reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

liliti - co lekarz na wyniki powiedział?

Aniach - wydaje mi się, że w miesiąc powinno się już jakieś zmiany zobaczyć

Agentka - Sto lat dla Krzysia:-)

Lencja - jak najczęściej takich nocek:-)

Lena - zagłosowane

emalia - nie za dobrze z ta chorobą:-( kuruj się, mam nadzieje, ze dzieci ominie; ja głosuje codziennie to może rzeczywiście się już konkurs skończył:confused:

Klementinka - jak po szczepieniu?

izia - coś poważnego z tym kregosłupem?

Milka - udanych zakupów, ja tez już o prezentach muszę pomyśleć

karo - dużo zdrówka dla Milenki

zyrraffka - ty taką fajną kołysankę śpiewasz Łukaszkowi:happy: mogłabyś mi przypomnieć jej słowa, bo teraz tego tu nie znajdę; a moja rota już mi się znudziła:laugh2:

ewus - gratuluje ząbka! A u Kubusia czy Szymonka? Czy obaj mają?:)
 
reklama
gosiagro dzwignęłam wczoraj zakupy i coś mi przeskoczyło boli jak ch..... a leków nie bardzo mogę brać bo od kilku lat mam problem z zołądkiem i silniejsze leki powodują z nim problem więc jak nie urok to s............
 
Ewuś- super ,że się odzywasz a chłopaki nieźle rosną. Mój ważył 3800 a teraz nieco ponad 7kg. No i gratuluję ząbka :) Buziole kochana. A jak tam twoje sprawy się układają?;-)
Izia- współczuje bidulko, oby szybko przeszło.:tak:

Lenka- i jak tam Moja synowa? Uspokoiło się ?
 
cześć dziwczyny;-)

Karo uśiski dla twojej Milenci, zapaleie ucha ciezka sprawa, trzymajci sie ciepło.ps nawilżaj powietrze u małej bedzie łatwiej jej oddychac i odkrztuszac.

my po wizycie u pediatry:
zapalenia dróg moczowych nie ma, zadnych bakteri ale gardziołko zaczerwienione, jakis wirusek i dlatego nie chce jesc w dzien ;-( nie wpala bym na to bo zero kataru, goraczki itd a poza tym mamuska szukała jedynek a tu dwujki wychodzą na dole ;-) i dlatego odmawia jedzenia i trze pieluchą dziąsła, dzis musi ja bolec bo poraz pierwszy robi sie płaczliwa, łka sobie pod noskiem i robi podkówke :-( ale ją prytulam dużi i smaruje żelem, jakoś przżyjemy.
za tydz wizyta kontrolna póki co nurofen, cebion i czekamy na poprawe.

co do jedzenia to po chorobie przejdziemy na bebilon 2 normalny nie pepti i na kaszki mleczno-ryżowe na wodzie a potem kaszka manna.

buziaki i milego dnia, mała spi wiec biore sie za obiad
 
Ewuś- super ,że się odzywasz a chłopaki nieźle rosną. Mój ważył 3800 a teraz nieco ponad 7kg. No i gratuluję ząbka :) Buziole kochana. A jak tam twoje sprawy się układają?;-)
Izia- współczuje bidulko, oby szybko przeszło.:tak:

Lenka- i jak tam Moja synowa? Uspokoiło się ?
4 godz nie robiła i teraz w pół godz walnęła 2:)wiec jest juz 7;)Dzwoniłam znów do położnej mówi ze powinno przejsc;(
 
Gosiu- Zaśnij zaśnij już
Małe oczka zmróż
Przytul kotka, lalę, misia
Czas zabawę kończyć dzisiaj
Małe oczka zmróż
Zaśnij zaśnij już
Śnij o zabce, która prawie
cały dzień się kąpie w stawie
i nie boi się bociana
bojest zawsze przy niej mama
małe oczka zmróż
zaśnij zaśnij już
 

Oskar od wczoraj ma temperaturę w dodatku często robił kupkę taką luźną (pisałam na zamknietym) i byłam dzisiaj u lekarza i poradziła mi dawac lakcid bo osluchowo nic nie widać może to być trzydniówka lub jakiś wirus go dopadł.

