reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Rzeczywiście coś gosiagro się dzisiaj nie odzywa od rana, jak się nie odezwie do popołudnia to do niej napiszę;-)

jestem, jestem;-) jakiś taki nastrój nie za bardzo, wczorajsze wieści od Kajkipol są porażające:no: a jeszcze mój mąż odebrał wczoraj wyniki morfologii i są tragiczne:no: w zasadzie wszystko jest poza normą najczęściej poniżej, to dlatego ciągle taki słaby:-( był rano u lekarza i w zasadzie powiedział, że to normalnie po takiej dawce chemii:-( dał coś na wzmocnienie. Ja dzisiaj mam wizytę, ale pewnie dowiem się tego samego co 2 tyg temu, ze urodzić mogę zarówno w każdej chwili jak i po terminie:-D ciekawe na ile da mi zwolnienie, skoro mówicie, ze są problemy? Odezwę się po wizycie:tak:.
 
reklama
Coś♣ na rozluźnienie, stare ale akurat o nas:
Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby). Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: "Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza. Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi wniebowzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba nie stanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę, a da usiąść tej pani." Na co babcia odpowiada:

"Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym."

No niestety miała pecha, bo czarny najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim, więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani:

"Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe pizdy zjada się na kolację".
Ponoć reakcja autobusu była nie do opisania.
He he he ale dobre!!!!Muszę teraz ja coś wymyśleć na mochery....wrrrr....ja byłam ostatnio w naszym zamiejscowym markecie i tak stoję w klejce a przedemną mocher...przyszła do drugiejj kasy kasjerka i mówi prosę Pani w ciąży skasuję Panią.....jak mocher wydarł...kurde szybciej niż kubica na starcie....wywliła jakieś kartony z czekoladkami....odbiła się od mojego brzucha aby być pierwsza....masakra ludzie zaczeli się patrzeć jak na wariata...a kasjerka do niej...że nie wydaje jej się aby była w ciąży...i skasuje pierwszą mnie....ta jaką awanturę zrobiła...masakra nie odeszła od kasy....ja mówię niech skasuje tą starość bo oczy jej wydrapie...a mi się nic mam nadzieję nie stanie jak postoję jeszcze z 2 min...no masakra....
 
Witam u mnie na odwrot niz u Was ale to chyba tak jest zawsze sloneczko piekne i 22 stopnie za oknem niby zapowiadaja burze ale mam nadzieje ze sie myla:)

Dolaczam do niewyspanych , misiek przytruptal do nas do lozka ok 2 i na tym dobre spanie sie skonczylo, ciezko juz mi bylo sie obrocic z boku na bok pilnowalam zeby niespadl bo ona ma zawsze zyczenie od brzegu, do wc ciezko wstac jak sie spi pomiedzy dwoama facetami :)i okolo 5 tradycyjnie wybilam sie ze snu tyle ze zaczela mnie boleg glowa, Paula chyba tez o tym pisala wiec moze takie cisnienie. Odstawilam smyka do przedszkola , maz mial oddzwonic co moge wizac przeciwbolowego jak sie zorientuje no i nie oddzwonil, ale wiem ze gdzies mieli jechac bo sie jakis wczesniaczek rodzil. Myslalam ze sie poloze ale tak jakos sie rozlazlo sniadanko sprzatanko teraz BB praca tez czeka. Zreszta musialabym wylaczyc telefon a wyslalam znow smsa do RFM :))))), jak nie wylacze to dostane nerwicy bo dzwonia z pracy srednio 5 razy na 8 godz

Snilo mis sie dzis ze Ewus urodzila i jeszcze jedna dziewczyna ale nie pamietam ktora :)

Zdec z tymi fotelikami jest tak ze ciezko zdjac , ja tez mam maxi cosi ale mial go Oli i jeszcze jakies dzieciaczki po drodze efekt taki ze teraz to obicie samo zlazi i bede musiala cos pozaszywac


