reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ale dzisiaj super Mikołajowo na forum:-D
Jeżeli chodzi o bujak, to on taki zwykły: na drewnianych biegunach i na górze królik z uszami i marchewką:) Spróbuję zaraz popatrzeć na allegro czy taki jest;)
 
reklama
Perfecta - super zdjęcia :-)
Lena - body ze smyka, kapcie były w komplecia z bodami (nie z tymi ) z tesco, a spodenki od szwagierki dostałam i do nich jest jeszcze bluza ale nie wiem skad ona to ma.
Zdec - widze że Natalka dostała bujaczek :-) Na spacerek się wybieram, tylko jeszcze nie wiem na która sie wyrobie :-) musze łapetynke umyć a coś zabrać się nie moge :-(
 
Perfecta - super zdjęcia :-)
Lena - body ze smyka, kapcie były w komplecia z bodami (nie z tymi ) z tesco, a spodenki od szwagierki dostałam i do nich jest jeszcze bluza ale nie wiem skad ona to ma.
Zdec - widze że Natalka dostała bujaczek :-) Na spacerek się wybieram, tylko jeszcze nie wiem na która sie wyrobie :-) musze łapetynke umyć a coś zabrać się nie moge :-(

To jak już pospacerujesz, to może w ramach "odwetu" mnie odwiedzisz:p Bo nie chcesz iść do lumpka?
 
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dzisiejszych jubilatów i spóźnione, ale bardzo szczere buziaki dla Polci!

Przez ostatni tydzień mój kochany był na urlopie, więc nie miałam okazji czytać BB. Generalnie załatwialiśmy tysiąc spraw, tkwiliśmy w korkach, zaspach, kolejkach itd. Krzyś dostał od Taty mikołajkowe ubranko polarnego niedźwiedzia, którego mam nie zakładać dopóki Tata nie wróci z pracy. :)

Pierwszy raz robimy Wigilię u siebie. Do tej pory spędzaliśmy ją zawsze u rodziców, ale w związku z tym, że to pierwsze Święta Krzysia, ma być wyjątkowo :)
 
Ja sie tylko przywitam, idziemy zaraz do przychodni na wazenie mierzenie pukanie w kolanko itp czyli bilans polorczniaka, jejku jak to powaznie brzmi! Ostatnio mala miala na takim bilansie 3 mce :-) Szok jak ten czas leci

Trzymam kciuki za wizyty Klementinki i gosi meza, bardzo mocno trzymam chyba zebami bede popychala wozek :rofl2:

Przesliczne male mikolajki na zdjeciach!!
Perfecta Jasio az sie za brzuch zlapal jak profesjonalny Mikolaj, ho ho ho!:-D
Eliza najlepsze zyczenia imieninowe dla twojego Mikusia!

Milego swietowania Mikolaja, oraz najserdeczniejsze zyczenia dla Iguni, Majusi, Kasi, Julci, Michalini, i Niny, ale macie fajny dzien na swietowanie :-D
Zobacz załącznik 306707


A tak wyglada Mikolaj w Holandii, ze swoimi niewolnikami-pomocnikami :-)
sinterklaas.jpg
 
Ostatnia edycja:
cześć Mamuśki ;-)

najlepsze żczenia Mikołajkowe dla wszystkich mam i ichpociech- niech rosną zdrowo!!!
piękne zdjęcia małych MIKOŁAJKÓW ;-) mamusie sie postarały brawo, ja niestety jakos nie miałam weny tworczej, zato jak wróci mąż z pracy bedziemy przyozdabiac balkon lampkami świątecznymi jak co roku....

kupiłam małej mate piankową z puzli, wiec teraz szaleje na niej na okrągło, wyciąga cyferki powtykane i oczywiście gniecie, tarmoci i wkłada do buzi no i ma przy tym wiele frajdy...fizjoterapeuta mówił ze te maty są super bo dziecko sie nie slizga i może bardziej prezyzyjnie cwiczyc ruchy i uczyc sie pezania i raczkowania....musze powiedziec z miał racje bo maa radzi sobie z pelzaniem do zabawek a na kocu sie slizgała....

miłego dzionka
 
Ale dziś dużo fotek mikołajowych wszystkie oczywiście przepiękne:tak:

U nas w domu też rano zamieszanie szukanie prezentów pod poduszkom Zośka to najmiej ciekawa tylko jak juz ma prezent w łapce to jej się podoba najwiecej radochy to ma chyba Marysia to taki wiek że jest ciekawa jak ten mikołaj to przyniósł i czy jeszcze coś przyniesie wysyła do niego listy i wogóle:-D
A ja siedze i pisze pozew o podwyższenie alimentów na najstarszą 4 lata temu zasądzii mi 300zł a co to jest za suma chyba na waciki bo 14 letnia dziewczyna potszebuje duzo wiecej były mąż sie wtedy tłumazył ze niepracuje ale przez4 lata chyba mógł znależć prace
 
fifi ma jakiegoś wirusa, mam psikac tantum verde, podawać wit C 2 razy dziennie a na noc nasivin, za to zaskoczona jestem wagą :) 7740 waży, czyli w 4 tyg 480 :) kamień z serca, odpuściłam, nie dokarmiałam, ogólnie luzik i pozytywna niespodzianka, zaskoczyła mnie tez pediatra, bo pytałam jakie mleko podawać po powrocie do pracy i powiedziała, że nie ma sensu mleka HA kupować, bo jakma mieć dziecko uczulenie to je będzie miało czy dostanie ha czy zwykłe i że to HA to tylko chwyt marketingowy... kazała kupić bebiko 2 i podawać w razie co, a jak będzie jakaś reakacj alergiczna to am się zgłosić do niej :)

a i jeszcze jedno: mój wielkolud ze wzrostem poza siatką centylową :p już ma połowę mojego wzrostu :)


po drodze do apteki do tesco wstąpię może jakiś świąteczny strój kupie fifiemu :)

zdec ma rację ta folia x-landerowa jest do d... ja poleca taką zwykłą uniwesalną, za ok 15 zło, pasuje na ten wózek i się super składa i mało miejsca zajmuje :)
 
reklama
witam sie mikolajkowo..
szok jak ten czas leci 18 dni do swiat:szok:
troche ostatnio zabiegana jestem i zuzia jakby bardziej zajmujaca:sorry2:pozatym juz dwie nocki z rzedu spiala od 20 do 8 rano :szok: ale co z tego jak ja ostatnio zle sypiam..
wogle to mikolaj mnie w tym roku znow pominal:-(powinnam sie przyzwyczaic mam tak co roku, ale i tak jakos smutno :(
mala dostala fotelik i pchacz od nas, do tego miski z kubusia puchatka od moich rodzicow i ksiazke od siostry"zolw wiercipienta i inne zwierzeta"(ksiazeczka 1klasa:tak:)

perfekta i magda m - super mikolaje :)
ja nie mam "mikolaja" ale wrzuce moja "mikolajke" Zobacz załącznik 306738 ho ho ho wszystkim :)
Wogle to fajnie macie z tym sniegiem :tak: u nas troche popadalo w zeszlym tyg, w sob troche deszczu mielismy i to zamarzlo i jest taka breja..niby dzis wieczorem znow ma padac ale kto to wie..


Iguniu, Majeczko, Kasiu, Juleczko, Michalinko, Nino -
Wszystkiego Najlepszego !!!


milego dnia :)
 
Do góry