reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ufff Jasiek zasnął mogę troszke poodpisywać...
Hefi - zdróweczka dla Julci
Emalia - bardzo mi przykro z powodu psiuni.../ zdjęcia cudowne! Jasiu jaki elegancik!
Agi - wow super ten "bazarek" Jakby nie było tak daleko to już w weekend bym tam była:) :):)
kajdusia - super że głosik powraca!
kasiek - jak tam migrenowe sprawy? Mam nadzieję że przeszło troszke , niestety wiem co to znaczy...
zdec - super mikołajkowa imprezka - zdjęcia świetne!
Milka - powodzenia w pierwszym dniu pracy!
MagdaM - PIKNY MIKOŁAJEK
Ewela - nie denerwuj się starszą Pania , niestety takie fanaberie i wymyślanie sobie czegoś , czego się nie powiedziało u mnie też są na pożądku dziennym , trzeba wpuszczać jednym uchem a drugim wypuszczać bo to tylko nie potrzebnie energię zabiera człowiekowi. A te się wyżyją , bo hormony szaleją ...
Lenka - takie komentarze jak widzisz IP u siebie na blogu łatwo porównac z tymi z forum i będziesz miała odpowiedz czy ktoś z bb Ci je wstawia... Swoją droga to lekkie przegiecie ,gdyby był to ktoś "tutajszy"...
Kasia - gratuluję KOSZYKARZA i niech szybciutko zdrowieje:)

POLCIU - spóżnione ale WSZYSKIEGO NAJLEPSZEGO , DUŻO ZDRÓWKA , ZABAWECZEK i TYLKO SZCZĘŚLIWYCH CHWIL W ŻYCIU

Iguniu, Majeczko, Kasiu, Juleczko, Michalinko, Nino - WAM TAKŻE ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W ŻYCIU , DUŻO ZDRÓWKA , RADOŚCI I OCZYWIŚCIE ZABAWEK:)













 
reklama
My mikołajki obchodzimy symbolicznie, pod choinkę bardziej u nas się kupuje prezenty :)
Julka od nas dostałą grającą zabawkę (ślimaka :D). Od babć pieniążki :) które trafią do skarbonki i kupimy coś małej konkretnego tylko musze pomyśleć co bo już się sporawa sumka nazbierała :) (ja jak tylko mam 10zł w portfelu to ląduje ono w skarbonce małej :D i powiem wam że fajny sposób na "oszczędzanie" kasy)...
 
My po szczepieniu,Natan jak zawsze dzielny.
Za mało przybiera na wadze, przez 2 m-ce przybrał tylko 400g :-:)-( wiec waży 6800 a mierzy 66. jestem załamana do tego jeszcze ta skaza się napatoczyła, w sumie spodziewałam sie ze z waga bedzie kiepsko ale nie az tak. Odkąd pojawiła się skaza Natan mało zjada, praktycznie jest na samej piersi ale dużo nie zje, kaszki Sinlac za bardzo nie chce jeść jak zje 50ml to jest dobrze. Pokarmy stałe narazie ograniczyliśmy bo zmiany skórne się nasiliły. Mamy wprowadzić Nutramigen, zobaczymy czy bedzie pił.
Musimy zrobić wyniki morfologie i mocz.
Własnie dziewczyny wiem ze niektore tez robiły swoim dzieciaczkom mocz, jak mam pobrać mocz na badanie?? i to musi być ranny mocz, przed jedzeniem czy jak??
Dzisiaj jedziemy popołudniu do pediatry gastrologa, zobnaczymy co powie. W przeciągu miesiąca bedzie to piąty lekarz który bedzie Natana oglądał.
Strasznie sie boje tej wizyty :-(
 
Hejka, wrocilam ze spaceru ,ale chlapa na dworzu ,kozaki mi przemokły :/

Perfecta,a ty Jasiowi włosy goliłas???? Ślicznie wygląda w tym stroju :-)

Kurde ,ale ta moja pseudo tesciowa ma tupt ja piernicze, dzwoni do mnie i mowi tak" ja wiem ewelinko,ze twoja mama chciala nozki od swini na galarete,ale ja je juz ugotowałam" bosze jakas załamka wam powiem,co ona to specjalnie zrobila czy o co jej do chooya chodzi. Kuzwa moja mama o wiele lepsza galarete robi i chyba ona zazdrosna jest cos czuje.

Wiecie dostałam dzis ten komplet na odlewy co tu ktoras z was robiła, przepraszam,ze nie pamietam która :/ Niewiem tylko kiedy to zrobię :) A moze zrobie jak prezen dla tej gupiej baby ,no zobacze jeszcze :-)



Nadika nie przejmuj sie kochana widac małego taka natura ,ze z niego mały niejadek ,poczekaj az podrosnie to lodówke bedziesz na kłodke zamykała :-D
 
Ostatnia edycja:
jestem taka wsciekla ze ledwo Was doczytalam
taki palant z tego lekarza ze sie w glowie nie miesci
juz od poczatku mnie wkurzyly pielegniary u niego bo zwazyc Jaska nie mogly, tanczyl na tej wadze, wyginal sie na wszystkie strony a te zebym rece wziela bo one nie widza skali
jak mam wziasc rece jak musze go trzymac, drze sie w nieboglosy a ja go uspokoic nie moge bo ona musi teraz zwazyc
w koncu wyszlo 8200
zmierzyly mu 67 cm co jest nieprawda bo tyle to mial 2 miesiace temu

lekarz troche lepiej przeprowadzil badanie niz one wazenie i kazal przyjsc do jego pokoju na rozmowe
rozmowe zaczal od zdania: panstwa dziecko sie zle rozwija
myslalam ze dostane zawalu, caly swiat mi zawirowal
juz wyobrazilam sobie ze z sercem gorzej
a ten palant mowi dalej, ze zle sie rozwija bo przytyl 3 kg w 3 miesiace, jego zdaniem za duzo i jest za gruby bo skoczyl z 50 centyla na 90
nie wazne ze urodzl sie malenki a teraz nadgonil i ze jego pielegniary nie potrafia dobrze dziecka zmierzyc co rzutuje na BMI
mam zmienic karmienie, dawac wode!
na koniec powiedzial ze z serduszkiem bez zmian, szmery sa ale nie widac zadnej wady i za 4 mies do kontroli
jutro ide do naszej lekarki i napewno uslysze ze Jas swietnie sie rozwija ale wlasnie tego teraz potrzebuje bo stracilam cala pewnosc siebie jako matka
najchetniej wiecej juz bym do niego nie poszla ale nastepny kardiolog dzieciecy jest kawal od nas
tak nam zepsul pierwsze mikolajki
 
Witam :)
czytałam Was trochę przez weekend ale z pisaniem u mnie jak zawsze kiepsko :/ My wczoraj robilismy zdjęcia na kartkę pocztową tak jak to sobie wymysliłam :) MOże nie wyszło bardzo profesjonalnie ale i tak mi się podoba... musze jeszcze troszkę je obrobić i póxniej pokażę Wam kochane :D Już widzę miny rodzinki jak takie kartki od nas dostaną w tym roku hihi

ZDEC- super Natalcia w mikołajkowym wydaniu, zresztą jak zawsze :)

NADIKA- mój tez ma alergię na wszystko włączając ziemniaka! nawet na herbatkę rumiankową, mamy iść do alergologa a na razie dostaliśmy nową maść (matko 70zł za 10g) i wprowadzamy nutramigen- chyba TY mi pisałaś że Twój mały go nie chce? Ja chciałam dosładzać glukozą ale wyczytałam żeby tego nie robbić, tylko mieszam na razie nutramigen z bebilonem pepti- pierwszego dnia jedną miarkę, resztę bebilonu, drugiego dwie miarki itd aż całkowicie przejdzie i przyzwyczai się do nutramigenu, mam nadzieję że trochę nam to mleczko pomoże a póżniej wprowadzamy wszystko od nowa i czekamy aż alergia przejdzie :/ u nas zaognione miejsca już nie są na twarzy ale takie plamki sucho-czerwone na tułowiu i nóżkach :/

my mocz pobieralismy z nocy ale zlewałam kilka razy do słoiczka z tych ciulowych woreczków bo się ciagle odklejały,
nie martw sie na pewno będzie wszystko dobrze

EMALIA- przykro mi, mi też kilka lat temu piesek umarł prawie na rękach :(
Jaś odważny- jakie śliczne świateczne zdjęcia :D


Agi- zakupki rewelacja, ach te carbooty- za kilka funciaków moża prawdziwe perełki kupić


MagdaM -cudowny mikołajek :) bajerancki strój :)

Perfecka-Jasiek też super wygląda w stroju :) A bańkami widać zachwycony hihi

madziak-mikołajka też niczego sobie

Lena-zagłosowane, pewnie wygrasz w końcu :)

ewela28- ja robiłam te odlewy- powodzenia i pochwal sie jak wyjdą!

