reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

grrrr
pół dnia przepłakalam, nie mogłam się powstrzymać...

dziewczynki rozpakowane byłyście już może na szczepieniach?
ja idę jutro i nie wiem jak to przeżyję :(

cobra, przejdzie ci jak weźmiesz swojego maluszka w ramiona

mam jeszcze pytanie o nasze mleko, od dwoch dni nic nie sciągam, jakieś śladowe ilości :(
ono samo zaniknie czy jakieś prochy trzeba brać?
szkoda że mi sie nie udało z tym karmieniem cycem :(
 
reklama
ciasny stanik i mało pij.

A czemu nie chcesz karmic?


chcę karmić ale od samego początku wszystko pod górę :(
mała jest wcześniakiem, późno ja dostałam, była już nakarmiona butelką, ja nie miałam na poczatku mleka i nie chciała w ogóle ciągnąć :(
więc ściągałam laktatorem, musąłm dokarmiać sztucznym, bo malo mojego było a teraz to już w ogóle praktycznie zero :(
 
Mamo czerwcowa jesteś najgorszą suką jaką znam na tym forum....oby Bóg Cię sprawiedliwe ukarał...nie wyobrażasz sobie co czuje matka czekając na swoje maleństwo!!!!Idiotka do nieskończoności....Pała i wąskie drzwi....Pamiętaj BÓG jest SPRAWIEDLIWY!!!!
 
Mamo czerwcowa jesteś najgorszą suką jaką znam na tym forum....oby Bóg Cię sprawiedliwe ukarał...nie wyobrażasz sobie co czuje matka czekając na swoje maleństwo!!!!Idiotka do nieskończoności....Pała i wąskie drzwi....Pamiętaj BÓG jest SPRAWIEDLIWY!!!!
a w

Lenuś, ty to potrafisz prawdę powiedzieć. Dołączam się do twojej wypowiedzi. Gadaj szybko co ta "nasza " uczona Ci powiedziała w szpitalu?;-)
 
A tak juz bez emocji...wrrrrr.....Byłam na kTG ani jednego skurczu;)Nic tylko czekać w czwartek mnie zostawią w szpitalu mam być między 8-9...także nic tylko pozostaje czekać....najpierw jedno KTG mała spała więc chodziłam wokól szpitala i mała cipeczka nie chciała się obudzić;)Więc mówię do położnej, że idę zjeść snikersa I WYPIĆ PUSZKĘ coli to ją postawi na nogi....i tak zrobiłam....jak zaczęła wierzgać to ąż się śmiały na kTG, że bunt na pokładzie;)
NAjlepsze jest to, że wszystko OK
AAAA i doszła moja karuzela allegro;)Jest cudowna;)









 
A tak juz bez emocji...wrrrrr.....Byłam na kTG ani jednego skurczu;)Nic tylko czekać w czwartek mnie zostawią w szpitalu mam być między 8-9...także nic tylko pozostaje czekać....najpierw jedno KTG mała spała więc chodziłam wokól szpitala i mała cipeczka nie chciała się obudzić;)Więc mówię do położnej, że idę zjeść snikersa I WYPIĆ PUSZKĘ coli to ją postawi na nogi....i tak zrobiłam....jak zaczęła wierzgać to ąż się śmiały na kTG, że bunt na pokładzie;)
NAjlepsze jest to, że wszystko OK
AAAA i doszła moja karuzela allegro;)Jest cudowna;)










No to czekamy na moją przyszłą synową:-) Fajnie ze przyszła karuzelka. Tak się bałaś po tych komentarzach , no i kasy szkoda.
Fotki pokaż.
 
w glowie mi sie nie miesci ze mozna byc tak chorym
takie historie na wlasne dziecko
choc na chwile przykuc uwage i byc w centrum zainteresowania

a co do pogody to u nas kiepsko jak na lato ale spacerek byl
 
reklama
Do góry