reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nie wiem jak wam ale mi przez parę dni po porodzie brakowało brzucha :-) a raczej mojego skarbka pod sercem mimo że mogłam tulić go w ramionach :-D ale to chyba była kwestie przyzwyczajenia przez te 9 miesięcy :-)
 
reklama
Matko że już zaczynacie "łączyć" dzieciaczki:p
Został ktoś jeszcze dla mojej Natalci?:)))
lena nieźle ujęłaś w kilku słowach to co powinna wiedzieć mama_czerwcowa:) Jednak kładą Cię do szpitala, nie chcesz poczekać na mnie:-p Ja pewnie pojawię się tam po niedzieli ze skierowaniem, bo raczej na to że coś się zacznie dziać przestaję liczyć;-)

W ogóle wróciliśmy z PZU i powiem wam że jesteśmy w szoku. Ładnie nam szkodzinkę wycenili;-) Jeszcze facet od wycen pyta się mnie, czy to mój samochodzik, a ja się śmieję:-D No i mówi, dobrze że to taka szkoda że można jeździć, bo państwu samochód to teraz potrzebny:-D:-D
Być może okaże się, że jeszcze na tej stłuczce wyjdziemy na małym plusie;-)
 
Dziewczyny jeszcze nierozpakowane - trzymam mocno kciuki za szybkie i bezbolesne porody
Cobra - dołączam się do opieprzania Ciebie - wiem, że jesteś zmęczona ale dasz radę i wytrzymasz do porodu a potem zapomnisz o tym co dziś napisałas:tak: Dzielna babka z Ciebie - w końcu gdybyś nie była twarda kobitka to by na sołtysa Cię nie chcieli;-)
Poczytałąm o trollu - bez komentarza pozostawię bo by musieli mi posta ocenzurować
 
chciałam się pochwalić, ze my po pierwszym spacerku:-)

teść już się dopytywał kiedy będzie mógł z nim wychodzić, chyba zwariował, napewno nie pozwolę mu na spacerki wychodzic, przynajmniej dopóki Łukaszek nie zacznie sam siedzieć
 
hehe no za to, że napisałam co sądze o czerwcowej mamie dostałam ostrzeżenie...phiii.....a nikt nie wie co narobiła w mojej głowie i w moich uczuciach kiedy to czytałam!!!!
Jednak na forum nie można pisać prawdy!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewuszki te rozpakowane i te w dwupaku!!!!
Czytam że juz swatacie swoje pociechy wystawiam i mojego Malego gwiazdora moze znajdzie sie jakas Gwiazdeczka dla niego ( o ile zechce kiedys wyjsc heheh wychodze juz z zalozenia ze to on sobie sam ustali termin, a nie zadne tam wyliczenia lekarzy go nie interesuja, choc Gin powiedzial ze do czwartku daje mu czas, a jak nie to test z oksytocyny .... miala już ktoras robiony?? )

Co do ktg to bylam wczoraj i trafilam na super poloznika powiedzial ze te skurcze to i tak nam nic nie powiedza o zblizajacym sie lub nie porodzie. Dla nich na ktg najwazniejszy jest zapis serca Maluszka jak on reaguje nawet na te najdrobniejsze skurcze, takze moga być takie na 20 % a mozna wyladowac na porodowce.

Milego wieczorku:)
 
Do mnie przed chwilą dzwoniła teściowa....Nawet nie mogę narzekać.....bo robi tak jak prosiłam ...Dzwoni nie częściej niż raz na tydzień....i nie gada godzine przez telefon tylko zamieni parę słów...konkretnie i na temat.....
Posprzątałam troszkę w pokoju ale wciąż nie mogę się wpakować z ciuszkami małej do komody bo siostra nie zabrała z niej jeszcze swoich rzeczy...ale dzisiaj nocuje w domu więc ją do tego zmobilizuję....i może jeszcze dzis uda mi się większość przygotować....
Jejku jak ten czas wolno leci.....Niby humor mam nie najgorszy....ale mógłby ten czas nieco szybciej mijać....

lena - ja bym ci dała order...a nie ostrzeżenie....Ten parszywy troll zepsuł mi połowę dnia....zestresowałam się na maksa.....
 
reklama
hehe no za to, że napisałam co sądze o czerwcowej mamie dostałam ostrzeżenie...phiii.....a nikt nie wie co narobiła w mojej głowie i w moich uczuciach kiedy to czytałam!!!!
Jednak na forum nie można pisać prawdy!!!

oczywiście ,że można pisać prawdę ale da się to zrobić w sposób kulturalny tak jak to pisały inne czerwcówki.

Regulamin forum obowiązuje wszystkie osoby i nie warto pod wpływem emocji dawać trolowi satysfakcji.
Bo takie osoby jak mama_czerwcowa właśnie na tego typu reakcje czekają.

Pozdrawiam i życzę spokoju a tym , przed którymi jeszcze porody szybkich i jak najmniej bolesnych rozwiązań.
 
Do góry