reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć Laseczki!

Gratuluję przespanej nocki i zarazem współczuję tym którzy się za bardzo nie wyspali...

Ja już chcę zacząć te rehabilitacje bo włosy mi wszystkie z głowy powypadają... mały non stop się pręży i często kręci główką tak szybciutko na boki... co to do jasnej ciasnej ma oznaczać???? Do tego cały czas wyje... chyba że się go na rączkach nosi lub bawi... sam się sobą nie zajmie... a mi kręgosłup odmawia posłuszeństwa i nosić go nie będę!!! Ale się pożaliłam... idę ogarnąć mieszkanie i wyjkiem się zająć!!!

Chusty do noszenia dzieci i nosidełka - LennyLamb.com prosimy o głosy
 
reklama
:szok::szok: Ktoś mi dziecko zaczarował:-D:-D Śpi dalej, ja już zdążyłam posprzątać, zjeść, poprasować a ona nadal śpi od 19 wczoraj wieczorem;-)
 
Kasiek - współczuję nocki...nie wiem co poradzić....Moja mała też ma czasai jakieś dziwne zachowania...na przykład jak ja karmie to czasami macha szybko i nózkami i rączkami....także nie wiem....No i oczywiście:ZAGŁOSOANE!!!!
 
Zdec - gratuluje małego śpioszka ;)

Agi
- mój mały często przy karmieniu płacze i bardzo się pręży... co lekarz to opinia, więc opadam z sił...

Jeśli chodzi o drzemki w ciągu dnia: czy Wasze szkraby śpią długo? bo mój nigdy nie spał dłużej jak pół godziny i tak ze 4 razy dziennie
 
Ostatnia edycja:
Katarzynajanicka , Stella DODO – Krzyś ma coś na kształt „odparzeń” w zgięciu stópek (nigdzie poza tymi dwoma miejscami). Nic nie pomagało (próbowaliśmy Nivea na odparzenia, Linomag, Sudokrem, Oilatum, puder etc.) Na razie lekarz kazał stosować Nanobazę lub Dermobazę lub Lipobazę (do wyboru jeden z tych trzech). Generalnie są to specyfiki bez recepty, które „regenerują” podrażnioną skórę. Koszt 15-35 zł, zależy na którą firmę się zdecydujecie, skład podobno niemal identyczny, różnią się konsystencją, łatwością rozprowadzania etc.
My mamy dermobazę GlaxoSmithKline (15 zł). Z opakowania i ulotki: krem tłusty, bezzapachowy o właściwościach natłuszczających, nawilżających, regenerujących i kojących. Nie powoduje podrażnień. Polecany szczególnie dla osób z chorobami alergicznymi i o skórze wrażliwej. Zapewnia: natłuszczanie skóry eliminując objawy suchości i napięcia, nawilżanie przynoszące zmiękczenie i wygładzenie naskórka, skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Agi78 – współczuję przeżyć przy pobieraniu krwi. Mam nadzieję, że Malutką bolało mniej niż na to wyglądało L

P.S. Super zdjęcia Hani, Natalki i Damianka ! Cudowne dzieciaki :)
 
Kasiek1983- moja sporo śpi w dzień tak z 3-4h,ale potem wczesniej rano wstaje. A wczoraj w dzień spała 2h i teraz proszę jaki efekt nocny;) Idę zajrzeć do tego śpiocha;)
 
Coś gosiagro się nie odzywała wczoraj, może ta wysypka to jednak coś poważniejszego:(

jestem, jestem:-D

avena - super, ze krostki tak szybko zeszły, dołączam się do pytanie czym smarowałaś:-)

Anik - współczuje nocki

Kasiek - śliczny Damianek, rzeczywiście wygląda na większego:tak:, zagłosowane, co do spania w dzień to jest rożnie, zazwyczaj ma 3 drzemki godzinne, choć zdarzają się i 2 godzinne jak i 30 minutowe

Liliti - śliczna Sonia:-D

Agi - łuu, to się nazywa mamusia z werwą:cool::cool::cool2:

kasiulka - ślicznie Hania je, widzę, ze zdecydowałaś się już na wprowadzanie jedzonka:)
 
zapomniałam jeszcze napisać, że ten niekapek treningowy NUK rewelacja, w końcu moje dziecko zechciało coś pić nie ze smoczka, ustniki aventa odkąd ząbkuje są fuuujjjjj, a ten rewelacja :)
 
gosiagro - a może żeby krostki zniknęły spróbuj małą wykąpać w Kalium. Taka fioletowa woda się po tym robi, ale mojej małej na krostki pomogło od razu:)
 
reklama
Witajcie;)My zaraz mykamy na dwór a ja siedzę i wymyślam co na męża ur zrobić;)
Kasiek a może to gazy???Gaja też płakała jak piła mleko bo za szybko to robiła aż w brzuchu burczało dlatego teraz robię jej przerwy tzn wyciagam smoczek złapie powietrze i dalej wkładam nie może być to dłuższa chwila bo jest płacz;)
ZDEC oj młodzi 20 lat kiedy to było;)
 
Do góry