej luzacko podchodzić a tak straciłam za dużo czasu na naukę....Chociaż potrafiłam też nieźle imprezować...hihi!!!!
U mnie lepiej...chociaż gardło nadal zawalone i ledwo mówię i jestem uziemiona w domu, a P. pracuje od rana do nocy albo późnego wieczorea wiec nie wiem kiedy zrobie zakpuy na święta...Prezenty kupiłam przez internet...ale reszta...Ach....NAjważniejsze że (odpukać!!!!) Pola chyba nic ode mnie nie złapała!!!!
A u nas sypie śnieżek...Polcia miała wielkie oczy jak jej pokazywałam ....Pierwszy raz widziała tyle śniegu....Jest już z 10 cm!!!! Pięknie!

Zapomniałam:

NAjlepsze życzonka dla 7 miesięcznej Sonii
oraz dla Małgosi i Michałka naszych półroczniaków!!!
Kochane dzieciaczki, wszystkiego dobrego, wiele radości
i mnóstwo prezentów od Mikołaja
Całuski od ciotki i Polci!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za życzenia. Nie poodpisuje chwilowo bo muszę się ogarnąć przed wyjazdem. Dzisiaj jeszcze na obiad chrzestna julki wpada ze swoim chłopakiem :) więc też czasu na bb miec nie będę. Jutro pakowanie. A w poniedziałek wyjazd do rodziców :D

Sto lat dla solenizantów tych 6 i 7 miesięcznych :D (ale ten czas pędzi).
ewelinka - oby tych rocznic bylo jak najwiecej :) i gratuluje tej pierwszej.

Ok uciekam.
Chciałabym Wam wszystkim i każdej z osobna życzyć już Wesołych Świąt. Nie wiem czy będę mieć na to czas jak pojadę do rodziców :)

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!

choinka-boze-narodzenie.jpg
 
zdec- a skąd ty masz 3 wigilie? mnie czekają 2

Zastanawiam się jak to będzie bo Majusia zasypia o 19:30 a wigilia numer 2 ma się zacząć o 19 i sama nie wiem jak to będzie :confused: pewnie będzie mega marudzić, a jak to u was będzie? Macie wigilie wcześniej czy będziecie przetrzymywać dzieci? U nas jeszcze ten problem, ze te wigilie będą nie u moich rodziców czy teściów tylko u mojej babci a druga u cioci mojego męża. Oba mieszkania malutkie, dużo ludzi, nawet nie będzie jak spokojnie dziecka położyć. Szczerze powiem to trochę się obawiam tych wigilii.

ewelinka - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

kasiajanicka - myślę, że to chwilowe i Filip złapie jeszcze cyca:tak:

Agi - super, ze już trochę lepiej się czujesz:-)

hefi - spokojnej drogi i Tobie też życzę Wesołych Świąt!!
 
Gosiagro ja niby robie sama Wigilie w domu ale już o 16.30 bo o 17.30 przychodzi babcia z dziadkiem, teściowie no i o 18.30 dzieci idą spać. Mieliśmy jechac do moich rodziców ale na 18 i chyba bym zwariowała tam z dziećmi. A do moich teściow to się nie wyboeram chociaż mieszkają piętro niżej ale oni Wigilie jedzą o 20 !!!! A do tego wszystko na odpiepszy byle szybko. No i mają wodke do Wigilii ;/
 
reklama
Do góry