reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!!

Mała mi już marudzi więc uciekam, jedziemy na wieś, jutro wracam do was doczytam.
Miłego dnia wam życzę:) Mam nadzieję że nas nie zasypie, chociaż coś czuję że wózek na spacer nie pojedzie:(
 
reklama
Na liscie mnie nie ma b ja bezpośrednio po porodzie nie miałąm czasu się udzielac i jakoś tak wyszło. Niestety .
A teraz nikt o moim Misiu nie pamięta :p
 
Witam i ja.


WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, I DUŻO ZDRÓWKA DLA : OLUSIA, ŁUKASZKA, IGUSI, IGNASIA, KORNELCI I KUBISIA OD CIOCI I JASIA :-)

U nas nocka jak zwykle. Jasiek pospał do 8 a teraz marudzi. Za oknem sypie że ho ho.
Zaraz mały do spania i trza chałupę odgruzować. Miłego dnia życzę. Mam nadzieje ze chorowitki mają sie dzis lepiej.
 
KasiaJ. - Trzymajcie się cieplutko! Ja też na Twoim miejscu bym pojechała do szpitala, tak dla świętego spokoju... biedny Filipek... szkoda mi go... oby szybciutko przeszło... :)

Mojemu już katar się kończy, ale z rana zawsze nosek zapchany... obyło się bez większych leków i gorączki... tylko sterimar i nasivin do noska. Coś ostatnio mały często beka i wymiotuje, tzn. wymiotuje tak może 2 razy dziennie... takie śmierdzące wymiociny... ktoś tak miał przy ząbkach????? czy kolejna rzecz do zmartwienia??? ;/ może to jednak skaza... żołądek nie toleruje mleczka i tak się dzieje???

Miłego dnia życzę Wam kochane! Jak tylko będę miała chwilkę to wchodzę Was poczytać... dziś wieczorkiem do znajomych... ale skoro jedziemy z małym to coś czuję że szybko wrócimy... hehe
 
Cześć Dziewczyny! Nie zaglądałam tu ponad tydzien. Cieszę się,że w końcu zostałam przyjęta na prywatny :)
Nie mam czasu teraz nadrabiać. Napiszę tylko szybko co u nas bo Filipek właśnie się obudził.
Tydzień temu byliśmy w CZD. :( Niestety wieści niezbyt... dali nam skierowanie na zabied,najpierw jednak czeka nas jeszcze jedno echo,takie na ktore bedziemy musieli zostac 2/3dni w klinice. Wyników badania,ktore zrobili nam w piątek nie dostalismy od razy,dowiedzialam się o nich dopiero we środe. Nerwówki tyle,ze szok. Inna kardiolog z nami rozmawiala i powiedziala,ze na razie czekaja nas badania, ok lutego,do zabiegu jeszcze nie trzeba się spieszyć i nalezy liczyć,ze się zrośnie, choc takie ubytki zrastaja sie niezmiernie rzadko ;(
Przedwczoraj filip dostal 3.infanrx heksa i 2.prevenar. splakal sie najbardziej ze wszystkich szczepionek:(na dodatek ida nam gorne zeby lekarka we czwartek powiedzial,ze pierwsza bedzie prawa jedynka,ale jak ja teraz patrze na te dziasla to chyba ida jedynki i dwojki na raz.od wtorku zaczela sie goraczka 38.5.. i tak pojawia sie codziennie ale nizsza ok 37.5,filip maruda,placzka jak nie wiem.dzsd chyba bedzie lepszy dzien bo jaos usmichniet od rana. ratowal nas ibum. przydalaby sie jakas szczepionka na bolesne zabkowanie, niech juzsobie marudzia te dzieciaki,ale oby ich nie bolalo:/
kupa jest wiec dziemy sie przewijac.
 
cześć dziewczyny nie dam rady was nadrobić :-(
Kasiu J. dużo zdrówka dla Filipka
U nas masakra wczoraj Kacperek obudził sie wesoły, po drugiej drzemce zaczął wydawać z siebie bardzo charczący dzwięk , mąż poszedł z nim do lekarza i okazało się ze jestostre zapalenie krtani i dostaliśmy od razu skierowanie do szpitala bo krtań nasila się wieczorem i w nocy i u takich małych dzieci grozi uduszeniem. W szpitalu Kacperek dostał inhalacyjne i zastrzyk domięśniowy rozkurczający i troche lepiej mu się oddychało. Ale całą noc mieliśmy nad jego snem czuwać i w razie duszności mieliśmy wracać na oddział. Tak więc nocka masakryczna. Rano pojechaliśmy na dyżur zeby lekarz go osłuchał czy na płucka albo oskrzela nie przeszło , ale na szczęście nic nie słychać, jednak głos krtaniowy jest dalej i mamy na niego uważać.
A do tego okazało się z Szymek ma infekcje gardła i tydzień ma być w domu :-( a jak by tego było mało ja rano wstałam a tu ponad 38 stopni i też infekcja gardła :-( Ja nie wiem jak ja przeżyje ten tydzień :-( Obie babcie daleko i zostaje sama :-(

