reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena- ratuuuj!!! Potrzebuję przepis na pierniczki, ale takie co nie muszą czekać, tylko na święta bedą jak znalazł
Anecznik- taka gra to wszystkie możliwe odmiany monopolu, scrable, ruletka, kalambury, a może to: Metro - układanka logiczna Smart Games (1363878267) - Aukcje internetowe Allegro

Pochwalę się co kupiliśmy Małgosi na święta (od nas i od dwóch babć):
hula- kula od jednej babci
FISHER PRICE MUZYCZNY PINGWIN WANKA-WSTANKA WAWA (1347840093) - Aukcje internetowe Allegro - udało się w Rossmaie była promocja 79zł- to od drugiej babci
FISHER PRICE WOZEK CHODZIK PCHACZ 2w1 M9523 WAWA (1364478321) - Aukcje internetowe Allegro - a to od nas

Buziaki dla 6miesięczniaków!
 
reklama
A ja nie mam pomysłu na prezent dla Julki pod choinkę :(
Te pchacze itp super sprawa tylko my na coś takiego mamy za małe mieszkanie.
Jeszcze od babć na mikołaja nie kupiłam nic :/ (kasa sobie siedzi w skarbonce)...
 
A ja nie mam pomysłu na prezent dla Julki pod choinkę :(
Te pchacze itp super sprawa tylko my na coś takiego mamy za małe mieszkanie.
Jeszcze od babć na mikołaja nie kupiłam nic :/ (kasa sobie siedzi w skarbonce)...

My też mamy skarbonkę małego :-) stoi przy jego łóżeczku niemal od początku, miała zostać rozbita w pierwsze urodziny i przeznaczona na zabawki, ale doszliśmy do wniosku że kupimy za nie fotelik samochodowy dla małego :-)
 
Gosiagro - Ostatnio czytam forum z doskoku, ale jeśli temat ubezpieczenia na życie aktualny, daj znać. P.S. Nie jestem agentką, jak może sugerować mój nick ;) Pochodzi on raczej od brygady RR (bajka z czasów mojego dzieciństwa ;))
 
Witam!a ja dzis wreszcie zaczełam jakieś sprzątanko przedświateczne więc narazie kuchnia zrobiona na błysk ciekawe co jeszcze zdąże sprzątnac w takim żółwim tempie:eek:Ale dobrze tak cały dzień w domku posiedzieć bo ja tylko raz na da tyg mam wolną niedziele
 
Właśnie to też fajne :-)



Ja bym chciała tak z 2-3 lata różnicy :-) no ale pracę to chciałabym znaleźć już na początku nowego roku :-D :-D

79499966


Dziewczyny znacie jakąś fajną grę towarzyską dla dorosłych?? Taką zwykła (nie erotyczną) moja siostra chciałaby taką na święta.

Activity- świetna gra kalambury- rewelacja
 
Sto lat dla Majusi i Tomaszka!

konniczynka - gratuluje pierwszego ząbka:-)

AniaCh - trzymam kciuki za wtorek!

Alusia
- a karmisz piersią czy mm? może daj kaszki, u nas to nie skutkuje, ale zależy od dziecka

MagdaM - jak zdrówko u Was? lepiej?

kasiajanicka - ciesze się, ze z Filipkiem lepiej:tak:

emalia - a zamierzasz go już teraz do tego chodzika wkładać?

izia_tcz- szkoda, ze tak ci mąż urodziny popsuł:-(

kajdusia -
fajne prezenty:-D sama się na tym pingwinem zastanawiam, daj znać jak się sprawdzi;-)

agentka - dzięki, jutro mamy się coś bliżej w banku dowiedzieć, jakby co zgłoszę się do ciebie:-)
 
Witam kochane... nie poczytałam Was i pewnie na razie nie poczytam... zmarł wujek mojego męża... był dla niego jak ojciec... bardzo to przeżywamy... miał tylko 60 lat... oj boże, czemu nam zabierasz bliskich?!?!?! :'(
 
czesc dziewczynki ;)

Majeczko i Tomusiu sto lat dla Was ;)


