reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam Was

Anecznik - ja też tylko karmię piersią, wczoraj byłam z małą na szczepieniach i waży 7800 i mierzy 65. Lekarka mówi, że nie ma co się spieszyć z rozszerzaniem diety, myślę że z miesiąc to spokojnie będzie tylko cyc. Dałam wczoraj Zuzce herbatkę jabłko z melisą (jakaś bardzo słodka) wypiła 50ml na 3 razy, a koperkową to góra jakieś 20ml pije.

Eagle - a wiesz że jest już 7 seria House? ja ściągam z neta już dwa odcinki obejrzałam, chyba raz w tygodniu się pojawia :-)

Moja córcia też marudna, dziś od ładnych paru dni zasnęła w łożeczku, ale oczywiście musiałam przy nim stać i śpiewać jej o jagódkach:-DTo chyba te ząbki ją męczą bo paluchy cały czas w buzi i to tam gdzie ma nabrzmiałe dziąsła.

Pozdrawiam
 
U nas kupki byly kilka razy dziennie na cycku, a jak od tyg. zmienilismy na mm, to co drugi dzien jest kupka i taka stasznie smierdząca i gęsta - to normalne? Ehh...w porównaniu z teraz to tamte kupki byly pachnące...
 
witajcie,

czy wasze dzieciaczki przekładają już coś z rączki do rączki? Moja bawiła się wczoraj smoczkiem wyciągała go sobie z buzi, próbowała trafić z różnym skutkiem:-D:-D no i przełożyła go sobie z rączki do rączki:tak::tak:
A czy wasze dzieciaczki są też takie gadatliwe? Moja nadaje cały dzień jak jakieś radio stereo:laugh2::laugh2: ma to chyba po mamusi, ze buzia się jej nie zamyka:laugh2::laugh2: a w ogóle jak ja teraz interesują twarze:tak: jak się pochylam nisko to raczką dotyka moich policzków, próbuje zrzucić okulary:-D a u męża bardzo fascynująca dla niej jest broda:tak:

Alusia - każda z nas ma oczy wokół głowy, ale i tak ciężko upilnować, szczególnie jak masz taka mała dwójeczkę, dużo zdrówka dla synka!
Elizka - super wagę ma synek, masz co dźwigać:tak:, oby kaszelek jak najszybciej przeszedł, sto lat z okazji 4 m-cy!
koriander - mieszkanie, które chcemy dopiero się buduje, i ma być gotowe za rok w październiku 2011
Ja tam wcale nie chudnę:no:, szybko osiągnęłam wagę sprzed ciąży a teraz mi się 3 kilo przytyło:zawstydzona/y::zawstydzona/y:, no ale jak się człowiek objada słodyczami to nic dziwnego:no:
 
Co do jabłek to podobno surowe wywołują kupę zaś gotowane ją zatrzymują (podaje się np. na biegunkę gotowane jabłko). a też każą jeść gotowaną marchewkę też podobno ma zadanie hamować kupę.
tak marchwianke podaje sie przy ostrej biegunce :tak:
witajcie,

czy wasze dzieciaczki przekładają już coś z rączki do rączki? Moja bawiła się wczoraj smoczkiem wyciągała go sobie z buzi, próbowała trafić z różnym skutkiem:-D:-D no i przełożyła go sobie z rączki do rączki:tak::tak:
A czy wasze dzieciaczki są też takie gadatliwe? Moja nadaje cały dzień jak jakieś radio stereo:laugh2::laugh2: ma to chyba po mamusi, ze buzia się jej nie zamyka:laugh2::laugh2: a w ogóle jak ja teraz interesują twarze:tak: jak się pochylam nisko to raczką dotyka moich policzków, próbuje zrzucić okulary:-D a u męża bardzo fascynująca dla niej jest broda:tak:
Lili tez przeklada z raczek, drze papierowe chusteczki ciagnie nas za nosy i zwala polki z ksiazek jak sie stanie przy regale:-D:-D gada bardzo duzo a od wczoraj skrzeczy jak stara sroka,mamy ubaw :-)
a 2011 juz wkrotce!!
Wcale nie prawda! Ja nadrabiam za wszystkie:p
:-D
 
dzieki :-) tez mam taka nadzieje, bylismy dzis na dworze 2h, sobie pospal na swierzym powietrzu a potem jescze 1,5h spl w domku:-) własnie wstał:-)))))
gosiagro wiesz ja teraz tez nie chudne ale i nie tyje (dziwne), tez czesto sie obzeram....;] heh chyba mi sie przemiana zmienila bo kiedys przy takim trybie zycia tyłam jak cholera... no i do tego biore proszki anty... juz miesiac prawie i tez nie tyle... chyba ze zacznie sie to poźniej? ehhh
 
gosiagro wiesz ja teraz tez nie chudne ale i nie tyje (dziwne), tez czesto sie obzeram....;] heh chyba mi sie przemiana zmienila bo kiedys przy takim trybie zycia tyłam jak cholera... no i do tego biore proszki anty... juz miesiac prawie i tez nie tyle... chyba ze zacznie sie to poźniej? ehhh

a wiesz ja nie pomyślałam o tabletkach, bo pierwszy raz w ogóle anty biorę, może one też się przyczyniły do wzrostu wagi
 
reklama
Stosowałam tabletki z 7 albo 8 lat temu (Logest) przez kilka mcy...i nie dość, że zatrzymywały mi wodę w organizmie i czułam się po nich fatalnie to jeszcze... były skuteczne w 100% ... biorąc je nie miałam najmniejszej ochoty na jakiekolwiek igraszki ;P
 
Do góry