Z dobrych rzeczy byłam ostatnio u kardiologa na usg serca i wszystko jest ok zostało mi tylko zrobić prześwietlenie klatki piersiowej i cholesterol.

Zmykam się trochę połozyć bo do poniedziałku musze się wykurować bo mąż do pracy musi iść :-(
 
Ale dużo mamy dużo chorujących dzieci i całych rodzin:-( wszystkich dużo zdrówka!

Kasiek - u nas na razie tylko jeden ząbek, ale nie było przy nim wymiotów

AniaCh - mam nadzieję, ze wszystko jakoś się ułozy! przytulam

Madziu - wyobrażam sobie jaka musieliście mieć noc:-( Daj znać jak będziesz tylko potrzebować pomocy, nie wiem zakupy zrobić czy coś.. jakby co daj znać, mąż teraz w domu to może się zając Mają a ja Ci mogę jakoś pomóc
 
A ja jak zwykle sobota pracująca siedze sobie z mężem mała śpi w wózku od czasu do czasu przyjdzie jakiś klijent nie jest żle o 14 na obiadek do teściów
Widze że coraz więcej chorowitków wszystkim życze szybkiego porotu do zdrówka no i mała się obudziła trzeba cyca wyciągać;-)
 
AniaCh mam nadzieje że wszystko się ułoży pomyślnie ;-) i życze żeby ząbki wyszły jak najszybciej i było jak najmniej bólu. Masz racje. Powinna być jakaś szczepionka na ząbkowanie żeby nie bolało ... :tak:

Magda M oj współczuje tej nocki no ale najważniejsze sa dla nas dzieciaczki i czego dla nich nie zrobimy prawda? Trzymam kciuki żeby było lepiej i szybkiego powrotu do zdrowia. Super że u kardiologa wszystko dobrze ;-)

Ewuś no zycze Ci żeby było tak jak Ty chcesz. A zycie potrafi się zmieniać oj potrafi. I cuda też się zdażają !! :-)
Ja teraz w maju bede podchodzić do matury z angielskiego (poprawka) więc bedzie się wzajemnie wspierać. Aaa i gratulacje ząbka.


A ja mam od 2 godz spokoj bo dzieciaki poszły spać a mojego nie ma :-D Ewuś pisała o cudach, oj ja w tamtym roku o tej porze też myślałam że Wigilie i całe święta spędze sama z moim Jasiem bez Męża bo nam się wogole nie układało ale ... no jest dobrze i mam nadzieje ze zawsze tak będzie :-D

Czy u Was też tak strasznie sypie? :-D Jak się Jasio (starszy) obudzi to ubiore się i jego i pójdziemy troche na sankach pojeżdzić :-D
 
reklama
one wołaja: SCHRUP MNIE:)

TAK ! :tak: renifer_www.gif


najlepszego dla dzisiejszych solenizantow :-)

ewus super,ze u ciebie wszysto sie dobrze u układa - oby tak dalej:-)

Ja jestem padnieta:-(, wczoraj dzinks caly dzien akcje robil z tym zabkowaniem, do tego pisalam prace zaliczeniowa na 9 stron A4 odrecznie, to sie nie wyspalam i pojechalam rano do pracowni kosmetycznej,a tam pisnia na 10stron zeszytu :szok::szok::szok:, kuzwa i jeszcze moglam byc do 12 to ta jedza z morda wyskoczyla,ze ide do domu , no masakra jakas :szok::szok::szok::no::wściekła/y:

Kuzwa syf mam w kuchni , pelno garow , łazienka tez wola "posprzataj mnie" :eek: niewiem co tu robic :confused:

lena kuzwa jak ty to robisz,ze tyle jesz i jestes chuda jak szkapa ??? :shocked2::cool: Tez tak chce :dry:
 
Do góry