reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Klementinka, kasiajanicka - proponuję wtorek 12:00 koło fontanny (tej obok harmonijki) pasuje Wam? Jeżeli tak to jeszcze pogodę trzeba zaklepać:-) Ktoś jeszcze chętny na toruński spacerek???

A my po kinie:rofl2: Wczoraj byłyśmy na filmie Tetro w reżyserii Coppoli, całość wyszła jak najbardziej pozytywnie, Kornelka nawet dość grzeczna, troszkę popłakała, trochę pospała, trochę pojadła - na sali było ok 10 mam z dziećmi, w różnym wieku, nikt się płaczek czy krzykiem dzieci nie przejmował. Na pewno pójdę na kolejne seanse w tym cyklu o ile będzie mi czas na to pozwalał i filmy będą dla mnie interesujące.

Dziewczyny ad nawilżania noska to nam pediatra odradził póki co wodę morska w sprayu, aby nie podrażniać dodatkowo śluzówki, polecił nam kropelki dla niemowląt Tetrisal S i my ich używamy od kilku dobrych tygodni, 3 razy dziennie i jest lepiej!
 
Tak Was sobie podczytuje, nie pisząc, bo ciągle mi czasu brakuje. Mała ma ok.4 drzemki w ciągu dnia, ale jesli spi w łóżeczku trwają około 45 min, a na rękach i 2 h :no:, ale wtedy nic zrobić nie mogę. Jutro wreszcie idziemy na szczepienie...dopiero drugie, bo ciągle coś wypadało(choroby w rodzinie, wyjazdy itp.)...az się boję jak Helenka to zniesie.

W zeszły weekend , zaczynając od piątku byliśmy na super spotkaniu , nad jeziorem w okolicach Konina. Do celu mieliśmy jazdy ok.9 h...myślałam, że Helenka większość trasy prześpi, ale gdzie tam...w jedną i drugą stronę w sumie 3 pół godzinne drzemki i tyle :szok:, ale była super grzeczna i w ogóle jeszcze jej takiej nie widziałam...Rozgadana na maxa...miałam nadzieję, że jej to nie przejdzie po powrocie do domu, ale częściowo przeszło :-(....Widać moja Rodzina i nowe miejsce tak na nią super podziałały :-D...
Helenka jak większość Waszych dzieci też częściej je, co nie znaczy , że więcej wypija mleka...no może wczoraj poszalała bo wypiła aż 820, co w jej przypadku to ewenement...normalnie nie wypija więcej jak 120 ml, a średnio jest to 80 ml na raz...waga super, przeszło 7500 kg więc się nie martwię.Pozdrawiam serdecznie!
 
mój Fifi jest dziś po pierwszych 3 łyżeczkach jabłka- w pierwszej chwili minę miał w stylu "o cholera co się dzieje......." ale potem uśmiech od ucha do ucha`


dzięki za info o fridzie, ja zawsze walczyłąm jak słyszałam charczenie, chociaż nic nie wbyło widać, od teraz postaram się ograniczyć moje zapędy do oczyszczanie nosa mojego synka

powiem Wam, że chyba mu na serio ząbki rosna, jak dostanie zimny gryzak to mało go nie zje, jak posmarowałam Bobodentem to przy zasypianiu od razu wypluł smoka, a od kilku dni trzymał mocno, jakby chciał go pogryźć, jak w dzień posmarowałam wczoraj to mu się od razu humor poprawił: zacxzął się uśmiechać i gadać, a tak cały dzień płakał biedaczek
oby szybko te prześwitujące zęby wylazły


Lencja- czy możesz mi podać link do wyciskarki? chyba też zakupię :)
 
Ostatnia edycja:
Klementinka, kasiajanicka - proponuję wtorek 12:00 koło fontanny (tej obok harmonijki) pasuje Wam? Jeżeli tak to jeszcze pogodę trzeba zaklepać:-) Ktoś jeszcze chętny na toruński spacerek???

A my po kinie:rofl2: Wczoraj byłyśmy na filmie Tetro w reżyserii Coppoli, całość wyszła jak najbardziej pozytywnie, Kornelka nawet dość grzeczna, troszkę popłakała, trochę pospała, trochę pojadła - na sali było ok 10 mam z dziećmi, w różnym wieku, nikt się płaczek czy krzykiem dzieci nie przejmował. Na pewno pójdę na kolejne seanse w tym cyklu o ile będzie mi czas na to pozwalał i filmy będą dla mnie interesujące.
Lencja widze ze jestes fanka dobrego kina :) :-DUwielbiam CSW i ich repertuar, bardzo chetnie przejde sie z toba Kornelka i Lili na film jak bedziemy w Toruniu, ciesze sie ze taka akcja ma u nas miejsce. A jak z przewijaniem, temperatura i halasem? Wszystko dostosowane?
 
Witajos się z czerwcówkos
Kasia dziekuję za link , ja w sobotę podam jabłuszko lub marcheweczkę bo Jasiek chyba juz gotowy na wprowadzanie , gapi się jak jemy , usmiecha i co najśmieszniejsze mlaska:) Patrzyłam że gerber ma od 4 miesiąca produkty więc spokojnie myslę że zaczać powolutku mogę tym bardziej że mały sie rwie do jedzeniea:)
Lencja - fajowo z tym kinem
Dziewczyny współczuję nocek nie przespanych - mi się Jas dziwnie obudził dzisiaj o 3:40 od prawia 2 miesięcy śpi do rana a dzisiaj surprise:) jadł pogogugagugał i zasnął , a mąż przez tę przerwę w spaniu troszke zaspał do pracy :) na szczęście miał jeszcze w drodze do pracy wejść do sądu po jakieś wypisy więc tak jakby się nie spóznił:)
Ja także od 2 dni zastanawiam co się dzieje z Ewelą - ma któraś z nią kontaktarz poza bb?
kasia - Dzięki za cynka odnośnie warsztatów:) Niestety "WE WARSZAWIE" też wszystko juz zarezerwowane i brak miejsc. Jedynie fotografia za 10 zeta , jakieś finansowe warsztaty i ciążowe są wolne miejsca...
 
Ostatnia edycja:
reklama
yoshe - dobrze że napisałaś o tej fridzie , a ja głuptasek męczyłam Kacperka tą fridą.
Powodzenia na kontroli ;-)
ja też w pierwszym odruchu złapałam za fridę, ale jak wyjęłam tylko pół małego gluta, to dałam i sobie i dziecku z tym spokój :-)

Coś takiego przerabiałam w zeszłym tygodniu. Wcześniej młody budził się pierwszy raz koło 2-3 aż tu nagle przestawił się na 23-24. Albo coś związanego z ząbkami się działo, bo ślinił się straszliwie i mniej w nocy jadł, albo przestawiał się na większą ilość jedzenia (je butlę). Bo w tym tygodniu jakoś wszystko wraca do normy, mniej się ślini, więcej zjada na raz, no i pobudki nocne przesunęły się na 2-3.

A co do anemii i bladości to nie muszą iść w parze. Ze względu na bladość lekarka zleciła nam morfologię, a wynik wyszedł super.

mój też się ślini na potęgę, ale zębów na horyzoncie nie widać. na początku myślałam, że może budzi się częściej przez ten przytkany nosek, ale to chyba też nie to. co poradzić? trza wstawać i karmić :sorry:
a z anemią walczymy już od pewnego czasu, stąd moje wątpliwości dotyczące wyników :-( oby się poprawiło..

Uwaga dziś podobno jakiś dzień strajku włoskiego w hipermarketach!
 
Do góry