reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kurcze Agi nie dobijaj mnie!! Gdzie ty takiego anioła znalazłaś??:)
Alusia - a co robicie z dzieciaczkami? Udanego szusowania życzę:) Też się wybieramy i wybrać nie możemy, może po nowym roku <marzy>:) Chociaż mój już dzisiaj dostał prezent pod choinkę - buty na snowbord, więc teraz pewnie będzie naciskał na te góry;) W ogóle to dzisiaj jakiś dzień prezentów, każdy dostał:)
 
reklama
Uwaga, uwaga, nadrabiam cały weekend:-D

Alusia - zdróweczka dla całej rodzinki, czy to Twój synuś miał coś oparzone, jak tam?

Gosiagro - no to gratki że pierwsza kąpiel zaliczona, kolejna dopiero na roczek!!!!!!:-D Nie odbieraj mężowi tej przyjemności

Aniach
- mam nadzieję że po badaniach będą same dobre wieści, mimo że rzadko się takie ubytki zrastają to jest szansa i musicie mieć nadzieję

MagdaM - zdrówka dla synków i dla Ciebie, dobrze że te wyniki ok

Ewus - widze że się wszystko powolutku układa między Wami, uffff.....gratuluję zęboli

magdziak - jak po imprezce:)

Agast - gratuluję zębola:-)

Milka - jak Ty pracujesz?część pracy zabierasz do domu, by krócej być poza domem?

Koriander - dzięki kochana za pamięć, avena żyje i nawet ma się dobrze:-*

Koniczynka -
gratuluję ząbka

Anecznik - jakiej pracy szukasz?Co do gier to może "tabu" to takie kalambury, albo standardowo scrabble, monopoly

emalia - Jaś jaki zadowolony:) i podoba mi sie Twoje podejście do sprawy-nic w nadmiarze nie szkodzi, choc my chodzik odpuszczamy

Agi - woow Polcia poszalała z jedzonkiem

Kasia - dobrze że z Fifim juz lepiej:)Kiedy wracasz do pracy?

Izia - spóźnione życzenia urodzinowe i przykro mi że mąż zepsuł Ci imprezkę:-(

Kasiek - przytulam:-( Nikt nie zna dnia ani godziny:-(

mamakubulki - no piękny kubusiowy suwaczek, tylko dlaczego tak późno:p

zdec - śliczna Niuśka, a hello kitty obowiązkowo musi być:)

Agast - Igula też dość szybko głodna po słoiczku


A my po wczorajszych chrzcinach było re-we-la-cyj-nie!!!!!!!! Foto na zamknięty wrzucę jak czas pozwoli:)

Wszystkiego najlepszego dla Maji i Dżinksa:)
 
Może i głupie pytanie, ale dziewczyny pisałam wam kiedyś że będą przeceny w H&M. Czy któraś pamięta od kiedy? Teraz od tego weekendu czy następnego? Bo kurcze zapomniałam:confused: :-D

kasiu - dasz radę:blink:
 
Witam na sekunde bo wczoraj nic nie zrobilam wiec musze teraz

Sto lat dla naszych solenizantow

Alusia pisalas wczoraj o powrocie do pracy z kim zostana Twoje maluchy, co do siadania ja tez nie pamietam !!!!!!! musze sprawdzic w albumie Olafa wiem ze wstal jak mial 7 miesiecy


Avena biore do domu zeby nie siedziec po godzinach w biurze a nie zeby krocej.......

Smigam stad nie piszcie jutro za duzo :))


Koriander bardzo zadowolny :))))
 
jeszcze mam pytanko Wasze dzieci zjadaja caly sloiczek obiadku ?? ercio mi cos zawsze zostawia... tak z 3/4 zje wiecej nie chyba ze karmi go moja mama nie wiem jak ona to robi, jej za to nie pije z butelki a mojemu mezowi tak.
 
