reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Obraz 010.jpgA to sobię popijam grzaniec z gożdzikami:)Uwielbiam:)
Obraz 009.jpg
 
Boziu, co za dzień....Te wychodzace zeby Polci wykończą i ją i mnie....Masakra jakaś co się dziś działo...I nic nie pomagało ani calpol, ani dentinox, ani bonjela...NIC....Jezuśku jak ona dzis płakała....aż mi się serce ściskało....Jak nie moje dziecko....Jedzenie dzis ble....i poszła spać głodna bo padła w końcu...Zasnęła o 19.00 na szczęście o 18.00 pociągnęła 90mleka a przed samym snem zjadła ze 40ml kaszy...Czuję że noc będzie mega ciężka...Ja tam mogę nie spać byle ona tak nie cierpiała...A P. dzis od 8.00 rano w pracy i pewnie wróci ok. 23.00....Głowa mi pęka, ale co tam....Polcia się martwię....Taki smutasek dzis była....
kasiaj - dobrzez że z Fifim lepiej i powrócił mu humorek....Oby z każdą chwilą było lepiej
agast - wielkie gratulacje...i Boziu jak ja Ci zazdroszczę!!!
kajdusia - widziałam kalendarz...Piękne...Cudowny to będzie prezent pod choinkę!!!
lenka, - głosik oddany....Ja niestety tyje bo przez połowę ciąży miałam bardzo rygorystyczną dietę....W zasadzie ze względu na przyjmowane sterydy niewiel mogłam jeść to teraz nadrabiam
Zmykam zjeść kolację...i dalej prasować bo prasuje już od 17.30 i skończyć nie mogę....I chyba zaraz lecę spać!!!
 
Łukaszku, Kornelciu, Iguniu, Ignasiu i Olku urodzinowe buziaki jak ten czas leci !!!

AniaCh widze ze Cie tu myslami przyciagnelysmy wspolczuje zabkow i trzymam kciuki za serduszko

Agast gratuluje zabka

Kasia ten orsailit jest malo smaczny mam nadzieje ze Filipek pije

Lena ja tez wygladam jak cien wielkie oczy i zapdnieta twarz o ile od pasa w dol wygladam szczuplo to od pasa w gore stercza kosci obojczyki wypchniete zebra stercza tylko napompowane silikonowe cycki :))

Ewa roznnie Ci sie chlopcy rozwijaja jeden zabki 2 drugi 1 ale wiesz u nas 0 :))

Gosiargo wydawalo mi sie ze dobrze sie zorganizowalam ale chyba za duzo dostalam do roboty do tego nowe nieznane rzeczy
Kolorowych snow zmykam otwierac "biuro"
 
dziewczyny, nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze ze takie szczuple jestescie, bo ja po ciazy kiepsko wygladam, mam taki brzuch wielki i apetyt, na poczatku (kilka tyg po porodzie) prawie wrocilam do wagi, a teraz 6 kg na plusie jestem i zero mobilizacji do ćwiczeń, zgroza! jestem na siebie taka wsciekla

doczytalam Was troche, post kwietniówki przeczytałam, sama nie wiem, z medycznego punktu widzenia jest kilka nieścisłości, ale brzmi wiarygodnie, wiec moze jest w tym jakas prawda, nie mi to oceniac, chyba hefi mówiła o trolu, moglabys podac link do tamtych postów, bo ja nowa jestem i w dodatku pierwszy raz w zyciu na forum, ciekawa jestem tych postów

milka ciociu Milko! a Kubuś???? tez świętuje.... Ciocia Milka nas nie lubi.......

