reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Aniu Ch mam nadzieję ża już przeszło najgorsze..kurcze a swoją drogą to chyba le[iej jak najpierw idą dolne ząbki...Szymonek przy pierwszych tylko troszke marudzil a dzis patrze a tu drugi już jest i nawet nie dał po sobie poznać..Także życzę spokoju już...różnież zdrówka...my też będziemy mieli echo z Kubusiem...Bo jest za szybki....
Filip ma już dwie dolne jedyki... A jaką wadę ma Twój Szymonek?? Kiedyś chyba Cię już o to pytałam,ale jakoś nie pamietam odpowiedzi.

ja tylko na chwilę donieść, że mamy pierwszego ząbka:)))))))))
gratki!!:-)
humor mu wrócił więc i mamusi też :)
Oby tak dalej!!
lenaDTR - zagłosowane

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Dzis już czuję się trochę lepiej,ale te kilka dni po wizycie w CZD to była tragedia ;( ;( ;(
We wtorek komisja ds orzekania o niepełnosprawności ;/ Jakby nie mogli tego orzec po papierach,to musze dzieciaka ciagnac,a sniezyce maja byc!!Brr
Wybory 'Miss polonii' oglądałam. Wygrała podlasianka ode mnie :) Najładniejsza była!!

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Najlepszego dla naszych solenizantów dzisiejszych :-)
Maja-ma już 7 miesiecy :-) i dla Tomusia - pół roczniaka :-)



Agasta - gratulacje ząbka :-)

Lena a na tarczyce robiłaś badania? Bo moja mama też miała właśnie tarczyce i chudła jak szalona ale teraz nie wiem czy niedoczynność czy nadczyność. Ale zazdroszcze Ci że jesteś taka chudzinka

Katarzynajanicka i jak dzisiaj?Jak w nocy? Lepiej już z Fifim? :-)

Agi78 a spróbuj "Camili nowy lek na ząbkowanie ziołowy U nas działa bo też Olek był strasznie niespokojny.

Mama kubulki ja mam ten sam problem. Wielki brzuch i wielki apetyt i brak mobilizacji do ćwiczeń. Siedze z dziećmi i tylko podżeram :wściekła/y: ale od dzisiaj zaczełam stosować diete, koleżanka na niej schudła 50kg w rok więc zobaczymy ;-)

Konniczynka gratulacje ząbka.

AniaCh83 trzymam kciuki żeby było dobrze.


Ja się witam z rana chyba pierwsza? Tylko teraz mam czas jak dzieciaki jeszcze leżą w łóżeczkach i bawią się :-)
Wszystkie dzieciaczki maja już ząbki? Kurcze bo u nas niby Olek marudzi ale cisza ...

A powiedzcie mi jak to jest z siadaniem?
Kiedy maluchy zaczynają siadać? Bo ja mam niby Jasia ale nie pamiętam :-)

A powiedzcie mi jeszcze co mam zrobić żeby mój Olek nie budził się w nocy co 2h. Budzi się i chce jesc a jak mu nie dam to zaraz oczy jak 5zł i potem baaaardzo ciężko go uspać.?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
doczytalam Was troche, post kwietniówki przeczytałam, sama nie wiem, z medycznego punktu widzenia jest kilka nieścisłości, ale brzmi wiarygodnie, wiec moze jest w tym jakas prawda, nie mi to oceniac, chyba hefi mówiła o trolu, moglabys podac link do tamtych postów, bo ja nowa jestem i w dodatku pierwszy raz w zyciu na forum, ciekawa jestem tych postów

Tutaj dołączyła: https://www.babyboom.pl/forum/dziec...rwiec-2010-a-31143/index2697.html#post5553619
A tutaj się zaczęło: https://www.babyboom.pl/forum/dziec...rwiec-2010-a-31143/index2779.html#post5582385
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...rwiec-2010-a-31143/index2779.html#post5582435


Wszystkiego naj dla dzisiejszych solenizantów :)
Jak ten czas leci :)


hehe a mnie wzięło na wspominki i czytam gorącą linie :p
I zauważyłam że laski które urodziły 6.06 (przynajmniej część z nich) są na 6 stronie :p hehehe 666 ;)
Czytałam też posty które były mniej więcej w czasie tej akcji z mama czerwcową... Tak śmiesznie się robi :) tak pozytywnie :p
W dalszym ciągu mam rogala na twarzy po postach cobry :p
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuśki

Wczoraj Was tylko podczytałam ale nie miałam już weny żeby pisać. Cały dzień w kuchni, ale za to pierogi i uszka na święta zrobione :-D Z rozpędu jeszcze drożdżówki zrobiłam :-) tyle że wyszły mało słodkie bo zapomniałam cukier dodać :-)

Dziś rano Kamil kaszlał jak stary gruźlik ale już mu przeszło, trzeba będzie coś na ten kaszel wymyślić.
 
reklama
Lena chyba 3 :) ;) Cześć dziewczyny !

A hefi fajnie tak powspominać prawda? ;)

Anecznik wrzuć przepis na uszka :) bo może też zrobie ;) bardzo pracochłonne to jest? ;)
 
Do góry