reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
lena, dlaczego się wycofują? czasowo? jeśli chcą przetrzymać malutką kilka dni w szpitalu na obserwacji, zanim zgodnie z wynikami badań nie będzie najlepszego momentu na operację, to może lepiej?
 
No i później polską muze typu Tilt, Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji...
Pewnie większość z Was niewiele kojarzy bo Wy to młodziutkie jesteście :)
Tilt to ulubiony zespol mojego meza a Kobranocke wypada znac jak sie jest z Torunia, zreszta tam jego znajomi graja wec tez sluchamy:)

Iwka oby ta krew okazala sie peknietym naczynkiem a nie czyms z jelitek
jak wrocisz to pisz co lekarze na to

h
a odnośnie ubrań to getry z lajkry mi się przypomniały w zabójczych kolorach, koniecznie z połyskiem:):):)
to byl podstawowy stroj w podstawowce, mialam rozowe i fioletowe, no i kolarki oczywiscie
a pamietacie sandaly z gumy?
zainspirowana przez Itę :) zamówiłam za pośrednictwem Filipa chrzestnej ze Szkocji taki wynalazek :
VTech Crawl and Learn Bright Lights Ball: Amazon.co.uk: Baby
na allegro ok 100 z przesyłką a u nich połowę taniej :)
rok temu na swieta kupilam chrzesnicy tylko wersja niemiecka, ladnie sie kreci i fajne piosenki ma
Kurde ale jestem zła!!!Kuzynka dzwoni i płacze lekarze wycofują się z operacji!!!Ja pierd....po co robili nadzieję!!
Lena trzymam kciuki za mala
 
reklama
Do góry