reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

ja zrobiłam dwa prania, poodkurzałam i umyłam podłogi i zdążyłam pomyć naczynia po obiedzie i cisza...moje dziecię chyba z wysiłku zasnęło :szok:

zazdroszczę normalnie...ale ja też lezę do szpitala w środe lub w czwartek to może pościgamy sie na progu porodówki?!


Ja tez po wielkim sprzataniu. cala ciaze tak dokladnie domu nie wysprzatalam, troche mnie brzuch boli ale to jest jak moj gin mowi " byle co".

Dzis termin jutro ide do szpitala na wizyte i zobaczymy.
Jeszcze obiadek musze zrobic. I wylac wode z mopa.

Ja juz chce rodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Mam nadzieję że w Trzebnicy...

Do tego mojego męża chcą jeszcze ojeb*** w pracy. Mówią że teraz w sezonie będą pracować po 9h dziennie od lipca do września. A potem po 7h dziennie od października do grudnia. I teraz najlepsze - w sezonie czyli lipiec-wrzesień nie mogą brać urlopów!! A potem mogą, więc jak wszyscy zacznąć iść na urlop to mogliby wtedy pracować po 7h!! Czyli są oszukani o 1h, co w tygodniu daje prawie cały dzień urlopu!! Oszuśći zasrani!! I pewnie nikt się nie zbuntuje.... ja się wkurzę i tam zadzwonię to im nagadam!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej Dziewczyny!!!!
Ja już po wizycie u gina.....I wiecie co w czwartek kładzie mnie do siebie do szpitala w Mińsku Mazowieckim.....Mam zadzwonić do niego w środę....i w czwartek się zgłościć...Powiedział że nie ma już sensu żeby przedłużać...łożysko już stare...Rozwracie tylko na jeden palec....Stwierdził, że nie potrzebny mi też stres, czy dojadę na Karową czy też nie zdążę....A do Mińska ma ok 35 minut a nie 2,5 godziny....
Także może pod koniec tygodnia będę miała swoją niunię.....

lenko - witaj znów na forum....Cieszę się bardzo, że macie się dobrze z Gają

Agi przynajmniej jakies konkretne informacje uzyskalas. No to na koniec tygodnia bedziesz juz miala mala przy sobie. Ale fajnie :tak:
moze i mi sie uda... ;-)

Dziewczyny Gryzka urodzila :-)
Szybko sie uwinela:happy2:
 
Ostatnia edycja:
agi-no przynajmiej już będziesz spokojna bo te 2 i pół godz drogi to tylko niepotrzebny stres:tak:
ewus-nie dziwie się że tak z ciebie wyciągają maluchy u mnie jedna i też coraz mnie mniej ale dobrze przynajmiej wkońcu będzie się normalnie wyglądać:-)

A my już po codziennym kąpanku i po cycochu :-)
 
ylko wam pozazdroscic tego chudniecia :(((
ja juz przy pierwszym synku jak dlugo karmilam tak dlugo nic nie chudlam:(
teraz tak samo :( waga od tygodnia stoi i nic. smok normlanie. :(((((((
 
witam ale sie rozkrecilyscie !!! nie dam rady przeczytac jeszcze prasowanie czeka ...

Ewus u mnie podobnie juz jestem wagowo na minusie, oczy mi sie zapadly, nie wiem czy to czasem tak nie bedzie ze kazdy kg Eryka to i moj...

Zdec widze suwaczki udalo sie zmienic

Gryzka jeszcze sie o 9 meldowala tu prosze , wiec dziewczyny uwaga moze jutro rano juz nie bedzie zadnego dwupaku..

A ja musze Wam powiedziec ze moj maluch jest naprawde boski spal dzis pienie w nocy szybko jadl i szybko zasypial, w dzien jak zasnal o 12.30 to obudzil sie na cycolenie , przewijanie odpadl od razu i obudzilam go na kapanie o 19. 20 tyle ze teraz zasnal dopiero po 21 ale grzecznie lezal i bawil sie raczkami...

I jeszcze historyjka z rana...jak z jakies komedii. Eryk bardzo lubi sikac jak mu sie zdejmie pieluche, zalatwil nas tak juz nie raz, ale dzi o 6 zmienialam mu pieluszke ( bez okularow a slepa jestem :))) i schylalam sie akurat do pepka bo przemywam przy kazdym przewijaniu , a on mi nasikal prosto do oka :-D tak pieknie mamie dziekuje za opieke :szok:

I jeszcze jedno osiagniecie , na poczatku pampersy 1 zapinalam na zakladke rzep na rzep, dzis zapinalam juz z luzem pomiedzy rzepami :))

Spokojnych nocy dla rozpakowanych i nocy na porodowce dla dwupakow :))
 
reklama
milka to niezły numer Ci maluch wykręcił, dowcipny od urodzenia:)))
mój też nieraz obsikał niejedno miejsce, nawet mu się udało na podłogę nasikać z łóżka hehe

dziewczyny kiedy wiadomo, że pieluszka za mała????????????przepraszam jeśli to głupie pytanie:zawstydzona/y:
 
Do góry