reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam po krótkiej przerwie, która była spowodowana oczywiście tym, że urodziłam swojego dziadziusia. Stało się to 27 maja o g. 0.10 po porodzie siłami natury. Sam poród opiszę w odpowiednim wątku. Piotruś ważył 3480kg, mierzył 52cm i dostał 10pkt. Od wczoraj jesteśmy w domku i jak na razie czujemy się świetnie. Pozdrawiam wszystkie maluszki z okazji Dnia Dziecka i życzę im aby rosły zdrowo. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości na forum ale przejrzałam listę rozpakowanych. Widzę, że jest nas już całkiem sporo. Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom i życzę powodzenia tym, które swoje dzieciątka noszą jeszcze w brzuszku.
 
reklama
Agi-dla mnie najlepsza była maść Bepanthen i wiem,że wielu moim koleżankom się sprawdziła

jak przystało na Dzień Dziecka- mamy prawdziwy wysyp maluszków!!! Ciekawe czy ktoś jeszcze napisze,że się rozpakował w ostatnich dniach :)
Monika T- Gratulacje!
 
Jejku ale woreczek sie rozwiązał..... Rzeczywiście został jeszcze brązowy medal dla czerwcowego dzieciaczka i jego mamusi!!!
Ja dzis mam jakis nudny dzień.....mogłaby sie juz poprawić ta pogoda.....niby jest dość ciepło ale to nie jest pogoda ja przystało na czerwiec!!!!
Właśnie dziewczyny jaka maść polecacie na obolałe sutki...jeszcze tylko tego chyba mi brakuje....
Ja dziś też w przeszperach kupiłam mnóstwo rzeczy dla poli....ale odrazu poszło do prania więc jak wyschnie i poprasuje to wrzucę na odpowiedni wątek....
Ciekawe czy któraś teraz rodzi?????:-d:-d:-d

ja kupiłam na sutki bepanthen ale dostałam też od koleżanki taki krem- lansinoh, który kupiła w anglii i podobno rewelacyjny, sama go używała i bardzo chwaliła
 
Witam po krótkiej przerwie, która była spowodowana oczywiście tym, że urodziłam swojego dziadziusia. Stało się to 27 maja o g. 0.10 po porodzie siłami natury. Sam poród opiszę w odpowiednim wątku. Piotruś ważył 3480kg, mierzył 52cm i dostał 10pkt. Od wczoraj jesteśmy w domku i jak na razie czujemy się świetnie. Pozdrawiam wszystkie maluszki z okazji Dnia Dziecka i życzę im aby rosły zdrowo. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości na forum ale przejrzałam listę rozpakowanych. Widzę, że jest nas już całkiem sporo. Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom i życzę powodzenia tym, które swoje dzieciątka noszą jeszcze w brzuszku.
Gratulacje!!!
 
witam po krótkiej przerwie, która była spowodowana oczywiście tym, że urodziłam swojego dziadziusia. Stało się to 27 maja o g. 0.10 po porodzie siłami natury. Sam poród opiszę w odpowiednim wątku. Piotruś ważył 3480kg, mierzył 52cm i dostał 10pkt. Od wczoraj jesteśmy w domku i jak na razie czujemy się świetnie. Pozdrawiam wszystkie maluszki z okazji dnia dziecka i życzę im aby rosły zdrowo. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości na forum ale przejrzałam listę rozpakowanych. Widzę, że jest nas już całkiem sporo. Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom i życzę powodzenia tym, które swoje dzieciątka noszą jeszcze w brzuszku.

Wielkie wielkie gratulacje dla Ciebie i Piotrusia!!!! Niech się zdrowo wam chowa i da wiele szczęscia!!!!
 
reklama
Do góry