DZISIEJSZYM i WCZORAJSZYM SOLENIZANTOM SAMYCH RADOŚCI I MNÓSTWA ZABAWEK ŻYCZYMY :D


ALBO WSTAWIĘ TEŻ ŚWIĄTECZNE, tylko nie obrobione :( a co :D zdjęclie drugie- w ubranku z chrztu- jakoś prędzej nie było jak zrobić bo ciągle się darł a teraz na siedząco jakoś bardziej męsko wyglada hihi

DSC_7202_julek_2.jpgDSC_7272-julek_1.jpg
 
Ale piękne Mikołajki witają tu od rana :-D
Klementinka- no co za palant :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jaś się źle rozwija? To ten debil się źle rozwinął i teraz mu na mózg pada :wściekła/y::wściekła/y: Nie daj sobie wmówić tych pierdołów. Cudownie, że Jaś ładnie przybiera, zacznie chodzić to zacznie wagowo gwałtownie spadać i pewnie też będzie się wtedy "źle rozwijał" Co za baran :wściekła/y:

gosiagro- myslę o Was cieplutko!!!

Laski, mam pytanie, bo się bardzo denerwuje... Jak długie Wasze dzieci miały przerwy w kupkaniu przy rozszerzeniu diety???? Małgoś na cycku codziennie robiła nawet po kilka , a teraz mimo, że wprowadzam wszystko powolutku kupy niet! Właśnie zaczyna się czwarta doba bez kupy!!! Oszaleję- jak jej pomóc, co można dać, w aptece dadzą coś bez recepty???
 
jestem taka wsciekla ze ledwo Was doczytalam
taki palant z tego lekarza ze sie w glowie nie miesci
juz od poczatku mnie wkurzyly pielegniary u niego bo zwazyc Jaska nie mogly, tanczyl na tej wadze, wyginal sie na wszystkie strony a te zebym rece wziela bo one nie widza skali
jak mam wziasc rece jak musze go trzymac, drze sie w nieboglosy a ja go uspokoic nie moge bo ona musi teraz zwazyc
w koncu wyszlo 8200
zmierzyly mu 67 cm co jest nieprawda bo tyle to mial 2 miesiace temu

lekarz troche lepiej przeprowadzil badanie niz one wazenie i kazal przyjsc do jego pokoju na rozmowe
rozmowe zaczal od zdania: panstwa dziecko sie zle rozwija
myslalam ze dostane zawalu, caly swiat mi zawirowal
juz wyobrazilam sobie ze z sercem gorzej
a ten palant mowi dalej, ze zle sie rozwija bo przytyl 3 kg w 3 miesiace, jego zdaniem za duzo i jest za gruby bo skoczyl z 50 centyla na 90
nie wazne ze urodzl sie malenki a teraz nadgonil i ze jego pielegniary nie potrafia dobrze dziecka zmierzyc co rzutuje na BMI
mam zmienic karmienie, dawac wode!
na koniec powiedzial ze z serduszkiem bez zmian, szmery sa ale nie widac zadnej wady i za 4 mies do kontroli
jutro ide do naszej lekarki i napewno uslysze ze Jas swietnie sie rozwija ale wlasnie tego teraz potrzebuje bo stracilam cala pewnosc siebie jako matka
najchetniej wiecej juz bym do niego nie poszla ale nastepny kardiolog dzieciecy jest kawal od nas
tak nam zepsul pierwsze mikolajki

lekarz palant, chyba nie wie co znaczy dla mamy usłyszeć takie słowa, skonsultuj z innym dr i na pewno podniesie Cię na duchu, dla niektórych lekarzy tylko tabeleczki się licz ai cyferki i nie patrzą na dziecko "globalnie" a taki ogólny pogląd na dziecko jest ważniejszy niż tabeleczki!!! co by mi powiedział jak waga 25-50 centyl a wzrost poza siatką? że mam syna przykurczyć? sam niech wodę pije


ewela- może coś przeoczyłam, ale czemu pseudo-teściowa miałaby być ciocią dla tomaszka? a galaretę sama niech zje:) smacznego :)
 
reklama


Nie mogę znowu zagłosować :confused:

nadika - mocz pobierasz do woreczka i bez znaczenia czy z dnia czy z nocy czy przed czy po jedzeniu :) Jak nie będzie chciał zrobić to podaj coś do picia :) zawsze skutkuje :D
Kurcze 400g to nie za dużo jak na 2 miesiące :( Daj znać jak wyniki wyszły.

Klementinka - brak słów :wściekła/y: co za lekarz!!

Butterfly - na pierwszym taki mały pomocnik mikołaja :D a drugie mi się skojarzyło z piosenką.... "my jesteśmy tanie dranie..." hehehe

kajdusia - spróbuj podać śliwkę :) u nas działa rewelacyjnie...

A nam auto nie odpala już od soboty :angry::angry::angry: własnie ma przyjechac jakiś spec od ubezpieczyciela zobaczyć co się dzieje i jak nic nie wymyśli to na lawete i do warsztatu... :angry::angry::angry: dobrze że to teraz wyszło a nie przed wyjazdem na świeta...
 
Do góry