reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja już tylko mężowi mówię co się dzieje na forum.
Bo ostatnio jak dziewczyny traciły swoje maleństwa to dostałam zjebkę od bratowej, żebym czytała jakieś fora na których rodzą się zdrowe dzieci.... no ale niestety jak wiadomo różnie to bywa....
W ogóle tak się zastanawiam nad tymi trollami, przecież nie wiadomo czy ten troll to nie był któryś z poprzednich...
Może to w ogóle jedna osoba podszywa się co jakiś czas pod kobietę w ciąży...
Zdec powiem Ci że ja też mam takie przeczucie, że to jedna i ta sama osoba..... mężowi nic nie mówi, bo jak ostatnio maleństwo komuś odeszło to się zryczałm pół dnia a on mnie jeszcze zjeb.... więc siedział cicho. i dobrze.

a ja powiem wam dziś z 6 razy w kibelu, godzinę temu to nie nawet przeczściło, jej jakbym chciał żeby to było już to. Ale skurczy brak :cool: sama nie wiem.
Dziewczyny zy wy też macie paranoje jak sikacie czy to przypadkiem nie wody?
ja zaczynam wariować!!!
 
reklama
zyraffka jeszcze trochę i na pewno ubierzesz:)
Ja na szczęście nie miałam potrzeby ściągać i obrączka, zaręczynowy i jeszcze jeden z początku naszego związku pierścionek wszystkie są na palcach:)
 
tak czułam ,że coś tu śmierdziało...bez komentarza:wściekła/y:

a tak z innej beczki...to nie bardzo mam czas żeby do was zaglądać, muszę troszkę więcej czasu poświęcać Patrykowi, bo chyba się robi zazdrosny o siostrę:-( i postanowiłam,że jak mała będzie spała to choć chwilkę poświęcę na zabawę z Nim i dlatego mam mało czasu na BB. Dziś też spędziliśmy sporo czasu na placu zabaw.

zyrraffka
- ja też nie wkładam po porodzie obrączki ani innych pierścionków, wszystkie muszę chyba powiększyć albo jeszcze poczekać, może palce schudną;-)
Dziewczyny ja tak czuje,że Wy się rozsypiecie wszystkie razem:-)

A tak dla poprawy humoru na forum dodam kilka zdjęć Igi i Patryka
 

Załączniki

  • P6220823.jpg
    P6220823.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 52
  • P6220829.jpg
    P6220829.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 52
  • P6220818.jpg
    P6220818.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie Mamusie :)
Bardzo dawno mnie tu nie było, więc pewnie nie pamiętacie, że był taki ktoś jak ja, ale co mi tam. Przestałam wchodzić na forum, bo zbyt mocno brałam wszystko do siebie, i jak którąś z Was coś bolało, to mnie zaraz też, więc dla świętego spokoju nie czyałam. A potem się przeprowadziliśmy i troszku się pomieszało i nie miałam czasu. Od kilku dni, znowu czytam co się dzieje, i piszę ,żeby pocieszyć te nierozpakowane - ja też jestem już po terminie, i żadnych objawów nie mam, więc głowa do góry. Wkońcu kiedyś musimy urodzić, czy się to naszym dzieciaczkom podoba czy nie :) Gratuluję wszystkim , które mają swoje maleństwa przy sobie, zazdroszczę hihi
 
Witam wszystkie Mamusie :)
Bardzo dawno mnie tu nie było, więc pewnie nie pamiętacie, że był taki ktoś jak ja, ale co mi tam. Przestałam wchodzić na forum, bo zbyt mocno brałam wszystko do siebie, i jak którąś z Was coś bolało, to mnie zaraz też, więc dla świętego spokoju nie czyałam. A potem się przeprowadziliśmy i troszku się pomieszało i nie miałam czasu. Od kilku dni, znowu czytam co się dzieje, i piszę ,żeby pocieszyć te nierozpakowane - ja też jestem już po terminie, i żadnych objawów nie mam, więc głowa do góry. Wkońcu kiedyś musimy urodzić, czy się to naszym dzieciaczkom podoba czy nie :) Gratuluję wszystkim , które mają swoje maleństwa przy sobie, zazdroszczę hihi

Witaj

Ja Cię pamiętam, nawet się zastanawiałam ostatnio co z Tobą ;-)
 
reklama
tuchna- ja Ciebie też pamiętam:-), chyba nawet pisałaś,ze nie będziesz tu zaglądać jak było tutaj tyle złych wieści
katarzynajanicka, zdec- dziękuje, zdec może nie wygląda tutaj na zazdrosnego, ale zdarzają się niestety takie sytuacje, wczoraj jak zostwiłam Igę na łóżku w sypialni a On leżał obok to wsadzał jej palce do oka , a ostatnio nakrył ją w wózku kocykiem na buzię, myślę,że to nie chęć zrobienia jej krzywdy, bo mówi,że ją kocha tylko po prostu zazdrość o mój czas dla nich
 
Do góry