reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

jak wyprałam,to na rozku na białym materiale powstały takie kropeczki niebieskie. Ja wzielam turkusowy nr.007 z tym kubusiem samym.

Ale po praniu teraz zeszly, niewiem co to było.


ewelinka gratki - czop ci odchodzi :-D
 
reklama
jak wyprałam,to na rozku na białym materiale powstały takie kropeczki niebieskie. Ja wzielam turkusowy nr.007 z tym kubusiem samym.

Ale po praniu teraz zeszly, niewiem co to było.


ewelinka gratki - czop ci odchodzi :-D

To dobrze że zeszło i dobrze że jakościowo ta pościel jest dobra, bo tego najbardziej się bałam:) A ten baldachim to jest taki materiałowo-tiulowy i ma kokardę:-D?
 
A mi poleciało troche takich jasnobrązowych upławów i w tym było coś takiego jak gil tylko też w brązowym kolorze niewiem co to a może to ten czop:szok: a dziś brzuch co chwile się napina niewiem czy to ze zmęczenia wczoraj cały dzień w pracy a dziś noc nieprzespana czy to może jakieś oznaki przedporodowe:sorry2:w poprzednich ciążach mi żaden czop nie odchodził więc niewiem jak to wygląda:eek:

ewelina czop Ci odchodzi -ale czy to nie za szybko u ciebie???
 
karis, ewelinka czyżbyście się szykowały do rozpakowywania;-)

a u nas piękne słoneczko wyszło, super bo moje pranko na balkonie szybciej wyschnie a mnie coś na prasowanie dziś wzięło:-)

ale zła trochę jestem bo dzwonili po mojego z pracy żeby podjechał bo jakieś szkolenie maja czy cóś, niby tylko tak formalnie ma sie pokazać i podpisać że odwalone ale to i tak 2 godz zmarnowane :-(jakby nie mogli zorganizować tego kiedyś indziej a nie dziś kiedy miał mieć wolne, echhh...

gosiagro dobrze że trzymacie się nadal w dwupaku, a mąż ma więcej czasu na powrót do formy
 
To dobrze że zeszło i dobrze że jakościowo ta pościel jest dobra, bo tego najbardziej się bałam:) A ten baldachim to jest taki materiałowo-tiulowy i ma kokardę:-D?

no materiał na gorze,a baldachim z tiulu i kokarda materialowa wiazana . Kurde tylko sie zastanawiam jak ja ten tiul wyprasuje,jak to sie tak slizga z deski ,chyba na podlodze to zrobie.

Ewelinka rzeczywiscie nie spojrzalam,ale ty masz dopiero koniec 34tygodnia, no chyba,ze ten czop bedzie tak powoli odchodzi, to moze za 2 tyg dopiero sie rozpakujesz.
Ja pamietam,ze w pierwszej ciazy mi sie dlugo ten czop odrywal,ale jak o 23 mnie skurcze dopadly to masakra pamietam, w te pedy do szpitala ,a potem mi przeszly i na pol godz tylko zdarzylam sie polozyc, bo co 4 minuty juz byly i rozwarcie,a ja na cc bylam ustawiona :szok: ciekawe jak bedzie teraz ...
 
Ale sie zle czuje , głowa mnie boli i do tego niedobrze mi :baffled:
Mama Mikolaja,bedziesz w Holandii rodzic? Słyszałam,ze super opieka w szpitalu i wszystko za free,prawda to?

hej tyle co ja naklnełam na tutejsza sluzbe zdrowia to chyba nikt !!! ale co do porodu to duzo dziewczyn sobie chwali ja jeszcze niewiem bo Mikolaja rodzilam w PL a teraz tutaj opowiem juz po wszystkim ,a czy za darmo wszystko to niby tak ale ja miesiecznie place 130 euro ubezp. czyli ponad 500 zl z wlasnej kieszeni jeszcze mam placic za opieka w szpitalu??? o nieee
no ale w pl czytam ze tez koszmarna kase placicie za wizyty u gin.i badania az sie wierzyc nie chce jak zdzieraja z tych biednych ludzi...:szok::wściekła/y:
 
athena nieważne czy to prawda czy tylko zart ale tak mi się podoba,że nadal mam łzy w oczach ze śmiechu; pierwsza klasa!!!!!

ewelinka pewnie zaczął odchodzić Ci czop , tochę wcześnie ale patrząc z kwestii medycznej to odejście czopa zapowiada poród w ciągu kilku godz do nawet 2 tygodni; jeśli nie obnizył Ci się jeszcze brzuch to raczej to trochę potrwa, sam czop też może odchodzić przez jakis czas; na pewno musisz na siebie uważać
 
zmykam na razie, niby pochmurno ale dość ciepło więc musze wykorzystać sytuację i pobiegnę na małe zakupi, bo potem mi się nie zechce wychodzić
do zobaczonka później
ciekawe jakie wieści sie pojawią, oby same pozytywne:-)
 
no ale w pl czytam ze tez koszmarna kase placicie za wizyty u gin.i badania az sie wierzyc nie chce jak zdzieraja z tych biednych ludzi...:szok::wściekła/y:

Ja do tej pory w ciązy płaciłam tylko za leki.
Wizyty na NFZ mam za darmo, usg też, to samo z podstawowymi badaniami - krew, mocz, tokso.
Nie miałam KTG i tego badania na paciorkowca, więc nie wiem jak z tym by było - ale akurat u mnie tych rzeczy lekarz nie zleca nikomu. Chyba, ze dziewczyna skarzy sie na skurcze - to wtedy KTG tez za darmo jest.
 
reklama
Piszecie że to czop:szok::szok::szok:no ale może właśnie będzie jeszcze dlugo wychodził to te dwa tyg się zejdzie:sorry2:no ale jak na ostatniej wizycie miałam już 2cm rozwarcia to możliwe że to czop no niechby ta mała jeszcze z tydzień poczekała to już będzie połowa37 to może wyłazić:tak:
ewela-u mnie ten suwaczek chyba coś żle zrobiłam trzeba patrzeć na te drugie tygodnie mam już tam 35 i 4 dni czyli za 3 dni się zacznie 37 a poprzednią córcie urodziłam w 37 to i ta może się szykuje:sorry:
 
Do góry