reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej dziewczyny orientujecie się czy były już jakieś niespodzianki wśród dzieci?? Tzn niespodzianka jeśli chodzi o płeć :-)
Pamiętam że jak leżałam na patologi to dziewczyna w 40 tygodniu dowiedziała się że będzie syn a nie córka :-) oj najszczęśliwsza nie była ale i tak mówiła że najważniejsze by się zdrowe urodziło :-)
 
reklama
Kochana bo nie wiem czy nie doczytałam czy juz jestem zakręcona...a jak z Tobą kiedy do szpitala??

w czwartek Kochana do szpitala i Ty i ja


( o ile zechce kiedys wyjsc heheh wychodze juz z zalozenia ze to on sobie sam ustali termin, a nie zadne tam wyliczenia lekarzy go nie interesuja, choc Gin powiedzial ze do czwartku daje mu czas, a jak nie to test z oksytocyny .... miala już ktoras robiony?? )

Co do ktg to bylam wczoraj i trafilam na super poloznika powiedzial ze te skurcze to i tak nam nic nie powiedza o zblizajacym sie lub nie porodzie. Dla nich na ktg najwazniejszy jest zapis serca Maluszka jak on reaguje nawet na te najdrobniejsze skurcze, takze moga być takie na 20 % a mozna wyladowac na porodowce.

Milego wieczorku:)

to widzę w czwartek ważny dzień: Ty, Lena i ja do szpitala na wywołanie, może się coś ruszy


ja mam kolegę anestezjologa z naszego szpitala, zadzwonił dziś i powiedział, że jak nie urodzę do soboty to pogada z kolegami z położnictwa i mi cięcie w sobote zrobią, trochę się ucieszyłam, choć wolałabym do soboty być już po



lena - ja bym ci dała order...a nie ostrzeżenie....Ten parszywy troll zepsuł mi połowę dnia....zestresowałam się na maksa.....

mi tez len lachoń popsuł dzień i mojego dzidziusia zestresowałam niepotrzebnie, bo jak ja siedziałam i płakałam to się bidaczek denerwował :(


Hahaha dziewczyny jesteście genialne:):):)
Nie wiem jak obczaiłyście to tak szybko, ale rzeczywiście mama_czerwcowa miała w profilu że ma kochanego męża Pawła, a posta napisał jakiś Arkadiusz.... hahhahahahaha:-D:-D Słabo się tym razem troll przygotował:-D

No nie i wszytkie idziecie na wywołanie!! A ja tu nadal zostanę.....


Zdec ona już pewno kochanka miała :-D
znając moje szczęście, pierwsza próba się nie powiedzie i Ty zdąższysz sama z siebie urodzić a ja nie,, ale cóz, jak wlazło to musi wyjść (jak to mawia moja szefowa)

A ta mama czerwcowa to ona tu przeciez czasem pisala cos ? A co napisala dzisiaj? Bo ja kompletnie nie w temacie :sorry:

pisała, ale bardzo mało, dodała piękne zdjęcie dzieciaczka, i dzis wystrzeliła z grubej rury
 
Ostatnia edycja:
Hahaha dziewczyny jesteście genialne:):):)
Nie wiem jak obczaiłyście to tak szybko, ale rzeczywiście mama_czerwcowa miała w profilu że ma kochanego męża Pawła, a posta napisał jakiś Arkadiusz.... hahhahahahaha:-D:-D Słabo się tym razem troll przygotował:-D

No nie i wszytkie idziecie na wywołanie!! A ja tu nadal zostanę.....
 
Ja już ostatnio się zastanawiałam czy każda ciąża kończy się porodem?;-) Bo może akurat moja będzie pierwszym takim przypadkiem i się nie skończy:-D:-D:-D

katarzynajanicka połączyłaś posty i teraz wyszło że napisałam dwa pod rząd:p
Może rzeczywiście jakiś kochanek i dzisiaj się odezwie jeszcze z jeden:)
 
Ja już ostatnio się zastanawiałam czy każda ciąża kończy się porodem?;-) Bo może akurat moja będzie pierwszym takim przypadkiem i się nie skończy:-D:-D:-D



heheh ostatnio też sobie tak pomyślałam :p


nie przypuszczałam, że będę tak świrowała czekając na dziecko


a tu dziś nawet teściową zaprosiłam na kawę, może jak mnie zestresuje jej wizyta to od razu pojadę do szpitala :p

chociaż jak awantura z mężem nie pomogła to i teściowa nie pomoże pewno ;-)
 
Ja już ostatnio się zastanawiałam czy każda ciąża kończy się porodem?;-) Bo może akurat moja będzie pierwszym takim przypadkiem i się nie skończy:-D:-D:-D

katarzynajanicka połączyłaś posty i teraz wyszło że napisałam dwa pod rząd:p
Może rzeczywiście jakiś kochanek i dzisiaj się odezwie jeszcze z jeden:)


a potem jeszcze kochanka- lesbijka załamana porzuceniem :p

ewela28 tak w skrócie, że dziś jej 3 tygodniowa córeczka na sepsę zmarła, a potem cały dzien na BB siedziała
 
podczytałam co się u Was działo dzisiaj i po prostu oszaleć można...co za ^%$(#@$(
Mam nadzieję, że nie przejęłyście się tym za bardzo, chociaż jak widzę część z dziewczyn chętnie by się już rozpakowała :) trzymam za Was kciuki! Sierpniówka
 
reklama
Do góry