Może i głupie pytanie, ale dziewczyny pisałam wam kiedyś że będą przeceny w H&M. Czy któraś pamięta od kiedy? Teraz od tego weekendu czy następnego? Bo kurcze zapomniałam:confused: :-D
ja pamiętam!! pisałaś że od 12-go czyli od dzisiaj, byłam dzisiaj i przecen brak, tzn sa tylko te co były wczesniej nie ma wyprzedaży
 
Witam was oj jak ja lubie weekendy maz cale dnie opiekuje sie Lilutka a ja moge troche odsapnac szkoda ze to tylko dwa dni :sorry2: Przesiedlismy sie na spacerowke, jestem zadowolona a Lilcia jeszcze bardziej skonczyly sie placze teraz po drzemce ustawiam jej pozycje siedzaca i mala rzadzi i oglada sobie swiat :-D

Przylacze sie do agast i Agi moj maz tez aniolek kocha swoje laseczki :cool2::-D:-D szkoda tylko ze gotowac nie umie :errr: Za to kawusie robi rano pyszniutka trzywarstwowe latte mmmmm

Kasiek moje kondolencje, przytulam :-(

avena to super ze chrzciny udane!

Kajdusia swietne zabawki oj beda szalec dzieciaki za pare miesiecy Piotrus na swoim samochodzie a Malgosia zaraz za nim ;-)

emalia Jasiu strasznie zadowolony w chodziku :tak:

izia przyjmij spoznione zyczenia , szkoda ze maz tak sie zachowal mam nadzieje ze nic powaznego i sie pogodzicie..

zdec sliczne zdjecia a na tym ostatnim Natalcia jaka laska!!!:szok::-D

mama kubulki nareszcie masz suwaczek :) Fajny ten hipcio daj znac jak sie sprawuje

kasiajanicka oby to nie polpasiec. zeby sie Fifi nie zarazil, trzymaj sie kochana!

AniaCH doczytalam twojego posta, bede bardzo mocno trzymala kciuki za was badz dzielna musi byc dobrze!!

Milka moja raczej nie zjada calych sloiczkow ale jak sama jej robie zupke to zjada duzo wiecej i mysle ze ilosciowo to tak ze 130g na pewno (dzis tyle zjadla i jeszcze chciala robilam zupke z dyni z kaszka manna i zoltkiem). No i cyc musi byc po ok 2 godz po sloiczku :cool:

Klementinka haloooo?

Majeczko i Tomusiu sto lat!
(Kalwa co sie nie odzywasz??)

 
Ostatnia edycja:
Zdec my mamy babcie kochaną a prababcie nazych dzieciaczków która uwielbia ich no i z nimi zostają :-) a co do promocji to kompletnie nie wiem bo nie chodze do tego sklepu.

Avena tak Olek miał rączke oparzona ale już się zagoiło teraz tylko zostały blizny, najgorsze na szyi. Na święta chyba kupimy sobie aparat to zrobie Wam zdjęcie. Smaruje to Contratubex czy jakoś tak i mam nadzieje że się całkiem zagoi :)

Milka ja wracam na 3/4 etatu i bede chciała sobie tak ustalić grafik żeby poprostu nie kolidował z pracą męża. On pracuje na kopalni na 4 zmiany więc jakos damy rade a mamy też opiekunke która bardo lubi nasze dzieci i w razie awaryjnych sytuacji ona przyjdzie. U mnie w sumie nie jest źle bo ja mam babcie - prabacie , potem jest moja mama ,tesciowa. Chociaz one pracują ale zawsze w awaryjnej sytuacji też pomoga.

Katarzynajanicka będzie dobrze. Nie martw się ;)
 
reklama
Alusia ja mam ciut większa róznice wieku miedzy dziećmi (14 miesiecy) i nie uwwazam zeby mi bylo ciezko :p fakt czasami nie wiem np jak mam wejsc do domu(2 pietro, windy brak, miejca na wózek w bramie tez nie ma) jak dzieciaki zasną mi w wózku ;/ ale dobra organozacja działa cuda :D DFilip to diabeł wcielony ale wszytsko idzie pogodzic :D podziwiam Cie ze do pracy wracasz, ja postanowiłam przez najblizsze 3 lata nigdzie sie nie ruszac :D no chyba ze nas przydusi ;/

u nas bez zmian ;/ doszła tylko goraczka, mam nadzieje ze do swiat wyzdrowieja ;/
 
Do góry