reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Stosowałam tabletki z 7 albo 8 lat temu (Logest) przez kilka mcy...i nie dość, że zatrzymywały mi wodę w organizmie i czułam się po nich fatalnie to jeszcze... były skuteczne w 100% ... biorąc je nie miałam najmniejszej ochoty na jakiekolwiek igraszki ;P
BO tak jest;] szczerze to teraz ja nie mam wogóle ochoty ;] heh cóż ajlepsza antykoncepcja jak widac... nawet sie kochac nie chce.......;]]]
 
reklama
Alusia - biedne maleństwo, dużo zdrówka i żeby szybciutko się zagoiło

Eliza - Mikołajek duży chłopczyk, zdróweczka dla kaszlaczka no i najlepszego!!!!

Perfecta - ja jedzonko wprowadziłam za radą pediatry i alergologa, właśnie na poprawę kupek i z powodu uczulenia małej na białko mleka

Milka - mam przyjechać do kontroli za 10 dni, no chyba że nie będzie robiła to za 5. Każdy lekarz mówi co innego tylko są zgodni co do jednego że powinna sama zacząć robić, no zobaczymy, jak nie to może jakieś badania, już miała robione prześwietlenie i nic. Niby taka przypadłość niektórych niemowlaków.

Athena - dla Was też zdróweczka, a Ty okaz zdrowia widzę i dobrze tak trzymać

Lena - wrzuć fotkę tego extra jebitnego różu :D Ja powolutko wprowadzam bebilon,tyle że pepti no zobaczymy.

Koriander - mam nadzieję że unormują się jakoś te kupki i przede wszystkim już nie szperam w necie na ten temat bo zwariować można. W górnośl. centrum zdrowia dziecka jest podobno jakiś profesor który zna się doskonale na tych brzuszkowych sprawach, więc jakby co będę tam uderzać. A marchewa faktycznie może zatwardzać.
Ja też jestem chudzielec:( Już dżiny które niedawno zakupiłam zaczynają być duże, buuuu. Tak to jest z nami babami - nie dogodzisz:-D:-D:-D

Gosiagro - mojej raz udało się przełożyć gryzaka, dzisiaj fikła z brzuszka na plecy i łapie za to co ma pod ręką, ostatnio wczoraj lekarza za fartuch i nie chciała puścić, oczywiście za moje włosy jak najbardziej też:):):)Robi żyrafę i rozgląda się, przy lampie wisi aniołek i dzwoneczki i już sięga do nich i jaka zdziwiona że dzwonią:)Mój mały odkrywca

Poszalałam dzisiaj w smyku i jeszcze mi mało, wybieram się wieczorkiem na zakupy o ile mąż zechce jechać ze mną:):):) Co do kombinezonów to mnie się podoba taki, ale dla dziewczynki to chyba nie bardzo: NEXT - ZIMA2010-NOWOŚĆ - KOMBINEZON MIŚ - 6-9 (1226998683) - Aukcje internetowe Allegro
 
Łukaszkowi też raz się zdarzyło przełożyć gryzaczka z ręki do ręki, w sumie to raz widziałam a może było więcej:)
Kiedyś leżąc na brzuszku opuszczał głowę do rączki żeby ją possać, teraz już głowa w górze a ręka wędruje do buzi. Próbuje też sięgać po przedmioty leżąc na brzuszku wygląda tak jakby zaraz miał do nich odepchnąć się:)
 
hej ho u nas od dwoch dni marudzenie na maxa :no: jak to nie zeby to ja juz nie wiem co bo lista skokow do obwiniania mi sie skonczyla :confused2:


Czy tu tylko same chudzielce na forum? :-:)-( Zalamac sie mozna ;-)


To teraz obwiniaj ząbkowanie :-D :-D to z pewnością przez ząbki :-)
OJ ja się do grona chudzielców nie zaliczam :-) i nie grozi mi to w najbliższym czasie :-)

witajcie,
czy wasze dzieciaczki przekładają już coś z rączki do rączki? Moja bawiła się wczoraj smoczkiem wyciągała go sobie z buzi, próbowała trafić z różnym skutkiem:-D:-D no i przełożyła go sobie z rączki do rączki:tak::tak:
A czy wasze dzieciaczki są też takie gadatliwe? Moja nadaje cały dzień jak jakieś radio stereo:laugh2::laugh2: ma to chyba po mamusi, ze buzia się jej nie zamyka:laugh2::laugh2: a w ogóle jak ja teraz interesują twarze:tak: jak się pochylam nisko to raczką dotyka moich policzków, próbuje zrzucić okulary:-D a u męża bardzo fascynująca dla niej jest broda:tak:

Mój Kamil to żyjące radio :-) gada i gada do tego czasem piszczy (pewnie jakieś zakłócenia na linii wtedy są).

Kamil postawił na rozwój intelektualny :-) zasób dźwięków bowiem szybko mu się zwiększa, ale postępów fizycznych nie robi. Nie przewraca się na boki itp. Chłopak ma na to jeszcze dwa miesiące i jeśli wdał się w mamusię to zacznie wszystko na ostatnią chwilę :-D

Jeśli chodzi o tabletki to ja brałam Yasminę i żadnych skutków ubocznych nie miałam, żadnych negatywny skutków nie miałam, pozytywnych niestety też nie ;-)
 
BO tak jest;] szczerze to teraz ja nie mam wogóle ochoty ;] heh cóż ajlepsza antykoncepcja jak widac... nawet sie kochac nie chce.......;]]]

No właśnie dlatego pobyłam na tych pigułkach kilka m-cy, czekając aż może wróci do normy, ale niestety :) Od tamtego czasu never again i libido szaleje (szalało również w trakcie ciąży) :) Teraz zastanawiam się nad Mireną. Nie wiem czy któraś z Was miała z tym cudem doczynienia i czy po tym nie ma problemów z chęciami? ;)
 
reklama
hehe mogę wam oddać bo moje libido przekracza normę;)Ja to bym mogła co godzinę;)A bierze któraś Azalię??
ja biorę, już trzecie opakowanie, i ciągle mam krwawienia, normalnie od porodu ciągle z podpaską latam..... gin powiedział, że przez pierwsze 3 opakowania tak może być, ale jak się nie zmieni nic po tym mopakowaniu to więcej nie kupuję.........


Poszalałam dzisiaj w smyku i jeszcze mi mało, wybieram się wieczorkiem na zakupy o ile mąż zechce jechać ze mną:):):) Co do kombinezonów to mnie się podoba taki, ale dla dziewczynki to chyba nie bardzo: NEXT - ZIMA2010-NOWOŚĆ - KOMBINEZON MIŚ - 6-9 (1226998683) - Aukcje internetowe Allegro

Filuś dostał taki tylko błękitny

NEXT MISIOWY KOMBINEZON NIEBIESKI 6-9 M 726646 (1264396420) - Aukcje internetowe Allegro

z tego co wiem, to ten model jeszcze w bieli jest

http://allegro.pl/next-misiowy-kombinezon-ecru-6-9-m-734170-i1241588600.html
 
Do góry