reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena chyba 3 :) ;) Cześć dziewczyny !

A hefi fajnie tak powspominać prawda? ;)

Anecznik wrzuć przepis na uszka :) bo może też zrobie ;) bardzo pracochłonne to jest? ;)

Przepis na ciasto dałam w odpowiednim wątku, a jeśli o farsz to u mnie tradycyjnie ugotowane grzyby, cebula, jajko i trochę bułki tartej :-D

Ja wolę swojego porodu nie wspominać, a i radosnego oczekiwania w ostatnich dniach ciąży też nie przeżyła :-( nawet nie wiecie jak wam zazdrościłam tego oczekiwania, mimo że miałam już swoje szczęście przy sobie. Teraz nasza znajoma oczekuje, bo to już lada dzień i też im zazdroszczę, może przy drugim maluchu się uda :-D Jeśli chodzi o drugiego malucha to mój coraz częściej coś o tym mówi :-D :-D :-D a ja odpowiadam ciągle to samo, kiedy znajdę pracę z umową o pracę to pomyślimy :-)

Ciekawe ile razy podczas tegorocznego łamania się opłatkiem usłyszę o drugim maluchu :-D rodzinki to się nie zadowoli :-)
 
reklama
Witam i ja. Noc ciężka bo Jasiek co chwile się budził i wisiał na "pustym cycu". Takie mam po nocy wyciągnięte, że mi prawie po kolana wiszą:) .
Hefi- fajnie tak czasem wrócić w przeszłość :)
Lena- zrobiłam wczoraj Krajankę, wyszła fajna , ale na przyszłość jedną galaretke mniej bedę robiła.Za to chodzą za ,na pierniczki. Nie wiem czy to nie za późno, bo one sa dobre jak poleżą. Czy przepis już gdzies jest?

Zaraz pokaze wam pierwszy prezent choinkowy Jasia, bo mama i chrzestna stwierdziły, że on nie musi czekac.
Pewnie zostane wyklęta jako matka wyrodna, no ale kazdy ma swoje zdanie ma ten temat
 
anecznik - ja nie oczekiwałam porodu... raczej powiedziałabym że zaskoczyło mnie to :p Urodziłam 9 dni przed terminem, a zaczęło się od odejścia wód w nocy :p
 
Witajcie:-):elvis:

Ale u mnie pogoda,deszcz pada jak w październiku :szok:
Ja dzisiaj sie wybieram z mama na zakupy,bo mi truje i truje:oo: dzizes

Najlepszego dla Maji :-) i mojego Tomusia,zeby był grzeczny



Ja jestem nie wyspana,młody dawał czadu w nocy, nad ranen tez :szok::szok::szok: za co...boszesz :eek:







 
Mojego postu nikt nie zauważył ale trudno. Tak weszłam Wam w rytm.
Anecznik ja mam dzieci rok po roku i bardzo je Kocham ale uwier mi że to ciężka praca. Oj i nikomu nie polecam :)

Emalia u nas na święta dzieci dostaną sanki a reszta to sama kasa bo babcie i wszyscy wkoło stwierdzili że lepiej kase i ja kupie coś za to odpowiedniego. Jeszcze nie rozumią aż tak ;)

Ewela to udanych zakupów ;) i współczuje ciężkiej nocki

Katarzynajanicka mam to samo uczucie. Jestem samotną matką która ma męża. Mojego też nie ma bo pojechał kupić z moim tatą auto a jest po nocce więc jak wróci to pewnie pojdzie spać ;/
 
anecznik - ja nie oczekiwałam porodu... raczej powiedziałabym że zaskoczyło mnie to :p Urodziłam 9 dni przed terminem, a zaczęło się od odejścia wód w nocy :p

Właśnie to też fajne :-)

Mojego postu nikt nie zauważył ale trudno. Tak weszłam Wam w rytm.
Anecznik ja mam dzieci rok po roku i bardzo je Kocham ale uwier mi że to ciężka praca. Oj i nikomu nie polecam :)

Ja bym chciała tak z 2-3 lata różnicy :-) no ale pracę to chciałabym znaleźć już na początku nowego roku :-D :-D


Dziewczyny znacie jakąś fajną grę towarzyską dla dorosłych?? Taką zwykła (nie erotyczną) moja siostra chciałaby taką na święta.
 
