reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nie wiem jak u Ciebie nie raz ja wyciagne Gaja za 5 min z powrotem wsadzę i zasypia;)

No i przegrałam :-( wyjęłam go z łóżeczka i leży sobie teraz obok mnie cały w skowronkach i nawet nie wygląda na śpiącego, ach. Niech zapomni że mu jutro w dzień dam pospać :-) (żartuje)

Co do szalika to w tym tempie to czarno to widzę :-D
 
reklama
stella - super że się wyjaśniło co było przyczyną stanu skóry :)

MagdaM - zdrówka dla chorowitków, biedny Szymek z tymi paluszkami ale dobrze że wszystko całe. Dacie radę z przygotowaniami świątecznymi :)!!

ewela - jak ja ci zazdroszcze morza!!!!!!!!! :)

Kasiek - na przetłuszczające się często włosy ja stosowałam szampon Fructis :) pomogło.

kalwa - o kurcze :/ Dobrze że profilaktycznie poszliście do lekarza :/

Anik - super że pierwszy dzień pracy przebiegł ok :)

zdec - a ty ot tak wysłałaś CV do tego biura? :) tzn z ogłoszenia?

Alusia - to co zdec napisała to rzeczywiście tak to jest z rachunkowością... Jak się studiuje na sucho to to czarna magia :) a z praktyką wszystko się rozjaśnia :) i jest to banalnie proste...

A my dzisiaj cały dzień u babci. Ja spotkałam się na ploty z koleżanką :)
Dzisiaj mój mąż do 23 w pracy a później do końca roku wolne :D W poniedziałek jedziemy do moich rodziców więc ja już godziny odliczam :p i zapisuje co małej mam zabrać ;)
 
Ja tez musze pomyślec nad czymś po czym moge dostac dobrą prace. Bo chce od pażdziernika coś zaczać. Myślałam o pielęgniarstwie żeby potem iść na ratownika medycznego no ale zobaczymy ;) teraz najwazniejsze to musze w maju zdać mature do konca ...
 
Hefi ale mąż się ma fajnie a Ty przy okazji. Mój ma dopiero wolne od 23 grudnia tylko ja nie wiem czy się do końca ciesze heh :p chyba wole być sama w domu :D

Anecznik no to mały łobuziak . Najważniejsze że jemu się podoba heh . A ja tam wierze że uda Ci się skończyć ten szalik :D
 
Ja tez musze pomyślec nad czymś po czym moge dostac dobrą prace. Bo chce od pażdziernika coś zaczać. Myślałam o pielęgniarstwie żeby potem iść na ratownika medycznego no ale zobaczymy ;) teraz najwazniejsze to musze w maju zdać mature do konca ...

Wydaje mi się że na ratownika medycznego to nie na pielęgniarstwo, ale na ratownika powinnaś iść. Przynajmniej u nas jest szkoła policealna kształcąca w tym zawodzie.

No i zasną szkoda tylko że na mojej wersalce, aż boje się go przenieść.
 
Anecznik ja mam kumpla który kończy ratownicwo i powiedział że lepiej żebym poszła na pielęgniarstwo bo mam większe pole popisu wtedy. Moge jeżdzić jako ratownik, pracować jako pielegniarka w przychodni w szpitalu ;) U nas po szkoła policealnych nie przyjmują już ;/ no chyba że sobie własną działaność otworzysz i wtedy pracujesz jako firma dla szpitala a z tego co wiem to się nie opłaca. Tylko że pielegniarstwo dośc drogie jest ;/
 
To widać mam nieaktualne informacje :-) Też kiedyś myślałam o ratowniku medycznym (ba nawet chirurgiem chciałam być ale na to to zbyt leniwa jestem :-) ) Jednak duża odpowiedzialność i nerwy.
 
hefi szczerze to nie mam pojęcia jak wysłałam CV:) Wydaje mi się że maila wysłałam;) Bo innej możliwoście nie było:p Gdzieś w stercie ogłoszeń to znalazłam, a wysłałam żeby tylko wysłać:) Widocznie takie było moje przeznaczenie:)
Zazdroszczę urlopu męża, mój to do końca roku przechlapane - inwentaryzacja:(
 
moj włąsnie zaczął wolne i dpiero idzie do pracy 3 stycznia :szok::wściekła/y: szczesliwa zbytnio nie jestem ale co zrobic :-D
z pracą u mnie to podobnie miałam jak zdec, siedziłam po maturze 3 miesiace w domu, az mi tata zaczał grozic ze mi prace znajdzie :szok: przestraszona na głupa zaczełam wysyłać meile z cv :tak: no i na 2 dzień telefon ze do roboty mam iśc - średek lata :wściekła/y: popracowalam troche doswaidczenia nabrałam, awans - aneks do umowy podpisałam i na L4 i tak sie juz obijam od listopada 2008 :-D teraz to juz wracac nawet nie mam gdzie, bo w zakładzie z 150 osob zostałam ja i szef :tak: (likwidacja) takze pomecze go jeszcze 3 lata a potem nie wiem co zrobie, chciałabym dalej w tym zawodzie robic ale to sie wiąze z praca po 12 h a przy 2 dzieci to sobie tego nie wyobrazam :-(
 
reklama
Natuska to podobnie jak ja heh :)

Dziewczyny ja mam dwie sprawy ...
1. Jak pójde na wychowawczy to należą mi się jakiekolwiek pieniądze? Czy żadne?
a
2. Jak zachęcić męża do gry wstępnej i seksu. Bo mi się chce a on jakoś nie ma ochoty :(
 
Do góry