reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja znowu ciasto wstawilam...a mialam sie odchudzac..chyba jednak od jutra zaczne musze sie psychicznie nastawic:-(

To witam w gronie odchudzających się od jutra :-) ja się już prawie miesiąc odchudzam od jutra :-D :-D

no wiesz... sama nie daje.... :-D
Od pierwszych zajęć zanurzamy dzieci, pierwsze 3 zajęcia się jeszcze zaksztuszała, ale to podobno dobrze :baffled:, na sali jest oprócz instruktora ratownik, więc się nie bałam... w sumie to te zajęcia są zawsze prawie takie same, więc scenariusz znam na pamięć, więc możemy się już wszystkie spotkać na basenie i zrobię bb zajęcia :-):-D

To może opisz jak wyglądają takie zajęcia i co robicie minuta po minucie bo na moim zadupiu nikt nie prowadzi czegoś takiego:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witajcie, nie wiem co się porobiło wczoraj z moim dzieckiem, zadziwia mnie codziennie i to nie tylko nowymi umiejętnościami. Wczoraj wieczorem o 20 wykąpany, jedzonko i o 20:30 usnął, wie zabrałam się za czytanie bb, mineło 30 min i o 21 moje dziecko oczy jak pięć zł , usmiech od uch do ucha i heja zabawa na całego. Poszedł spać o 00:30:szok:ja już panęta była, mąż też a on w najlepsze sie wygłupiał na łóżku. Jak już usnął to myslałam że chociaż pospi a gdzie tam o 1:30 obudził się z takim płaczem że z pół godz nie mogliśmy go uspokoić, później znowu pobudka o 3 i 0 5. Teraz wstał o 8 i rozrabia na leżaku.Matka padnięta.

Lilitii - śliczna Sonia
Kasiulka - z Hani prawdziwa dama:-)a damy przy jedzeniu się nie brudzą:-)
Kasiek - super że wyjazd na basen udany, a Damianek to przystojniak:-)
Kajdusia - Małgosia lepiej nurkuje odemnie:-)
Zdec - śliczna Natalka
Agi78 - no to wymęczyli Polcie, na szczęście mała nie będzie tego pamiętać
avena - dobrze że już nie ma krostek, czym smarowałaś?


Oskarowi znudził się leżak, trzeba urozmaicić mu życie - uciekam życzac miłego dnia
 
Anik79 - współczuję serdecznie takiej nocy:-:)-( Może to zęby?:-( Ale on pewnie będzie musiała sobie ją odespać w dzień, więc korzystaj i śpij razem z nim;-)
 
Anik79 - współczuję serdecznie takiej nocy:-:)-( Może to zęby?:-( Ale on pewnie będzie musiała sobie ją odespać w dzień, więc korzystaj i śpij razem z nim;-)

to dziecko jakieś niezniszczalne jest:-Dpo takiej nocy to on nawet w dzień śpi 2-3 razy po 20-30 min:-) chyba mu szkoda zycia na spanie:-Dczysty tatus:-)mojemu mężowi tez wystarcza 5 godz snu:-)
 
To i my zwarte i gotowe zgłaszamy się z Polusią zgłaszamy się z Polusią do czynnego uczestnictwa dziś w BB!!!!
U nas nocka super...Spanko 19.30-5.15...jedzonka i spanko 5.30-7.45!!!! I zero marudzenia przez sen....więc nie wstawałam co 20 minut sprawdzać co i jak???
zdec - Ach znów mieć po 20lat!!!
magda_m, agast - super z Was kobitki, bo ostatnio co wyjdziemy w miasto to ja zawsze coś kupię Polci i sobie(niestety)...a dla P. jakoś weny nie mam....A tu zaraz jeo urodziny....Ostatnio nawet powiedział że kupiłby sobie nowe buty i bluzę (o dziwo-bo on pytany zawsze odpowiada że wszystko ma i nic nie potrzebuje) a ja zamiast w samochód i azu do maista to ja na to to może jutro pojedziemy...i tak minęły 3 dni a my nadal nie pojechaliśmy....Ale jutro na 100% bo jeszcze mu sie odwidzi
_avena_ - właśnie czym smarowałaś te krostki???bo moja Polcia to zapyziałek że szok!!!
liliti - Sonia cudeńko...Jejku a była taka malusia jak się urodziłą a teraz kawał fajnej babki z niej!!!
Anik79 - współczuje nocki....U nas wczoraj było podobnie....Mała zasnęła 18.40 i o 0.30 juz wyspana...ale dałam jej butle i położyłam na siłe spać bo też tylko by gadała i się smiała...ale my do niej ani słowa, światło zaszone i po 15 minutach zasnęła i spała do 7.00....ufffff...Ja bym chyba padła po takiej nocce....Trzymaj się kochana....
 
Ostatnia edycja:
Coś gosiagro się nie odzywała wczoraj, może ta wysypka to jednak coś poważniejszego:(

Magda_m nie miałam nigdy do czynienia z chustą więc nie pomogę:(
 
Kajdusia - to ja już się pisze na bb zajęcia na basenie z Tobą w roli instruktorki :)
Zdec - młodzi młodzi i umysłem i ciałem jesteście :)
Anik - nasza nocka też pozostawia wiele do życzenia, ale była i tak lepsza niż Twoja... Kornelka poszła spać o 19:30, obudziła się o 21 z płaczem i nie zasnął do 24... Nie wiem co jej było, marudziła, że hohoh.. A ja nie umiem powiedzieć jaka jest przyczyna, można zganiać na ząbki ale pewności brak... Na szczęście jak zasnęła o północy to do 5:30 pospała.
Agi - jaka Ty zwarta i gotowa od rana:) hohoho
 
reklama
nh v6rt th vh jjjjjjjjjjjjh 6d c d bc v v ghy
A to od Polci...jakas zaszyfrowana wiadomosc do cioc BB...Mam nadzieje ze to nie znaczy: HELP, MOJA MAMA TO WARIATKA!!!!!
Od rana jej robię taki miny, że kto wie!!!!
 
Do góry