reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Wariatka to za mało powiedziane:wściekła/y:moja mama siedziała pół dnia i przezywałą a teraz boję jej sie przyznać...bo mi kompa jeszcze przez okno wywali;)

Ja już tylko mężowi mówię co się dzieje na forum.
Bo ostatnio jak dziewczyny traciły swoje maleństwa to dostałam zjebkę od bratowej, żebym czytała jakieś fora na których rodzą się zdrowe dzieci.... no ale niestety jak wiadomo różnie to bywa....
W ogóle tak się zastanawiam nad tymi trollami, przecież nie wiadomo czy ten troll to nie był któryś z poprzednich...
Może to w ogóle jedna osoba podszywa się co jakiś czas pod kobietę w ciąży...
 
Ja już tylko mężowi mówię co się dzieje na forum.
Bo ostatnio jak dziewczyny traciły swoje maleństwa to dostałam zjebkę od bratowej, żebym czytała jakieś fora na których rodzą się zdrowe dzieci.... no ale niestety jak wiadomo różnie to bywa....
W ogóle tak się zastanawiam nad tymi trollami, przecież nie wiadomo czy ten troll to nie był któryś z poprzednich...
Może to w ogóle jedna osoba podszywa się co jakiś czas pod kobietę w ciąży...

Ale zobacz ona powróci pewnie na inne forum gdzie widzi jak kobiety dołują się czekając na swoje maleństwo....wie kiedy uderzyć....a może juz pisze....niech ma satysfakcję, że namieszała.....ale kara ją spotka!!!
 
Ja wam powiem,ze jak widze,ze laska sie zarejestrowala w czerwcu to jakos jej nie wierze, co nagle ja oswiecilo,ze ona w ciazy i forum znalazla - no niewiem jakos to dziwne. :tak:

Poczytalam, jak sie traci dziecko to wogole sie nie mysli o BB. :eek:
 
Ja wam powiem,ze jak widze,ze laska sie zarejestrowala w czerwcu to jakos jej nie wierze, co nagle ja oswiecilo,ze ona w ciazy i forum znalazla - no niewiem jakos to dziwne. :tak:

Poczytalam, jak sie traci dziecko to wogole sie nie mysli o BB. :eek:
Wiesz tez różne są przypadki, że dziewczyny rejestrują się w czerwcu!!!!Ale nie robi się takiego świństwa!!!
 
reklama
Do góry