reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja siedzę jak na szpilkach!!!! Mam nadzieję że jutro coś się zacznie dziać....choć mam przeczucie że wrócę jutro do domku i np. będą mi kazali wrócić w poniedziałek.....
Wiecie co strasznie spanikowałam dzis przez tą historię dzisiejszą....Nawet odwołałam dzwonienie Pawła do mnie tylko raz dziennie....On jest taki Kochany i tak już nie może się doczekać kiedy przyleci....że nie chcę go pozbawiać usłyszenia mojego głosu, czy zobaczenia brzuszka na skypie....Bidulek mój.....tyle go omija....

lena - jestem pewna że w tym tygodniu będziesz cieszyć się Gają!!!!Może malutka czekała tylko aż dotrze karuzelka i teraz jest już gotowa do wyjścia:-):-):-)!!!!!!!!
 
reklama
Ja siedzę jak na szpilkach!!!! Mam nadzieję że jutro coś się zacznie dziać....choć mam przeczucie że wrócę jutro do domku i np. będą mi kazali wrócić w poniedziałek.....
Wiecie co strasznie spanikowałam dzis przez tą historię dzisiejszą....Nawet odwołałam dzwonienie Pawła do mnie tylko raz dziennie....On jest taki Kochany i tak już nie może się doczekać kiedy przyleci....że nie chcę go pozbawiać usłyszenia mojego głosu, czy zobaczenia brzuszka na skypie....Bidulek mój.....tyle go omija....

lena - jestem pewna że w tym tygodniu będziesz cieszyć się Gają!!!!Może malutka czekała tylko aż dotrze karuzelka i teraz jest już gotowa do wyjścia:-):-):-)!!!!!!!!
Ja właśnie do mojego męża mówiłam, że przyszła ta nieszczęsna karzuela to może mała chcociaż na to poleci i wychyli noska;)
 
Witam was serdecznie Kochane!

Gratuluje kolejnym czerwcowym mamom , widze ze niektóre z Was nadal w dwupakach ale nie martwcie sie terminy sie zbliżaja wiec napewno nie długo bedziecie tulic maluszki w ramionach:tak:

tak bardzo chciałabym byc z Wami na bieżaco ale kurcze nie daje rady jakos wogole raz na jakis czas właczam tylko laptopa bo powiem Wam ze nawet jak mam chwilke to nie mam sily na nic i ide spac wykorzystujac to ze mała spi.... czasem jest taka marudna ale mimo tego i tak bardzo ja kocham jest taka słodziutka ale nerwusek jest najbardziej mnie smieszy jak z takimi nerwami łapie cycka albo jaksie denerwuje ze nie moze go złapac , a jak jej nie daj boze jak ciućka smoczka i jej wypadnie to jaki wrzask jest:-D mały terrorysta mi rosnie chyba:)

widze ze jakis troll znowu na forum zawitał nie znam za bardzo historii ale ludzie to maja wyobraźnie nie powiem

my codziennie chodzimy na spacerki czasem 3 razy dziennie bo jak ładna pogoda to trzeba korzystac choc dzisiaj wiaterek chlodny i nie przyjemny ale slonko swieci wiec posiedzielismy na tarasie z mala ale tak mnie glowa cos boli ze najchetniej to poszłabym spac:(
 
reklama
Do góry