Ania. zadalam Ci pyt kilka dni temu na watku o karmieniach, obstawiam ze jestes pielegniarka, wnioskuje po Twoich wypowiedziach, daj znac czy zgadłam

lena moge sie z Toba napic? moze i ciasteczko by sie dla mnie znalazło.....

kasiajanicka mam nadzieje ze Fifi bedzie juz zdrowy
 
JA tylko na chwile bo w koncu nas wzielo na sprzatanie wiec nie chce przerywac

Kajdusia kalendarz przesliczny super tak miec dwojeczke jak na te zdjecia patrze to az mi
cieplutlo :tak:
mamakubulki u mnie niestety tez waga podskoczyla :-(Bardzo mi z tym zle a z drugiej strony obzeram sie co tu duzo gadac:zawstydzona/y:

Agast
GRATULUJE ZABKA jednak Jagodka wczesniej zazabkowala niz Hania :))

ewus jak fajnie ze sie odezwalas, chociaz nie fajnie ze chlopaki choruja..zdrowka dla nich! I gratuluje kasowniczka u Szymusia. No i zycze juz na wszelki wypadek pieknych swiat.. pamietam te zeszloroczne posty i to dobrze, az sie serce mrozilo :-( Co do matury to jestesmy z toba, jakby korki przez forum byly mozliwe to pisz bedziemy cie egzaminowac! :-p Fajnie ze cie M tak mobilizuje i ma racje chlopak, pozniej bys zalowala ze nie zdalas. A KIEDY ZARECZYNY??? :-D:-D:szok:

kasiajanicka dobrze ze juz lepiej :tak:\

Lena moze to zabki???:-D

Milka to maz pewnie zachwycony taka chuda barbie z wielkim cycem? :-p

Łukaszku, Kornelciu, Iguniu, Ignasiu Kubusiu i Olku sto lat!!!!!!!!!!

Pisala Klementinka? Ciekawe jak dojechali...A co z AVENA?
 
reklama
U mnie wciąż brak czasu, wczoraj trochę podczytałam, ale byłam zbyt padnięta, żeby cokolwiek odpisywać.
A z lepszych wieści- przebił nam się pierwszy ząbek- dolna lewa jedynka:-D:-D:-D a druga dolna jedynka już prześwituje przez dziąsełko:-)

AniaCh83
Ile nerwów za tobą i przed tobą:-( Trzymam kciuki, żeby z Filipkiem wszystko się dobrze układało:tak:
Ewuś Pewnie, że cuda się zdarzają,:tak: m.in. mamy tu całe mnóstwo czerwcowych cudów:-) Fantastycznie, że tak dobrze ci (wam) się układa:tak: Powodzenia w nauce, dasz radę:tak: I gratuluję drugiego ząbka:-)
Alusia U nas wczoraj miasto zasypało, a ja z wózkiem na spacerek dwugodzinny się wybrałam:dry: Po drodze w myśli już szykowałam skargę za nieodśnieżone chodniki- wózek musiałam ciągnąć za sobą, bo pchanie było nieskuteczne... a dziś czuję zmęczenie mięśni i lekkie zakwasy w rękach:-D
Sto lat dla Izi-tcz i dzisiejszych półroczniaków (Olusia, Kornelci, Łukaszka, Igusi, Ignasia i Kubusia)!!!!!!!!!!!!
Agast gratuluję ząbka:tak:
Zdrówka dla wszystkich chorujących dzieci i dorosłych:tak:, chyba już u co drugiej czerwcówki jakieś choróbska się panoszą:wściekła/y:
Magdziak udanej imprezki :-)
KasiuJ Współczuję przeżyć, mam nadzieję, że teraz już będzie coraz lepiej:tak:
Lena zagłosowane, nawet 2 razy, bo z dwóch kompów, nadrobiłam wczorajsze nieoddanie głosu:zawstydzona/y: A ja tyję, bo się nie mogę pohamować z jedzeniem...a wszystko idzie w brzuch i biust:wściekła/y:
Agi Kiedyś w koncu te ząbki wyjdą, oby jak najszybciej, by Polcia już się nie męczyła:tak:
Milka Wydaje mi się, że masz na tyle dużo zapału, że szybko nadrobisz zaległości w pracy i niedługo już nie będziesz taka zawalona robotą i w domu zamiast biura będzie już tylko plac zabaw:-)
 
Do góry