reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam wszystkich. Widze ze duzych zmian nie ma? oj bedzie lipiec jak nic.Ja juz z malutka jestem w domciu od wczoraj. Klara jest grzeczna, duzo je i spi, pozwala mi sie nawet wyspac w nocy, jestem szczesliwa ze juz ja mam.. Jak bede miała chwilke to poczytam co u was tymczasem wstawiam zdjecia mojej córci. Trzymam kciuki za pozostałe przyszle mamy.
Zobacz załącznik 259149Zobacz załącznik 259150
pencil.png
Klara jest przepiękna

mnie to na bank lipiec zastanie

lena przy dwóch poprzednich ciążach ani razu siara mi nie leciała przed Patryk był karmiony z biedą piersią 1 miesiąc a Kaja prawie 7 miesięcy więc to chyba nie ma znaczenia i teraz też mi siara nie leci sama
 
reklama
Witajcie;)
My juz po długim spacerku.Teraz po cyckaniu Jędruś spi jak suseł.Byłam w urzędzie odebrac pesel ale niestety NIE MA jeszcze:szok:(Juz 4tydz leci od rejestracji)Parodia!
Jutro mój skarbik konczy miesiąc,MATKO jak to zleciało,nawet nie wiem kiedy:tak:
Wczoraj Tatuś od synka dostał koszulkę ze zdjęciem.Usmiałam sie do łez bo oczywiscie był w szoku a ze ja mam jeszcze burze hormonów to wytknęłam przy tym mojemu A ze w sumie to od synka nic nie dostałam na Dzien Matki(ur sie 25.05) na co mój A odp...przepraszam ze tak wyszło,ale byłem w szoku poporodowym:szok::-D:-D(dodam ze był przy cc)
Lencja-ogromnie się cieszę ze dobrze sie sprawy z małą potoczyły i jest wszystko dobrze;)))
ewus!!!!-BIERZ SPRAWY W SWOJE RĘCE,NIE DAJ SOBĄ MANIPULOWAC!!Ty,Kubuś i Szymuś jesteście najwazniejsi,to Wam ma byc w zyciu dobrze.Jak zacznie coś fikac pokaz drzwi i tyle!Dzielna z Ciebie kobitka,nie jedna 30latka moze z Ciebie brac przykład!!Za duzo przeszłaś juz w swoim zyciu---Teraz juz musi byc tylko lepiej;))):tak::tak:
Dziewczyny,wprowadzajcie do menu powoli różne potrawy,wiadomo w małych ilościach.Zycie na samym rosole czy na chlebie z masłem nie przyniesie pozytywnego rezultatu w postaci wartościowego mleka.Mi pediatra powiedziała,proszę jeść wszystko,ale z głową.Jem wszystko,małemu nic nie jest,pruta,kupkuje nie płacze przy tym więc jest oki;)Juz nawet na kawałek pizzy się skusiłam a co;-)
Apetyt tez mam wilczy,ale poki co waga spada w dół,juz mam 2kg mniej niz przed ciążą:-)
lena-po objawach widze ze Ty nie dotrwasz do jutra;))))
katarzyna-3mam kciuki za szybki poród;)
Reszcie tez zyczę szybciutkich porodów:tak::tak:Nie nabijac sobie nic do główek!!!!;-)
 
Klara jest przepiękna

mnie to na bank lipiec zastanie

lena przy dwóch poprzednich ciążach ani razu siara mi nie leciała przed Patryk był karmiony z biedą piersią 1 miesiąc a Kaja prawie 7 miesięcy więc to chyba nie ma znaczenia i teraz też mi siara nie leci sama

Aha czyli nie ma reguły;)
 
Piękna jest Klara:-)
Lena wróciłaś?:szok: Mam nadzieję że rzeczywiście słowa tych położnych będą przepowiednią i urodzisz jeszcze dzisiaj....
Ja w sumie też się dziwnie czuję.... w pracy dziewczyny mi panikują... bratowa napisała że śniło jej się że dzisiaj urodziłam...
A w dodatku jeszcze nie wiadomo jak ciąża mojej szwagierki, podobno na USG serduszko nie bije:-( Olaaaaabogaaaa z tego wszystkiego to ja rzeczywiście powinnam urodzić dzisiaj!!!
Ale jeszcze jakimś cudem chciałabym się wypróżnić:zawstydzona/y:

Co do wady, to mam jakoś po -2,5 i 1,5, do tego jeszcze astygmatyzm:-(
 
Piękna jest Klara:-)
Lena wróciłaś?:szok: Mam nadzieję że rzeczywiście słowa tych położnych będą przepowiednią i urodzisz jeszcze dzisiaj....
Ja w sumie też się dziwnie czuję.... w pracy dziewczyny mi panikują... bratowa napisała że śniło jej się że dzisiaj urodziłam...
A w dodatku jeszcze nie wiadomo jak ciąża mojej szwagierki, podobno na USG serduszko nie bije:-( Olaaaaabogaaaa z tego wszystkiego to ja rzeczywiście powinnam urodzić dzisiaj!!!
Ale jeszcze jakimś cudem chciałabym się wypróżnić:zawstydzona/y:

Co do wady, to mam jakoś po -2,5 i 1,5, do tego jeszcze astygmatyzm:-(
Ano wróciłam jak nic nie będzie to wracam na oddział jutro...jakoś mi sie tam nie spieszy jak słyszałam jakąś pipę jak sie darła:)
 
Mi siara tez tylko podczas przyciśnięcia leciała a pokarmu mam tyle ze niezłe stadko bym wykarmiła:p:p:)))Dziś np po rannym cyckaniu 50minutowym ściągnęlam jesio 125ml i pewnie poszło by jeszcze troszki ale juz mi sie nie chciało sutów męczyc;o Tez mi sie wydaje ze nie ma reguły....

ola_fasola---Jeszcze raz gratki!!!Nic tylko schrupac-Jest taka urocza;)))
oby dalej była taka grzeczna i dała sie mamci wysypiac;-)
Mój juz ma ustabilizowany rytm...śpi tak od 22-5 rano a w dzien ciumcia cyca co 3-3,5godz,więc jest oki
Dziś idę do gina na wizytę,przede wszystkim po blety anty no i po papier do becikowego,i tak sie zastanawiam czy jak ja po cc to bd mi gmyrał w podwoziu??:szok::-pSzczerze to mam juz dość badan jak narazie...
 
reklama
kurde moj mały znowu steka, brzuszek go boli - pewnie po tym zoltym serze co go jeszcze z rana zjadlam :-( masakra. Kupilam chuda szynke i jogurty gratka i tyle co ja jem. Wogole to jem jeszcze zwykle herbatniki.
A zupe z botwinki moge zjesc?
 
Do góry