reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lena - ale Gaja ma rumaka, hoho:-); ja jestem na spacerze godzinę, max 1,5 potem mi najczęściej zimno

Perfecta - dziękuje za to pozdrowienie od Cioci Perfecty:-D

Agentka - taa pompki:-) ulubione zajęcie Majusi:-)

iwwka
- my mamy Dentinox, czasami daje jak ma problem z zaśnięciem i daje jej akurat ulgę i pozwala zasnąć ; zagłosowałam:-) jaki fajny perkusista:tak:

Anik - gratuluje kolejnych ząbków! Niezłe tempo! :-D

na-tuska - dużo zdrówka!
 
nadika - dzięki, mają już ponad 5 cm,
wygląda to teraz tak śmiesznie:
IMG_0941.jpg
 
A ja właśnie przeglądałam czerwiec i oglądałam nasze brzuszki z ciąży!!!Rany a pamiętacie jak nie mogłyśmy się doczekać???A t już 7 miesiąc idzie...
 
MAM WYNIKI
napewno ma anemie bo obniżoną hemoglobinę,hematokryt i MCV

nie wiem tylko co oznacza podwyższone:
limfocyty - ma ich 5,3 a norma to 0,5-5,0
odsetek limfocytów 70,8% a norma 15-50
i obniżone:
odsetek granulocytów 24 a norma 35-80
 
Klementinka - super, tylko się boje teraz, żeby nie stracić tych kwiatków, które dopiero co się rozwijają :)
nadika - ja nie pomogę z wynikami, wiem tylko tyle ile powie mi google
 
reklama
Ja też na wynikach niestety się nie znam:(
Obiecane zdjęcie nowej fryzurki, chociaż i tak słabo widać, bo fotograf bardziej skupił się na dziecku;-) W każdym bądź razie teraz mam krótkie włosy i takie trochę podchdzące pod rudy:-D:-D:-D Kto mnie zna osobiście ten wie że to duża zmiana:-):-):-)DSC01884.jpg
 
Do góry