Chyba mialysmy wczoraj wszytskien dzien na panike.,. jak nisko kopia Wasze maluchy ?? ja wczoraj dostawalam doslownie po wzgorku lonowym i jak pomyslam to w sumie niedaleko od wyjscia :) na szczescie wczoraj doszlo juz lozeczko z reszta sobie musialby tatus poradzic :) Mam mocne postanowienie 1 czerwca to data graniczna biore sie za pranie i dokupywanie tego czego nie mam :))
 
To rzeczywiście nieźle z tą historią:-)
Lena ja też często odpuszczam, a niech się mocher pocieszy że może być pierwszy, mi tam w zasadzie się nigdzie nie śpieszy, a ona przecież musi Rydzyka posłuchać, bo jeszcze coś przegapi...
gosiagro dobrze że się odezwałaś;-) Trzymam nadal kciuki za męża, a wyniki się na pewno poprawią, tylko teraz jeszcze tak "świeżo" po tej chemii, więc jeszcze pewnie trochę trzeba poczekać;-)
Chyba znowu się na deszcz zbiera:-(
Wypiłam sobie sok wiśniowo-jabłkowy i mam taką mega zgagę że szok, idę czymś ją zajeść:-)
 
Wyprałam baldachim i osłonke na łozeczko oraz rozek ,bo mial jakies kropki niebieskie . Ja czuje tez mocno jak mi kopie po zebrach i czasem jak mi nogi tam wepcha to sie zgiąć nie moge ,a głowka tez potrafi ruszac intensywnie co odgrywa sie na tym,ze latam do wc co chwila.

Zdec przyszła ci juz posciel? A jaki wzor i kolor zamowiłas?
 
witajcie,
ja nadal w dwupaku ale chyba mi czop odchodzi , do tego wymiotowałam...
pozdawiam i życzę miłego dnia u nas niestety leje bleeeee
sochi trzymam kciuki za Was, życzę zdrówka!!!
 
Wyprałam baldachim i osłonke na łozeczko oraz rozek ,bo mial jakies kropki niebieskie . Ja czuje tez mocno jak mi kopie po zebrach i czasem jak mi nogi tam wepcha to sie zgiąć nie moge ,a głowka tez potrafi ruszac intensywnie co odgrywa sie na tym,ze latam do wc co chwila.

Zdec przyszła ci juz posciel? A jaki wzor i kolor zamowiłas?

Wzór bodajże 2 na którym są wszystkie postacie, kolor jasny piaskowy. Już też mam trochę dość tego czekania, kupiłam w zeszły wtorek 18 maja, zapłaciłam od razu przez Płacę z Allegro i jeszcze nie dostałam:-( Ale widzę dzisiaj na stronie kuriera że przesyłka jest w dostarczeniu, więc istnieje duża szansa, że w końcu dzisiaj po 1,5tygodnia ją dostanę:wściekła/y:
ewela a ty wzięłaś niebieski komplet? Czemu rożek miał plamy?:szok:
 
athena-no niemoge rasowy moher:-D

A mi poleciało troche takich jasnobrązowych upławów i w tym było coś takiego jak gil tylko też w brązowym kolorze niewiem co to a może to ten czop:szok: a dziś brzuch co chwile się napina niewiem czy to ze zmęczenia wczoraj cały dzień w pracy a dziś noc nieprzespana czy to może jakieś oznaki przedporodowe:sorry2:w poprzednich ciążach mi żaden czop nie odchodził więc niewiem jak to wygląda:eek:
karis-ja jak poprzednio zaczynałam rodzić to wymiotowałam więc uważaj hi hi
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas tez pogoda do d...y
ostatni tydzien ciagle swiecilo slonko a teraz chmury i chyba bedzie lalo!
a ja niestety od dzisiaj bez auta!zlomuja go po wypadku i kilka dni minie zanim kupimy nowy ehhh
ale dzieki temu chociaz Ksiezulka namowie na przemeblowanko!i mozliwe ze kupno kolejnego wozka haha
 
Do góry