Mam nadzieje że wieczorkiem uda mi się was nadrobić bo jestem do tyłu dwa dni.

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych i wczorajszych solenizantów

liliti - zdrówka dla Soni
 
Gosiumogę Ci przesłać na maila jeśli będe potrafiła, podaj mi na prw adres jak chcesz. Do mnie lepiej teraz pisać na zamkniętym bo rzadko tu zaglądam, jeśli już to kilka ostatnich postów czytam z ciekawości:)
 
Gosiumogę Ci przesłać na maila jeśli będe potrafiła, podaj mi na prw adres jak chcesz. Do mnie lepiej teraz pisać na zamkniętym bo rzadko tu zaglądam, jeśli już to kilka ostatnich postów czytam z ciekawości:)

zyrraffko ale co chcesz mi wysłać:confused:, słowa piosenki mi napisałaś:laugh2: chyba ze chcesz mi wysłać wersje kołysanki w twoim wykonaniu to baardzoo chętnie:laugh2::laugh2::rofl2::rofl2:;-);-)
 
reklama
Lakcid dziala oslonowo na jelitka, na pewno nie zaszkodzi jak dziecko ma problemy z brzuszkiem
tylko te ich fiolki, niech je szlag weznie, jak to otworzyc?
Dałąm jej sam kleik...no juz 1 godz nie robiła czyli jest ok zobaczymy co dalej będzie:(A mleko podawać normalnie co 3 h??
mleko dawaj normalnie, jak ma apetyt to dobrze, tylko, tak jak Kasia pisala, nic rozluzniajacego
moze to byc 3 dniowy wirus, nie martw sie naprawde marchwianka i kleik pomagaja
dobrze ze jestes w kontakcie z polozna
Muszę sie pochwalić że mamy pierwszego zębalka:-):-):-)
Aj kochane ale się pocieszyłam jak wczoraj w pytaniu na śniadanie były czworaczki:-D:-D:-D Jak kobita musi mieć 2 wózki bliźniacze żeby wyjść na spacer:-D:-Dhehe Boże ja nie wiem jak ta kobieta se daje sama radę...bo tylko czasem dziadkowie jej pomagają i po pracy maż...aj dobrze że u mnie tylko 2:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
uciekam bo już wojna...

papapappapappapapqa
gratulujemy zebolka, ktory sie dorobil?
tez widzialam ta rodzinke z czworaczkami
mama calkiem niezle wygladala jak na matke czworaczkow, tez wyobrazilam sobie 4 Jaskow:szok::szok::szok:

gosiagro dzwignęłam wczoraj zakupy i coś mi przeskoczyło boli jak ch..... a leków nie bardzo mogę brać bo od kilku lat mam problem z zołądkiem i silniejsze leki powodują z nim problem więc jak nie urok to s............
Iza a nie mozesz w takim razie czopka? oszczedzisz zoladek
wspolczuje bolu, zwlaszcza ze z maluchem to polezec nie mozna

Karo wspolczuje tego zapalenia ucha, ciezko sie z tego wychodzi, moze stad ten kaszel jeszcze, oby jak najszybciej wszystko wrocilo do normy
a postami sie nie przejmuj
ja nawet zadam komus wprost pytanie uzywajac jego nicku i tez jest zero odpowiedzi


o rany zapomnialam najwazniejszego: musze pochwalic sie moim synusiem
dostal dzis dwa zastrzyki bo tez pneumokoki i nawet nie pisnal
no nawet nie wiedzialam kiedy te zastrzyki dostal
rany jaki on dzielny, duma mnie rozpierala
moj maly twardzielek:)
dzieki za pamiec o szczepieniu i dobre fluidki, znowu pomogly
 
Do góry