reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

lena czy to rozwlnienie i czy normalna konsystencja kupki? i ważney jest kolor normalny zółtawo-brązowy czy kupki są zielone i pachną kwasem mocno? bo jesli to ostatnie to albo rotawirus w jeltach albo jakies baktrie nieporządane.
mowi sie ze 3 lużlne stolce w przeciągu 12 godz to już biegunka u malucha
 
reklama
lena czy to rozwlnienie i czy normalna konsystencja kupki? i ważney jest kolor normalny zółtawo-brązowy czy kupki są zielone i pachną kwasem mocno? bo jesli to ostatnie to albo rotawirus w jeltach albo jakies baktrie nieporządane.
mowi sie ze 3 lużlne stolce w przeciągu 12 godz to już biegunka u malucha

Kochana to są juz w sumie kleksy ale są;(Dałam biogaię dziwi mnie to że ona spokojna, śpi normalnie, je normalnie, sika też.....także nie wiem już sama;(
 
zawsze możesz dać kupke na posiew i bedzie wiadomo jakie ma bakterie, ile i czy sa jakies wirusy.....nie wiem czy je jabuszko, bo od nadmiaru moze sie dziecku poluzowac;-)jedzenie nie ważne musisz ja poic ,poić i jeszcze raz poic bo z każdą kupka traci elektrolity....i trzeba to powstrzymac
 
Lena jak Jas mial tego wirusa to mial tak samo, objawy byly tylko w pieluszce
nie mial goraczki ani zlego samopoczucia
ale to dobrze, jakby zaczela goraczkowac albo wymiotowac to wtedy radze isc do lekarza
 
Agentka - najlepsze życzonka dla Krzysia

Lencja - faktycznie kochana Kornelka, tak ładnie dała pospać mamusi:-)

Lena - zagłosowane

Emalia - zdrowiej szybko, gorąca kąpiel wieczorkiem i do łóżeczka:tak:głos oddany, wczoraj zresztą też, więc może faktycznie koniec, ale dlaczego da się głosować?

Milka - udanych zakupów

Karo
- zdróweczka dla małej

Ola fasola
- gratuluję przewrotu, teraz na brzuszku będzie ulubiona pozycja

Ewuś - gratuluję zębolka

Klementinka -
jakiego masz dzielnego synka:tak:

Dla wszystkich chorowitów i tych małych i tych dużych duuużo zdrówka!!!!!!!!
 
Dziewczyny jaki podałyście pierwszy posiłek dziecku? zacząć od zupek jarzynowych, czy od glutenu czyli kaszki manny ? Sama nie wiem.

stella poczytaj wątek o karmieniu maluszków tam jest wiele fajnych rad i linków. Najpierw wprowadza się pojedyncze warzywo lub owoc, nie zupki. Np. samo jabłko lub samą marchew, jak dziecko dobrze reaguje to następne, potem się łączy np. marchewka z jabłuszkiem itd.


Gosiu nie chciałabyś usłyszeć piosenki w moim wykonaniu, tylko mój synek to potrafi przeżyć :)
 
reklama
Witajcie,

Jakiś ciężki dzień dzisiaj, nie miałam jak nawet napisać:)

koniczynka - chyba coś źle napisałam, daję oczywiście D:-)

lena - na większa ilość kupy to rzeczywiście marchewka, jest nawet taka specjalna HiPPa, albo np floridral można dać. Czasem się zdarza że przy zębach jest biegunka, pilnuj żeby mała się nie odwodniła. Moja znajoma ma zawsze akcje z biegunką jak jej małemu nowy ząbek idzie;-)

emalia - zagłosowane:-)

karo - fajnie że Milenka dochodzi już do siebie:-)

ewus - super że już ząbek, ale rzeczywiście nie wiadomo u którego;-) No czworaczki to musi być hardcore, jak sporo z nas narzeka przy jednym:-D:-D

izia_tcz - współczuję:-( To teraz tylko odpoczywaj:-)

Wszystkiego najlepszego dla Krzysia:-):-)
 
Do góry