reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jak tak czytam o tych przeprawach spacerowych po schodach to zaczynam się cieszyć że mieszkam na parterze i do pokonania mam tylko jakieś 10schodków:-) Chociaż wcześniej nie wydawało mi się to takie fajne....

Milka metoda z wagą całkiem ciekawa:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
aqq był moment koło 11, że ona miała napisane pod suwaczkiem, że Marcelinka walczy z sepsą.

Ahaaa, to ja tego nie widziałam i dlatego się dziwiłam skąd to wiecie.
No nic, generalnie trzeba zakończyć temat, jutro taka fajna data to mam nadzieję, że rozpoczniemy ten dzień w dobrych humorach, najlepiej rozpakowane, czego życzę sobie i Wam:-)
dobranoc
 
:eek:Po informacji o śmierci małej z 10- tej rano...nie miałam ochoty siedziec na forum. Chciałam uciec od tej złej wieści jak najdalej , nie myśleć o tym...albo być z tą myślą samotnie.
To forum jest tak na prawdę moim pierwszym. Nigdy wcześniej nie udzielałam sie nigdzie, więc nie wiedziałam o istnieniu "trolli".:no:

Po co ktoś to robi?
Może to jakaś niespełniona mamusia, która marzy o dziecku i pragnie złego dla tych którym się udało?!?
Nie rozumiem, jak można być takim człowiekiem?

Jedyne dziwne mi się wydało, że śmierć była o 10 tej ileś tam..a pare minut później już babeczka była na forum!! To było dziwne...no i szukałam wątku wcześniej, a wyjątkowo was śledzę pilnie...

Nie rozumiem jak tak można? I po co?

To mój pierwszy raz, ale teraz będę czujna. Szkoda, że nie można jej namierzyć przez IP komputera...zaraz bym osobiście ją odwiedziła i pewne sprawy ręcznie wytłumaczyła.
 
stella tylko bez nerwów, rękoczyny teraz raczej też zabronione:-D Bo co by było jak by się okazała jakimś wyrosłym osiłkiem??:-D
 
no fakt...nie wiem..hahah
ale wiesz...dla mnie to wszystko jest nowe, moja pierwsza ciąża, pierwsze forum..pierwsze emocje...
pierwszy troll....szczerze powiem, że jestem zła.
Do tego dziś na szkole rodzenia oglądałyśmy filmy z porodów...i wiecie co?
Ja tam nie narzekam, że jeszcez muszę troszkę poczekać....ufff...
 
Witam dziewczyny
Przepraszam,że Wam przeszkadzam,ale już głośno o tej piiiiiiiii.. na forum.
To nie pierwsza i nie ostatnia jakaś walnięta bo inaczej nie można jej nazwać:wściekła/y::wściekła/y: Nie wiem po co to robi
Na wątku na którym pisze też sie zdarzały,szkoda nerwów:no:

Życzę tym nie rozpakowanym bezbolesnego i szybkiego porodu.A dla wszystkich zdróweczka dla dzieciaczków:-)
Pozdrawiam cieplutko:-)
 
no fakt...nie wiem..hahah
ale wiesz...dla mnie to wszystko jest nowe, moja pierwsza ciąża, pierwsze forum..pierwsze emocje...
pierwszy troll....szczerze powiem, że jestem zła.
Do tego dziś na szkole rodzenia oglądałyśmy filmy z porodów...i wiecie co?
Ja tam nie narzekam, że jeszcez muszę troszkę poczekać....ufff...

na mojej szkole to pokazywali taki film, że można by pomyśleć, że poród to bajka: nakręcony w Niemczech czy Holandii, zero płaczu, krzyku, bólu
jedynie tatusiowie jacys zmęczeni na końcu byli :p
 
reklama
Cytrusik rozpakowana!!
Czyli są jakieś pozytywne informacje z dnia dzisiejszego:)
I moje słowa że będę ostatnia są coraz bliżej spełnienia;)
 
Do góry