reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej hej, jakos smutnawo przez wczorajsze wiesci..
Dobrze ze poza tym wszystko z czerwcowkami w porzadku, jejku juz niech nic zlego sie nie dzieje, a kysz zle wibracje :crazy:

Ja juz po wizycie, skoczylo mi cisnienie po raz pierwszy od poczatku ciazy, musze odstawic sol:dry:, w poniedzialek kontrolne usg czy wszystko z mala w porzadku i czy wody w normie, a w czwartek chca juz robic masaz szyjki jesli porod sie sam nie zacznie :szok: W sumie tylko 2 dni po terminie, mi sie az tak nie spieszy :eek:

Mam jakiegos mega dola dzis, do tego mi niedobrze, meczy rozwolnienie, nawet na truskawki nie mam ochoty :confused:
 
reklama
Hej kobietki :-)

Przez chwilę wczoraj wieczorem myślałam, że się zaczyna coś dziać. Mały zrobił się strasznie aktywny. Wprawdzie miewał już bardziej aktywne godziny ale nie aż tak :szok::szok::szok: Trwało to kilkadziesiąt minut u wcale nie było przyjemne, wręcz momentami bolesne. Przez chwilę zastanawiałam się czy nie iść na izbę przyjęć żeby sprawdzili co się dzieje, mój facet też się trochę wystraszył. Dziś już na szczęście wróciło o normy, młody leniwy jak co dzień.

Z dolegliwości to odczuwam jedynie czasami ból pleców taki sam jak przy okresie :-:)-(


Dziewczyny już któraś pisała o zwiększonej liczbie porodów podczas pełni :-) więc przypominam a może i ostrzegam, że jutro pełnia księżyca :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
No to ja pewnie przez tą pełnie urodze jutro:-D:-D:-Djuż pisałam że na pełnie jestem wrażliwa i zawsze nieśpie a kiedyś lunatykowałam:tak:no zobaczymy
 
Hmm piszecie o tych czopach tak...ale pamiętajcie, że on wcale odejść nie musi!!!chyba ja jestem tego przykładem;)
 
ja bym tam już mogła urodzić więc piszę się na tą noc księżycową:-)
a u mie to cały czas ta wydzielina się pojawia dzisiaj, więc kto wie za to dziś brak skurczy, na wszelki wypadek muszę się podrasować bo później nie będę miała czasu, no i męża trzeba kusić:-D:-D:-D
 
:-Dpełnia i piatek do tego jeszcze. N o zobaczymy. Ja tam bym chciala chociaz 3 egzaminy zdac ,wiec Tomcio niech wychodzi tak 13stego czerwca wieczorem jak juz by chcial :tak:
 
Cześć brzuchatki,
Widać, że następne szykują się do porodu, a tu jeszcze nawet czerwca nie ma :)
U mnie lekarz powiedzial, ze na razie ani jednej oznaki zblizającego sie porodu i że dzidzia nie jest nawet w kanale rodnym. :/ Ehh...cierpliwość cyba nie jest moją cnotą...

Muszę się pochwalić wczorajszym dniem - mój A. wraca z pracy, troszeczke spóźniony i mówi, że to wszystko przez Krystianka - podobno wysłał mu telepatyczną wiadomość z brzuszka, że ma kupić mamie kwiatki :) Więc wczoraj obchodziłam mój pierwszy dzień mamy na całego :):)
 
Dziewczyny uświadomcie mnie jak się mierzy termometrem z miekką końcówką maluszkowi???Tylko w tyłku czy można wykorzystać inną metodę bo już zgłupiałam??
 
reklama
Cześć brzuchatki,
Widać, że następne szykują się do porodu, a tu jeszcze nawet czerwca nie ma :)
U mnie lekarz powiedzial, ze na razie ani jednej oznaki zblizającego sie porodu i że dzidzia nie jest nawet w kanale rodnym. :/ Ehh...cierpliwość cyba nie jest moją cnotą...

Muszę się pochwalić wczorajszym dniem - mój A. wraca z pracy, troszeczke spóźniony i mówi, że to wszystko przez Krystianka - podobno wysłał mu telepatyczną wiadomość z brzuszka, że ma kupić mamie kwiatki :) Więc wczoraj obchodziłam mój pierwszy dzień mamy na całego :):)
mnie też tak moje chłopaki łobuziaki zaskoczyły, miło dostać kwiaty od swoich facecików:-)
 
Do góry