reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
DZiewczyny, które rodziły czy odejście wód to rzeczywiście energiczne chluśnięcie...i czy wy miałyście jakieś parcie na odbyt...bo ja mam tak jakby mi sie chciało non stop.e.e. a jak ide na kibelek to cisza...a bóle nie ustają:)
 
mnie przy Patryku poleciała stróżka po nogach i szczerze mówiąc myślałam że popuściłam-byłam wtedy na patologii więc poszłam do położnej żeby mnie zbadała i dopiero jak łape wadziła to chlusnęło
lena chyba jutro nam napiszesz ile Gaja waży:tak:
 
normalnie mnie trzęsie ze strachu przed jutrem, płaczek mi się załączył i się opanować nie mogę jak bym jutro na rzeź szła a nie na patologię ciąży.........

trzymajcie za mnie kciuki, bo czuję, że będzie ciężko, szpitala się boję jak ognia :(
 
normalnie mnie trzęsie ze strachu przed jutrem, płaczek mi się załączył i się opanować nie mogę jak bym jutro na rzeź szła a nie na patologię ciąży.........

trzymajcie za mnie kciuki, bo czuję, że będzie ciężko, szpitala się boję jak ognia :(

Nie wiem czy ze mną ok ale ja siedzę i się śmieje...a jak pomyślę o jutrze to w ogóle jakbym się najarała;)
 
reklama
Do góry