reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

grrrr
pół dnia przepłakalam, nie mogłam się powstrzymać...

dziewczynki rozpakowane byłyście już może na szczepieniach?
ja idę jutro i nie wiem jak to przeżyję :(

cobra, przejdzie ci jak weźmiesz swojego maluszka w ramiona

mam jeszcze pytanie o nasze mleko, od dwoch dni nic nie sciągam, jakieś śladowe ilości :(
ono samo zaniknie czy jakieś prochy trzeba brać?
szkoda że mi sie nie udało z tym karmieniem cycem :(
 
reklama
ciasny stanik i mało pij.

A czemu nie chcesz karmic?


chcę karmić ale od samego początku wszystko pod górę :(
mała jest wcześniakiem, późno ja dostałam, była już nakarmiona butelką, ja nie miałam na poczatku mleka i nie chciała w ogóle ciągnąć :(
więc ściągałam laktatorem, musąłm dokarmiać sztucznym, bo malo mojego było a teraz to już w ogóle praktycznie zero :(
 
Mamo czerwcowa jesteś najgorszą suką jaką znam na tym forum....oby Bóg Cię sprawiedliwe ukarał...nie wyobrażasz sobie co czuje matka czekając na swoje maleństwo!!!!Idiotka do nieskończoności....Pała i wąskie drzwi....Pamiętaj BÓG jest SPRAWIEDLIWY!!!!
 
Mamo czerwcowa jesteś najgorszą suką jaką znam na tym forum....oby Bóg Cię sprawiedliwe ukarał...nie wyobrażasz sobie co czuje matka czekając na swoje maleństwo!!!!Idiotka do nieskończoności....Pała i wąskie drzwi....Pamiętaj BÓG jest SPRAWIEDLIWY!!!!
a w

Lenuś, ty to potrafisz prawdę powiedzieć. Dołączam się do twojej wypowiedzi. Gadaj szybko co ta "nasza " uczona Ci powiedziała w szpitalu?;-)
 
A tak juz bez emocji...wrrrrr.....Byłam na kTG ani jednego skurczu;)Nic tylko czekać w czwartek mnie zostawią w szpitalu mam być między 8-9...także nic tylko pozostaje czekać....najpierw jedno KTG mała spała więc chodziłam wokól szpitala i mała cipeczka nie chciała się obudzić;)Więc mówię do położnej, że idę zjeść snikersa I WYPIĆ PUSZKĘ coli to ją postawi na nogi....i tak zrobiłam....jak zaczęła wierzgać to ąż się śmiały na kTG, że bunt na pokładzie;)
NAjlepsze jest to, że wszystko OK
AAAA i doszła moja karuzela allegro;)Jest cudowna;)









 
A tak juz bez emocji...wrrrrr.....Byłam na kTG ani jednego skurczu;)Nic tylko czekać w czwartek mnie zostawią w szpitalu mam być między 8-9...także nic tylko pozostaje czekać....najpierw jedno KTG mała spała więc chodziłam wokól szpitala i mała cipeczka nie chciała się obudzić;)Więc mówię do położnej, że idę zjeść snikersa I WYPIĆ PUSZKĘ coli to ją postawi na nogi....i tak zrobiłam....jak zaczęła wierzgać to ąż się śmiały na kTG, że bunt na pokładzie;)
NAjlepsze jest to, że wszystko OK
AAAA i doszła moja karuzela allegro;)Jest cudowna;)










No to czekamy na moją przyszłą synową:-) Fajnie ze przyszła karuzelka. Tak się bałaś po tych komentarzach , no i kasy szkoda.
Fotki pokaż.
 
w glowie mi sie nie miesci ze mozna byc tak chorym
takie historie na wlasne dziecko
choc na chwile przykuc uwage i byc w centrum zainteresowania

a co do pogody to u nas kiepsko jak na lato ale spacerek byl
 
reklama
Do góry