reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
My dzisiaj też już ubraliśmy choinke. Hania zachwycona

Zobacz załącznik 310282

Super Hanusia. A jaka ciekawa :) My też dzisaj ubraliśmy choinkę , ale jeszcze "sesji foto" nie było czasu. Jutro postaram się coś wstawic.


Oj , już nie bądz taka skromna. Talent masz ogromny jak ten tort :) Mniam, wygląda pysznie :)

Zdecku- Natalcia Boska, a ta ostatnia fotka na prawdę Bombowa- super minkę zrobiła.
 
Witam:)

My od wczoraj jesteśmy u moich rodziców, będziemy tu do 29go. Z Warszawy do Radomia (100 km.) jechaliśmy 4godziny normalnie koszmar, korki niesamowite były. Karolka prawie całą drogę przespała. A z jakim uśmiechem moją mamę powitała normalnie w szoku byłam. ciekawe jaka jutro teściów będzie reakcja.
Dziś pół dnia z mężem na zakupach spędziliśmy a Karola z moimi siedziała i wogóle się nie przejmowała brakiem rodziców (bałam się bo pamiętam poprzednio jaki był płacz gdy my pojechaliśmy sobie).

No muszę się postępem pochwaliś Karolina w środę wieczorem pierwszy raz sama trzymając się barierki usiadła w łóżeczku :) :), no i coraz lepiej jej idą próby raczkowania, śmiesznie to wygląda:)
 
Ale tu świątecznie :)
A ja już po pierwszych najtrudniejszych chwilach w pracy... mogłoby być lepiej, ale co zrobić...:(
Nelcia marudzi, nie chce jeść niczego poza mlekiem i nic a nic się nie kwapi do obracania czy innej aktywności.. Jak się jej poda ręce i pomoże to się nawet ładnie podciąga do siadania i chwilkę sama się utrzyma, to jedyne co jej wychodzi... Pewnie skończy się, że na rehabilitację będę musiała z nią chodzić, jak taka opóźniona w rozwoju fizycznym będzie.. :((( Oj nie mam nic a nic nastroju ....
 
My dzisiaj też już ubraliśmy choinke. Hania zachwycona

Zobacz załącznik 310282
No na zdjęciu to właśnie Hania ubiera choinkę:)

U moich rodziców zawsze choinka jest ubierana w Wigilię. Tata zakłada lampki, a ja z mamą bąbki i łańcuchy. Wszyscy razem zawiązujemu na cukierkach kordonek i na choinkę:). W ubiegłym roku jeszcze mój Piotrek brał udział w ubieraniu (były to Nasze pierwsze święta jako małżeństwo). W tym roku tata raczej nic nie pomoże bo jest chory.



Na zamkniętym coś ciężko mi się dodaje zdjęcia dlatego tu wrzucę:p
Niuśkę z wczoraj (widać że matka miała wolne):p

gosiagro a co do Wigilii to mamy 3 bo najpierw u teścia, potem u mojej mamy, a potem u teściowej, też nie wiem jak mała to zniesie, zwłaszcza że okolice 15:30 to jej pora na drzemkę, a 19 to pora na sen:-( Będzie ciężko:szok:

Zobacz załącznik 310258Głodzą mnie więc zajadam chusteczki;-)
Zobacz załącznik 310259Tak sobie siedzę...
Zobacz załącznik 310260Wcale się nie wstydzę co mam pod sukienką:-):-)
Natalka jaka śliczna dama:)


czy dostawałyście paczki z Hippa? i te próbki pampersów, które w necie się zamawiało?
Niestety nic nie dostałam:(
Z pampersów niby że wysłane i proszą o ich ocenę. Niby jak mam to zrobić.


hej dziewczyny niedawno zalogowałam sie na tym portalu i jeszcze nie bardzo wiem jak się po nim poruszać bede wdzieczna za wszelką pomoc np nie wiem jak zrobic te wskazniki ile moje malenstwo ma miesiecy prosze pomóżcie :)
Witamy:)



Super!!! Smakowicie wygląda:)
 
Kasiu kochana dziękuję... jakoś mnie dołki i zwątpienia dopadają, jeszcze mam kwasy w pracy związane z moim powrotem...
Z tym siedzeniem to też nie jest tak, że siedzi ładnie, udaje jej się przez chwilkę czasem a tak to leci na boki..
A tu już niektóre dzieci do raczkowania się garną a ten leniuszek nic a nic, nawet na bok nie ma ochoty się przekręcać..
 
Pierwsza!!! nigdy nie byłam na podium! :D

Lencja
- głowa do góry! Kornelka się dobrze rozwija, po prostu może tak jak mój Damian, należy do leniuszków! Co do jedzenia, lub w Twoim przypadku, nie jedzenia, to może chodzi o ząbki... bolą ja dziąsła więc nie chcę jeść... ja zawsze sobie mojego niejadka tłumaczę ząbkowaniem... winne są zęby albo/i teściowa :) hehe

Idę spać... nic nie ma ciekawego w TV... Miłych snów gołąbeczki :)
 
No tak już można miejsca na podium zajmować :))
Kasiek - może i rzeczywiście to ząbki tutaj są winne, teściowa racze nie bo ta to mam super, a poza tym daleko:)
Twój Damianek też jest aż tak leniwy? Nelcia jak leży to interesuje się zabawkami dopóki są w zasięgu jej rączek jak się oddalą to nie podejmuje próby dotarcia do zabawki. Gdy nie ma się czym bawić, zajmuje się własnymi rączkami i jest też zadowolona, minimalistka mała :)
Ta niechęć do jedzenia narasta od kilku tygodni, więc jeśliby juz się jakiś ząbek pojawił to wiedziałabym, że to może być przyczyna a tak to można tylko gdybać.. ech chyba musze iść spać bo za dużo się zamartwiam.. jak to się mówi poranek mądrzejszy jest od wieczora... Dobrej nocki kochane!!
 
reklama
Lencja Kochana nie martw się, myślę że jak Kornelka odkryje przewroty i inne formy aktywności to pozna ich korzyści i zacznie z nich korzystać. gdzieś obiło mi się o uszy że do końca 7miesiąca dziecko powinno się przekręcać, więc ma jeszcze trochę czasu.

wczoraj byłam do 22 w pracy i dziś niestety też niedługo idę i do 22:-:)-:)-(
Wczoraj po raz pierwszy Tymek był u naszej zaufanej niani i nie było źle:tak:
oj dawno nie chwaliłam się postępami Tymka, 3 grudnia pierwszy raz powiedział "mama" ja tego nie słyszałam bo byłam w pracy:-( ale czasem to powtórzy więc już wiem jakie to piękne uczucie:-D a tera zauważyłam że coraz lepiej czołga się:tak: nie raczkuje, tyłek podnosi, czasem do tyłu przesunie sie, ale nie szzególnie mu to wychodzi.

coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam, a czas mnie goni:no: więc dziewuszki udanej niedzieli
 
Do góry