Kuba strasznie mnie pogryzl, boje sie dawac mu cyca, sciagam pokarm

ogolnie kiepsko sie czuje dzisiaj, @ po porodzie mnie wykoncza, wszytsko mnie boli,kiedys nie mailam takich kłopotów

chcialabym drugiego dzidziusia, ale poczekamy jeszcze rok na starania, bo 2 takie małe szkraby prawie w jednym wieku to musi byc niezły kosmos w domu i ciężko bardzo jak tu jedna z Was powiedziala ;)

zamowilam te kalendarze, mial przyjsc email od nich, ale nie dostalam i sie martwie, może projekt do nich nie dotarł, a jak w przyszlym tyg trzeba bedzie znow od poczatku zamawiac to nie wiem czy zdażę przed gwiadka ;) eh

kupiłam jezdzik: HIPCIO Fisher Price chodzik jeździk (1357627397) - Aukcje internetowe Allegro
calkiem niezła cena i z mojego miasta ktos sprzedawal, wiec mam nadzieje ze wystarczy po to pojechac i nie trzeba czekac na przesyłke


kasiek przykro mi bardzo, badzcie dzielni, pomodle sie

hefi dzięki za lik, zraz zabieram sie za czytańsko ;)

anecznik ja też żąłuje, ze ominal mnie okres oczekiwan na dzidziusia, Kuba przyszedl na swiat 3 tyg przed terminem, kiedy ja niewiele mialam przygotowane,dopiero co na zwolnienie poszlam i nie zdazylam sie nacieszyc brzuszkiem, byłam przekonana, ze jeszcze 3 tyg przede mna, wszytsko było w proszku o 10 rano jeszcze rozmawialam z mama, ze na zakupy musimy pojsc i ciuszki dzieciece dokupic, , przed południem miałam sie tylko pokazac lekarzowi, a po 12 Kuba juz był na swiecie, to wszytsko było za szybko, przerosło mnie to tempo, ale ratowali mu życie, wiec jestem im wdzieczna,
mam nadzieje ze nastepnym razem uda nam sie przezyc te cudowne chwile oczekiwan, i Tobie i mnie ;)

Alusia zapodasz ta dietke?


czy ktos oprócz Agi zauważył moj suwaczek? wczesniej nie mialam zadnego

milego wieczorku niedzielnego ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na początek wszystkim wczorajszym i dzisiejszym solenizantom wszystkiego najlepszego!:-)

Magda_M - współczuję:-( Ale wiem że jesteś silna i dasz radę:-( W razie jakbyś potrzebowała pomocy to pisz, mam do Ciebie bliżej niż Gosia;-)

agast - gratuluję zębolka:-)

ewus - widzisz jak wszystko potrafi się zmienić;-)Cieszę się, że już coraz lepiej między wami...

Kasiu - dobrze że z Filipkiem już lepiej. Kurcze ale teraz ty chora?? Wy to macie przeboje:-( Mam nadzieję że bodziak będzie pasował;-)

Lena - ty paskudna!! Gdzie mi tu z takimi ciasteczkami?? Zagłosowane:-) Co do Twojhego grzańca to ja też w końcu w piątek wypiłam moje ulubione Martini Code:-):-) Ale jakoś doszłam do domu;-) W ogóle było super:-)

hefi - ja też nie mam pojęcia co kupić małej:-( My już totalnie nie mamy na nic miejsca, bo właśnie dzisiaj od babcia przytaszczyliśmy krzesełko do karmienia, do tego 2 leżaczki, huśtawka, królik:szok: Masakra:szok::szok: A też się nad tym pchaczem zastanawiam:-) W ogóle dostałam pieniądze od teściowej żebym sobie buty kupiła na prezent pod choinkę:-D:-D Już myślę tu żeby buty kupić za maks 200zł, a z reszty coś dla niuśki;-);-) My skarbonkę to mamy u mnie na podkoncie oszczędnościowym:-D Fakt że troszkę tam wiszę, ale poza tym to ok:-D:-D:-D

Kasiek - przytulam... (*)(*)

A to Niuśka z dzisiaj (w środku testuje brudasek krzesełko czy jej pasuje);-)

DSC01825a.jpgDSC01854a.jpgDSC01850a.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry