reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć dziewczyny,
moja córeczka na świecie pojawiła się 3 czerwca o godz. 16.21 przez SN, 3900 gram, poród ekspres bo o 9 godz odchodziły mi wody, 11.30 miałam pierwszy skurcz,o 13.30 dojechałam do szpitala a potem malutka szybciutko sie urodziła. Kochane jestem taka szczęśliwa ściskam Was mocno i wasze dzieciaczki:tak:

Kochana moje gratulacje!!! Dużo zdrowia i radości:tak:
 
reklama
Hej!
Ja juz po KTG i USG. Niby wszystko ok, ale wod mało ok.4 i dzis po poludni mam sie stawic w szpitalu na patologii :( W poniedzialek chyba bedzie pierwsze wywoływanie... Smutno mi strasznie zostawiac Hanie w domu, myslałam ze to inaczej bedzie, ze mnie złapie w domu, pojade do szpitala, 2-3 doby i do domku a tu zanosi sie na to ze nawet tydzien posiedze w tym szpitalu. Chwala Bogu ze jest akurat miejsce na patologii bo z tym ciezko.

Athena- cos czuje ze sie jutro blizej poznamy :):):)

Biore lapka do szpitala ale nie wiem czy tam jest bezprzewodowa siec?? Jak by co to mam tez internet w telefonie wiec kontakt ze mną bedzie jak by co.
 
Hej kobietki!
i nasza Zuzia przyszła na świat 1 czerwca o godzinie 23:20 ważyła 3300 i 52cm. SN.
jak sie ogarnę napiszę więcej :)
 
Witam wszystkie już rozpakoweane i te jeszcze oczekujące:-D

Ogromnie lubie czytać o szczęsliwych mamusiach, które mają już maleństwa przy sobie. To musi być cudowne uczucie. Trzymam kciuki za wszystkie :-)

Zaglądam rzadziej, bo muszę teraz więcej leżeć. Bardzo boli mnie kręgosłup i pachwiny, trudno mi chodzić, a długotrwałe siedzenie boli.Mam tez bóle podbrzusza, może powoli otwiera się szyjka i obniża się brzuch.No coż, jeszcze 3 tyg, więc niby już czas.
Wczoraj prawie cały dzień spędziłam na zakupach ale cieszę się, bo udało mi się kupić sukienkę na wesele brata. Najważniejsze, że przyda sie też później :-D

Trzymam kciuki za wszystkie które teraz rodzą lub leżą w szpitalu!!!
Czekam na kolejne szczęśliwe mamusie:-D

Wczoraj odebrałam wynik wymazu na paciorkowca, jest ujemny więc jesytem szczęśliwa.
Pozdrawiam serdecznie i buziaki dla wszystkich:-D
 
karis i mi_mi GRATULACJE !!! Cichaczem i urodziły no :-)


Wróciłam i zdałam ufffffffffff trafiłam na extra pytania co akurat umiałam ...
- ze mnie taki kujon jak z koziej d... trąba hehe

Ale patrze,ze paula sie nie odzywa,azaraz do niej eska napisze,moze juz rodzi albo co :-p


agast trzymaj sie, bede trzymac kciuki zebys tam długo nie lezała
 
Witam w słoneczny dzień:-)
wkońcu wypuścili mnie ze szpitala, bo bałam się ze zostane tam juz do porodu. Ordynator mnie przebadał i stwierdzil że on nie widzi wielowodzia, że pod koniec ciąży często się zdarza że tych wód jest trochę więcej. Mi wyliczyli AFI - 23. Paciorkowca już przegoniłam antybiotykiem na szczęście, uff jedno z głowy. Mam jeszcze kontynuować antybiotyk na podniesione CRP (27) i zgłosić się 18. 06. o 6.30 rano na cc:szok: Kazali wykupić lewatywe ENEMA i zrobić sobie na wieczór przed zabiegiem.
Naoglądałam się dzidziusiów, takie kochane maleństwa :rolleyes::rolleyes: że aż nie mogę sie doczekać:-)

Wszystkim świeżo upieczonym mamusiom składam GRATULACJE i życzę dużo zdrówka i samych przyjemnych chwil

agast22 trzymam kciuki aby pobyt w szpitalu był jak najkrótszy i abyś wyszła juz ze swoim szczęściem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry