reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Laski, przysiegam, że jeszcze przed świętami wejdę na dłużej i Wam poodpisuję, ale to jeszcze nie dziś...
Widziałam pobieżnie, że dziś niemiło było na wątku, na szczęście teraz widzę jest o storczykach :-) to lubię :-)
Małgoś nadal zachrypnięta, ale idzie ku lepszemu- no i już jest spokojniejsza, Piotrek niby zdrowszy ale za to bardziej niegrzeczny, mnie gardło boli, ale za to oko coraz mniej ropieje, a mąż cały i zdrowy ;-)

Anecznik- zrobiam dziś ciasto na pierniczki wg Twojego przepisu- jeszcze raz dzięki!

Aaaaa, miałam Wam powiedzieć, że kurcze warto grać w różnych konkursach... śledzicie kalendarz adwentowy z góry strony? Dwa konkursy w nim wygrałam, ale się cieszę :-)

to na razie...
Zdec- super wyglądasz !
 
reklama
lena chyba średni okres sobie na remont wybraliście;)

kajdusia - jeszcze więcej zdrowych fluidów do was przesyłam, zresztą do kasi i fifiego też:)

Uciekam bo jutro do pracy. Rzeczywiście jak się już wróci do pracy, to strasznie ciężko być z wami na bieżąco.
A jeszcze to koło w niedzielę, na które nadal nic nie umiem... buuuuuuuuuu.... idę się upić.
 
iiwka sprawdz na google maps
Agi ladnie napisalas, ja tez ryczalam po postach mamy czerwcowej, zwlaszcza ze to bylo krotko po porodzie i bylam na maxa rozsypana emocjonalnie, zdrowka zycze, a czemu siusiu co 10 min? przeziebiony pecherz?
zdec no niestety nie widac dobrze:(
Lena tydzien przed swietami remonty? odwazni jestescie, jak juz porobicie to pochwal sie efektem
 
lena chyba średni okres sobie na remont wybraliście;)

kajdusia - jeszcze więcej zdrowych fluidów do was przesyłam, zresztą do kasi i fifiego też:)

Uciekam bo jutro do pracy. Rzeczywiście jak się już wróci do pracy, to strasznie ciężko być z wami na bieżąco.
A jeszcze to koło w niedzielę, na które nadal nic nie umiem... buuuuuuuuuu.... idę się upić.

taki okres jest najlepszy:)bo wie ze musi skonczyc przed swietami:)
 
cześć Mamuśki;-)
nie było mnie pare dni a tu taka zadyma ,jak w wenezuelskiej telenoweli hehe
a tak na poważnie to my tu jestesmy jak rodzina, takie psiapsiółki od serca, jedne bliżej sie znają bo mogą sie widywac np inne troche dalej ale potrzebujemy tego forum odkąd nasze fasolki miały po pare milimetrów zeby dzielic sie swoimi radościami i smutkami itd itd i wszystkim TROLOM (czytaj zadymiarom) MÓWIMY STANOWCZE NIE!

w niedziele mielismy z mężusiem rocznice ślubu i cudowny wieczór w restauracji, siedzielismy chyba ze 4 godz;-)kocham mojego męża bardzo :-)...ale sie wywnętrzyłam hii
co do zębów: Niunia ma dwie piękne białe kreski na dolnych jedynkach !!! hura ale mi prezent na swieta zrobiła, ciesze sie jak dziecko, te Mamusie co już sie doczekały wiedzą co to za radocha a tym co jeszcze czekają wiernie kibicuje !!!!!

wszystkie posty przeczytalam ale nie pamietam co komu miałam napisać;-) wybaczcie
aha a co do storczyków to jak przekwitną obcinam przy samej "dupce"a jak kwitną podnosze łodygi do góry, upinam coraz wyzej i kwitną jak nakrecone:-)podlewam raz na tydz, stoją na parapecie i maja ciepło

wszystkie prezenty juz kupuone i zapakowane;-) można odhaczyc z listy ;-))) jeszcze tylko pożadki dokonczyc i gotowanie

 
reklama
Do góry