Ostatnia edycja:
Najpierw wszystkiego naj naj dla dużej juz panny Majusi i dla naszego kochanego Dzinksa :) Sto latek słoneczka.

A to prezent od babci i chrzestnej. Najważniejsze ,że Jasiek jest zadowolony, a uważam ,że nic jak nie jest w nadmiarze nie szkodzi.

DSC03779 (Small).JPGDSC03784 (Medium).jpgDSC03776 (Medium).jpg
 
Witam się i ja....
U nas nocka wbrew oczekiwaniom spoko....Wprawdzie były dwie pobudki o 1.00 i 6.00 i spanie do 8.15 ale byłam pewna że bedzie gorzej
Młoda w nocy zjadła 270 mleka + 110ml z rana wiec ja już jestem happy....Rano zjadłaby pewnie wiecej ale zasnęła przu butli a moje dziecię nie umie jeść jak śpiocha...Możesz szaprać butelką, wkładać ją i wyjmować...NIc nie pomaga...Polci śpi i koniec!!!!
Kochane ja też sie czuje ostatnio jak samotna matka...ale P. ma dziś wolne i poniedz. i wtorek też....Za to potem do świąt od rana do nocy!!!!
kasiaj - dobrze że nocka spokojna....Pobudka o 7.00 rano nie jest zła....I proszę nie szantażować synka gwiazdorem..!!! Bo jestem pewna że Gwaizdor na 100% przyjdzie do Fifiego!!!
anecznik - nie pomogę z tą grą i zdrówka dla Kamila mam nadzieję że kaszelek nie wróci!!!
Alusia - ja Cię podziwiam...Dwoje takich malutkich dzieci...Ja bym chyba nie dała rady!!!
AniuCh - dla Was mega kciuki!!!Wierzę że wszystko będzie dobrze,,,...Dla Filipka wielkie buziaki ode mnie i Polci i myślami jeste z Tobą i Twoim Kochanym brzdącem....
koriander - jak ....????Wszystko sprzątnięte????NA błysk????
klementinka - Ej kochana ...proszę się szybciuko odezwać ...JAk minęła podróż...bo siedzimy jak na szpilkach!!!!
mamakubulki - fajny suwaczek!!!!
DLa Majusi naszej najstarszej slicznotki
i dla Tomusia - przystojniaczka!!!
mega życzonka: szczęscia, radości, uśmiechu na twarzy
i bardzo hojnego Mikołaja!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiaj mam nadziaję że z filipkiem już lepiej(doczytałam lepiej super cieszę się)
kasiek może faktycznie nie toleruje mleczka ale musisz obserwować jak się będzie powtarzać to powiedz lekarzowi może zleci zmianę mleka na inne
Aniach nie wiem w jakim stopniu rozwinięta ta wada ale mój kuzyn miał dość poważną wadę serduch miał dziurę ale nie pamiętam jak dużą w każdum razie zawsze mówiono mi że nie może się przemęczać nie denerwować go zbytnio a ze był z nas wszystkich najmłodszy to był chuchany dmuchany póżniej okazało się że dziura się zarosła nie wiem kiedy ale z tego co pamiętam wyszło to koło 12-13 lat a teraz ma 27 i jset miglanc z niego niezły więc może i z twoim filipkiem też tak będzie życzę tego z całego serca

MagdaM oby ta krtań przeszła jak najszybciej i infekcje się nie rozwinęły w nic gorszego a ty się kuruj
Agast gratulacje za ząbalka!ewuś oby ułożyło się wszystko po twojej myśli
lena zagłosowane ale narobiłaś smaka z tym grzańcem (bu ja chcę ważyć tyle co wy)
Alusia spróbuj może dać herbatke zamiast mleka
anecznik to życzę aby się spełniło
lena jakie chałupy



Dzięki laski za życzenia .
Niestety urodziny niezbyt udane mój zepsuł atmosferę doszczętnie pokłóciliśmy się przy wszystkich więc zapamiętam je bardzo ale dobre to że wszyscy zobaczyli jego prawdziwe oblicze a życzeń od niego nie doczekam się do dziś trudno przeżyję ale w święta niech nie spodziewa się niczego pozytywnego .
 
Do góry