reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agentka RR Eryk ma zlecone badania bo za malo przybral na wadze lekarka szuka dlaczego a ja podejrzewam wage.... zanim weszlismy przyniosla ja z gabinetu w ktorym jest zawsze wazony i polozyla w innym na kozetce jak polozylam malego wyszlo 0,86.... przestawila na blat no i wyszlo 5700 ale jak oszukala w stosunku do tego miejsca gdzie zawsze byl wazony tylko o 100 gram to dla nas to jest przeciez az 100 gram

Milka26 - Szkoda, że lekarce nie zależy na dokładności pomiaru...
 
reklama
witam z rana

Lencja wtorek super, oby tylko pogoda dopisala

Kalwa a czego nie robi twoje dziecko ze lekarka cos takiego stwierdzila? z tego co piszesz to wszystko jest ok

Zdec fajnie ze wrocilas
 
Czy używacie termoopakowań do butelek? Ja mam takie z baby ono i z canpola jedno ze styropianem w środku, drugie z jakimś tworzywem sztucznym ala plastik - oba się nie sprawdzają za bardzo, a tu pogoda coraz gorsza, temperatury coraz niższe więc trzeba poważniej pomyśleć jak zapewnić ciepło np herbatce czy mleczku... Macie jakieś doświadczenia?
Ja wrzucam butelkę do takiego kubka termicznego i dodatkowo zawijam we flanelową pieluchę. Stygnie bardzo powoli, jak zrobię porządnie ciepłą wodę to i po trzech godzinach nadaje się do picia. Ale na mrozy ten patent się pewnie nie sprawdzi ;-(
 
dziewczynki z Torunia: ja się pisze na spotkanie we wtorek, tylko gdzie i o której?

mam plan, aby w niedzielę, jak Fifi będzie miał juz 3 miesiące i 2 tyg podac mu odrobinkę jabłuszka.... ciekawe jak zareaguje :)
 
Ostatnia edycja:
czym się smaruje dziąsełka przy ząbkowaniu? Fifiemu dolne i górne jedynki przez skórę prześwitują na maxa i może dlatego marudzi od poniedziałku, aż sam do siebie nie jest podobny
 
witam się i ja
korzystam z bardzo krótkiej chwili żeby zaglądnąć i poczytać co u Was
ja od początku tygodnia zabiegana, mój miał troche wolnego i dopinamy juz ostatnie sprawy przed ślubem i chrzcinami
na dzis mam w planach zakup ubranka dla Tomusia m.in. i jakies drobiazgi typu rajtuzki dla Joasi
a oprócz tego korzystamy z przepieknej pogody i każdą wolna chwilę wykorzystujemy na spacerki

przepraszam że nie poodpisuje każdej bo choć starałam sie przeczytac to juz nie pamietam co i jak i której:sorry::-p

moze w wekend będę mieć nieco więcej czasu to zaglądnę na dłużej

dużo zdrówka dla wszystkich i pięknej pogody na spacerki

ps. głosujemy codziennie:-)


edit: Kasia ja przy córci stoswałam Dentinox żel lub Bobodent ale w ich mega skutecznośc to wątpie, moze są dobre ale na chwilę a smarowac dziąsełka mozna nimi tylko kilka razy na dobe
 
Ostatnia edycja:
Dzien doberek:)ale sie dzis wyspalam :) i od razu humorek lepszy maz wrocil w nocy z pracy i powiedzial ze mam sobie spikac a on bedzie wstawac do Ksawerka no i tym sposobem pospalam sobie do 8.40:) zjem jakies sniadanko i na spacerek slonko tak pieknie swieci:)
Dziewczyny w stokrotce jest promocja przy zakupie produktow bobovity i bebiko za min 60zl ( mleka poczatkowe- bebiko1 i 1ha nie biora udzialu w promocji) zabawka fisher price ( kolorowy zolwik, zwierzeta z tropikalnego lasu) gratis!
 
Witam,
po wczorajszym ciężkim dniu nerwy już troszkę opadły. Mąż jak wrócił z pracy i zobaczył w jakim jestem stanie psychicznym to zaraz chciał jechać do mojego szefa i się z nim rozmówić, powstrzymałam go siłą bo już miałam za dużo wrażeń jak na jeden dzień. Wogóle dostałam tak silnej migreny że wyglądałam jak żywy trup, do tego wymioty.. ech
Wczoraj szef jeszcze do mnie dzwonił ale w momencie gdy karmiłam małego wiec nie mogłam odebrać, ciekawe co tym razem wymyślił? nie oddzwaniam bo nie chce znów przechodzić tego co wczoraj.
kalwa, perfecta Jestem ciekawe jak to teraz będzie bo macierzyński kończy mi się 22 października, potem chce wykorzystać zaległy i bieżący urlop a troche się nazbierało no i wychowawczy. Czytałam o problemach kasi i mam podobne pytanie czy może mnie szef zwolnić po upływie macierzyńskiego? nawet jak mnie zwolni to musi mi wypłacić za niewykorzystany urlop, tak?
Umowę mam do końca 2013 roku, jestem zatrudniona od 2006 na pełen etat. Nie ma osoby pracującej na takim samym stanowisku jak moje, w sumie w biurze oprócz kierownika byłam tylko ja, reszta to sprzedawcy zatrudnieni w różnych sklepach.
 
reklama
Witam,
po wczorajszym ciężkim dniu nerwy już troszkę opadły. Mąż jak wrócił z pracy i zobaczył w jakim jestem stanie psychicznym to zaraz chciał jechać do mojego szefa i się z nim rozmówić, powstrzymałam go siłą bo już miałam za dużo wrażeń jak na jeden dzień. Wogóle dostałam tak silnej migreny że wyglądałam jak żywy trup, do tego wymioty.. ech
Wczoraj szef jeszcze do mnie dzwonił ale w momencie gdy karmiłam małego wiec nie mogłam odebrać, ciekawe co tym razem wymyślił? nie oddzwaniam bo nie chce znów przechodzić tego co wczoraj.
kalwa, perfecta Jestem ciekawe jak to teraz będzie bo macierzyński kończy mi się 22 października, potem chce wykorzystać zaległy i bieżący urlop a troche się nazbierało no i wychowawczy. Czytałam o problemach kasi i mam podobne pytanie czy może mnie szef zwolnić po upływie macierzyńskiego? nawet jak mnie zwolni to musi mi wypłacić za niewykorzystany urlop, tak?
Umowę mam do końca 2013 roku, jestem zatrudniona od 2006 na pełen etat. Nie ma osoby pracującej na takim samym stanowisku jak moje, w sumie w biurze oprócz kierownika byłam tylko ja, reszta to sprzedawcy zatrudnieni w różnych sklepach.

Wszystko zależy od tego ile osób zatrudnia w tej firmie, czy jest to conajmniej 20 osób czy mniej niż 20? Jesli mniej to nie jest zobowiązany do tego by zapewnic Ci inne stanowisk , jeśli te na którym pracowałaś było zlikwidowane. Jeśli chodzi o zaległy urlop to wydaje mi się że powinien Ci zrkompensować to
 
Do góry