reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja na brzuszek daję Espumisan dla dzieci.I dzieci na mm silniejsze mają pragnienie więc dobrze by było przepajać herbatką jeśli by miała ochotę.;-) Albo podawać jej pierś na chwilkę.
A co do rączek no to chyba pozostaje być konsekwentnym i nie brać tak często na ręce i przeczekać płacz:-( chyba to jedyne wyjście...
Dziękuję;)
 
a co to dzisiaj za cisza??

zyrafka współczuje sytuacji z teściem

lena mam ten sam problem z noszeniem małego, praktycznie cały czas chce być noszony a ja już nie mam sił


szkoda że w moich okolicach nie ma takich warsztatów


heh fajnie że się rozerwałaś w kinie, ja nawet bym nie pomyślała że można z małym do kina :)

Musimy znaleźć sposób na noszenie;)
 
Dzieki za odpowiedzi :)
dowiedzialam sie tez juz jak z tymi szczepionkami... zadzwonilam do prywatnego pediatry. Jutro im wojne zrobie w tej przychodni. Barany! tydzien temu to pediatra z tymi uprawnieniami do noworodków powiedziala mi,zeby podac sam infanrix!! Lekarka do której dzwonilam,powiedziala,ze nie ma nic gorszego jak zmiana szczepionek w trakcie... jeszcze by mi dziecko skrzywidzili...A hexy na pewno jutro miec nie beda,bo to na zamowienie raczej,wiec po raz3.szczepionka mi sie odlozy o tydzien,bo u mnie szczepia tylko w czwartki...no coments...
ide sama sie ogarnac i lulu. Filip chyba jednak bedzie wstawal na drugie karmieniew nocy,bo kilka nocy mialam takich,ze budzil sie 3/4 i spal do 9...dzis w nocy nakrmialm go ok2.bo sie zasikal caly...pozniej krecil sie i podlam mu butle o6,to wydoil prawie cala no ispal dalej do 9... a co noc troche krecil sie tak po 3godz od karmienia...ale nie budzil sie,a jak wczesniej probwalam go nakarmic to nie chcial, tylko po przytuleniu dalej zapadal w slodki sen...
 
Dzień dobry :)
U nas noc taka sobie. Wstawanie o 2:30, 4:00, 6:00 i 7:00. Teraz mały, cały podekscytowany, buja się w huśtawce ;) Wczoraj kupiliśmy m.in. kombinezon zimowy 80-tkę w C&A (ciemnobrązowy z błękitnym polarem w środku) oraz uroczą czapkę - "rosyjską" uszatkę w H&M.
Nie moge się doczekać aż go w tym zobaczę :)))
 
Dzień dobry

trzecia? załapałam sie na podium:-)

faktycznie mało wczoraj naskrobałyście i dzięki temu nie ma zbyt duzych zaległości :)
ja wczoraj niemal cały dzień na zakupach lub spacerku, chyba tak jak większość wykorzystujemy piekna pogodę

a wczorajsze zakupy baaardzooo udane, a ile kasy wydanej:szok::szok:

w każdym razie Tomus obkupiony znalazłam śliczny komplecik do chrztu. do tego białe rajtuzki, body i cudowne butki, aż się nie moge doczekac jak go w to wyubieram, Asi też sie coś dostało:-)
a dziś cos dla mamy - jadę odebrać sukienkę:tak::-D

wrzuce Wam później fotki

a póki co zbieram sie nieco ogarnąć

Miłego Dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich:)
Karolinka najedzona, trochę się pobawiła i teraz śpi:-). A ja nastawiłam pranie i też jeszcze się położę na trochę:tak::tak::tak:

Witam nowe mamusie na forum bo jeszcze tego nie uczyniłam:-)

Mało ostatnio się tu odzywam. Wybaczcie mi to ale jestem całymi dniami sama z Karoliną, a ona ostatnio bardzo domaga się aby się z nią bawić. A jeszcze w między czasie coś ugotować, posprzątać i takie tam inne robótki domowe.

Karolina ostatnio przestawiła sobie godzinę spania na 23.30-0.30:no::no::no:. Poprzedniej nocy dopiero po 1 nam zasnęła:no::-(. Więc dla siebie z mężem wogóle nie mamy czasu:-:)-:)-(.

W piątek byłam zanieść do pracy podanie o te 2tyg. macierzyńskiego. Mam do 2listopada, a potem do roboty. Niewiem jak się znów przyzwyczaję jak mnie tam prawie rok nie było. A najgorsze że okazało się iż moją oddziałową jest moja koleżanka ze studiów. Jak teraz się zwracać do niej?

Miłego dnia:-):-):-)
Jak będę miała chwilę to odezwę się:-):tak:
 
reklama
Ja również się witam. Ostatnio wpadam tylko na chwilkę do was, podczytuje conieco i uciekam bo mała jest strasznie absorbująca i w domku conieco też trzeba zrobić. Dzisiaj dzień u teściowej, mąż pojechał do pracy i kończy dopiero o 22 więc teściowa zaproponowała że przyjedzie po nas i bede mogła chwilę odsapnąć a one (mama, babcia i ciotka mojego męża) zajmą się Julką. Przyda mi się trochę nic nie robienia.
 
Do góry