reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja na szczęście nie muszę się martwić, czy będę mieć pracę, jedynie o to gdzie i czy za wypłatę da się przeżyć:dry:

Ja to bym chciała mieć trójeczkę dzieci, a o drugie zacząć starać się pod koniec 2011. Teraz chcę do pracy wrócić i trochę popracować przed kolejnym zwolnieniem :-)

To w Gdańsku tak łatwo o pracę?? :-) :-) szczęściara


Miałam jazdę przed chwilą :-) Młody obudził się z głodu (zdarza mu się to od paru dni) więc go nakarmiłam i sprawdziłam pieluchę. To był mój błąd, młody się lekko rozbudził i zaczęła się akcja. Jeden wielki wrzask oczywiście ze zmęczenia, był zmęczony i śpiący, ale jak wytłumaczyć takiemu dziecku że pułki się nie uspokoi to nie zaśnie :-D Jak tylko odkładałam go do łóżeczka to wrzeszczał jeszcze głośniej w końcu położyłam go na odwrót, zrobił zdziwiona minkę porozglądał się i zasną :-D i ja zrobiłam zdziwioną minę :-D ach te dzieci :-)

Głowa mi pęka uciekam spać, spokojnej nocy dziewczyny :-)
 
reklama
Dzień doberek,

u mnie noc rewelacyjna spała od 19:30 do 6:30:-D:-D a to za sprawą karmienia na śpiocha, które jej wprowadziłam:-)

kpi - super, tak usłyszeć słowo mama:tak::tak: mi jeszcze nie było to dane

nadika - fajnie, ze mały się powoli do Nutramigenu przekonuje, udanych zakupów!


Hefi - najlepsze życzenia urodzinowe, niech Julcia zdrowo rośnie, marzenia się spełnią, i mam nadzieję znajdziesz taka prace, jaka ci się marzy!!!


Dla naszych dzisiejszych solenizantów Sto lat!!
Liliti Soniowej z okazji ukończenia 7 m-cy
Majgosi Kajdusiowej, Michałka Izi z okazji ukończenia 6 m-cy!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

Przede wszystkim HEFI wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń i wszystkiego czego byś chciała!

Dla dzisiejszych solenizantów wszystkiego najlepszego:) Duże już te nasze dzieciaczki 7-miesięcy jak ten czas leci:)
Moja właśnie próbuje coś przy laptopie majstrować, bo wstała już o 5:30:(
A ja zaraz szykuję się na uczelnię, a babcia przyjeżdża do małej.
Stary znowu w pracy i podobnie jak u kasi też pracuje w Wigilię, a my musimy jeszcze na 3 Wigiliach być:szok:
Też muszę mu o tym tacierzyńskim w nast roku przypomnieć, bo inaczej mu przepadnie.
A on też nie ma za fajnie z pracą, tak ich kantują, każą na nadgodzinach pracować a nic za to nie płacą. Bo on ma liczone za godzinę + premia, a jak godzin za dużo (czyli + nadgodziny) to premia mniejsza:( I wypłata zawsze wychodzi ta sama:( Wycwanili się... ale generalnie nie można im nic zarzucić w związku z tym, a jest to jawne oszustwo:)(

Dobra wygadałam się, a teraz isdś się szykować;)
Życzę wszystkim miłego dnia:)

A jeszcze.... kpi gratulacje dla Natalki - super usłyszeć mama;) Ciekawe co nasza mała najpierw powie;P
 
Cześć Dziewczyny :-)

Hefi - dużo zdrówka, szczęścia, miłości. Żebyś zawsze miała powody do radości !! ;-);-)

Najlepszego też dla malutkich solenizantów. Rośnijcie zdrowo !!

Zdec miłego dnia na uczelni :)

Dziewczyny co ja mam zrobić kurdeee !! Mój człowiek mały wstał dzisiaj o 3 !! A prócz tego budzi się co 1h... ;/
Daje mu już deserek rano i obiadek, mleko z butelki z kaszką na noc. Już nie wiem.
O tej 3 nie wytrzymałam i nie wyciągłam go z łóżeczka to ryczał do 4 aż w końcu usnął ale o 5 całkiem wstał i teraz marudzi .... wrrrr...
Jak mam go nauczyć spać?
Prosze pomóżcie bo ja zwariuje zaraz... :(
 
Wszystkim 7 i 6 miesięczniakom najlepszości!
hefi-sto lat najlepszego!
A ja dziś wyspana :-)mała ostatnie dwie noce dawała cadu prez katarek i się budziła co chwile i wczoraj nie miała gorączki ale dałam jej czopek eferalgan i prespała cała noc do 5 cyc i teraz jescze śpi
alusia-moja była aniołem co do spania do 5 miesiąca a teraz pobudki co 2 godz myśle że to przez ząbki mojej jeszcze żaden nie wyszedł i pewnie ją boli więc może u ciebie też o zębole chodzi

A mąż rano wstaje buziaczki do mnie i mówi nie pamiętasz jaki to dziś dzien a ja nie:eek: kurde ale mi głupio przecierz to nasza pierwsza rocznica ślubu a ja zapomiałam:cool:
 
witam was.
u nas nocka dość spokojna tyle że musiałam wstawać do pieca bo mój K miał to gdzieś a było u nas 19 st mrozu co dało się odczuć ale dziś jest tylko 6 więc ok
ja mam zamiar pojechać sama na zakupy a tatuś zostaje z małym i nie mam zamiaru się spieszyć niech siedzi z dzieckiem a co
KasiaJ prywaciarze tacy cą wiedzą że mogą wykorzystywać pracowników i robią co chcą znam to nie ma to jak państwówka
no i oczywiście zapomniałąm co komu miałam napisać Brrrrrrr
Dla wszystkich solenizantów wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim zdrówka bo ono najważniejsze!!!!!!!!
 
Ewelinka w takim razie Tobie dzisiaj też się należą życzonka. Żebyscie zawsze byli szczęśliwi, żyli w miłości i zgodzie :-) Życze jeszcze następnych 100 takich rocznic :-)
A co do spania to nie wiem czy go coś boli, chociaż wątpie bo już nawet mu dawałam przeciwbólowy ...
 
Dla solenizantki najlepsze życzenia :-D

Uciekam do młodego później będę :-)

Ewelinka mi też się zdarza zapominać, a ponoć to kobiety są bardziej pamiętliwe pod tym względem :-) Mój to oprócz rocznicy ślubu, tzn dwóch rocznic bowiem cywilny i kościelny pamięta jeszcze datę zaręczyn i kiedy się poznaliśmy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry