reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena chyba tylko w tyłku. Bo gdzie indziej by można??
A ja tak czekam i czekam, już 2 a paczki nadal nie ma, ja chcę moją pościel:wściekła/y:
 
reklama
Ja niby tez juz bym chciała i mogła urodzić, ale codziennie coś mi koliduje. :-)Wyszło mi na to, że moge urodzić dopiero 7 czerwca - czyli już po terminie.
 
Lena chyba tylko w tyłku. Bo gdzie indziej by można??
A ja tak czekam i czekam, już 2 a paczki nadal nie ma, ja chcę moją pościel:wściekła/y:

Kurde a pod paszką nie można??Właśnie przyszedł wózek kolor piękny bardziej ładniejszy niż na allegro!!!!I w tempie ekspresowym...największa przesyłka a najszybsza;)
 
o rany, ten moj maluch od wczoraj taki leniwy ze z nerwow po scianach chodze
co chce do szpitala pojechac to laskawie sie powierci a potem znowu spi
dzisiaj troche bardziej aktywny
myslicie ze pogoda tez na nich dziala?

super ciesze sie bo udalo nam sie kupic w ikeii fajna komode przeceniona z przewijakiem

po wczorajszej smutnej wiadomosci snily mi sie koszmary, ciagle jeszcze mysle o tym:-(


Lena pochwal sie wozkiem
 
Jest jest jest:-)
Przyszła:-)
Już sprawdzam zawartość;-)

ewela szczerze to nie jestem zachwycona:-( Wypełnienie pościeli jest strasznie kiepskie, kupiłam już jedno osobno i jest dużo fajniejsze bo mięciutkie, a to takie sztywne:(
Do tego zapewne to zależy od koloru, ale na moim jasnym żółtym obrazki Kubusia są zielone:( Nie wyglądają za fascynująco. Tylko jakość zewnętrzna pościeli jest rzeczywiście dobra:-)
No dobra ale sprawdzę zaraz jak to będzie wszystko na łóżeczku wyglądać.
 
Ostatnia edycja:
a ja znowu znalazlam chwilke zeby do Was zajrzec
z tym czopem macie racje nie zawsze odchodzi!
u mnie teraz odszedl chyba z 2 tyg przed porodem jakos tak!ale przy pierwszym porodzie nie mialam czegos takiego.
wydaje mi sie ze czop odchodzi wczesniej jesli porod zaczyna sie skurczami a nie peknieciem wod plodowych bo u mnie wlasnie tak bylo.(2 porody z peknietym pecherzem i czopa nie mialam i 2 porody rozpoczete skurczami i byl czop).
a ja dzisiaj jak z krzyza zdjeta.nie mam na nic sily cisnienie takie niskie.
 
Moze i dziala ta pogoda, bo w sumie jak deszcz pada to sie spac chce, to moze nasze maluszki tez spia. Moj to caly czas czkawke ma, boje sie,ze jak wyjdzie na swiat to bedzie mial kolki :/ jak on taki łapczywy jest . Ciekawe po kim .. :-)


Zdec no to mnie zmartwiłas, fakt wypełnienie kołderki sztywne,bo pewnie jest z poliestru całosciowego to dlatego, ja tez moze dokupie z poliestru kuleczkowego i poszycie ,zeby tez mialo mikrofaza pokryte,a nie poliestrem,no ,ale i tak w lato przeciez przykrywac małego ta wielka kołdra nie bede, tylko w rozku,albo w spiworku albo w tej kolderce do wozka,bo ona w sam raz.
 
Ostatnia edycja:
o rany, ten moj maluch od wczoraj taki leniwy ze z nerwow po scianach chodze
co chce do szpitala pojechac to laskawie sie powierci a potem znowu spi
dzisiaj troche bardziej aktywny
myslicie ze pogoda tez na nich dziala?

super ciesze sie bo udalo nam sie kupic w ikeii fajna komode przeceniona z przewijakiem

po wczorajszej smutnej wiadomosci snily mi sie koszmary, ciagle jeszcze mysle o tym:-(


Lena pochwal sie wozkiem
Ok jak mąż przyjedzie z pracy i złoży go;)Bo ja zakopałam się w pierogach, lepię i lepię i lepię;)
 
lena-a ty znowu gotujesz :sorry2:jak ja bym chciała mieć taką żonke:-Dmi się wszystko chce robić sprzątać bym mogła cały czas a gotować to mi się w ciąży wogóle odechciało:confused:raz na jakiś czas to lubie ale codzień to mnie dobija
 
reklama
lena-a ty znowu gotujesz :sorry2:jak ja bym chciała mieć taką żonke:-Dmi się wszystko chce robić sprzątać bym mogła cały czas a gotować to mi się w ciąży wogóle odechciało:confused:raz na jakiś czas to lubie ale codzień to mnie dobija

wiem co czujesz tylko u mnie z pieczeniem ciast w ciazy to jakas masakra!
tak srednio raz 2 razy w tyg pieklam ciasta a przez cala ciaze upieklam moze ze 5 i kazdy to zakalec!w dodatku ciasta na swieta mi nie wyszly i bylam taka zla ze musialam kupic ze az mi sie plakac chcialo!za to jesli chodzi o pichcenie mies moje kochanie stweirdzilo ze ulepszylam swoje dotychczasowe przepisy i jeszcze nigdy tak nie gotowalam.
za to wczoraj juz glupie mielone mi sie rozpadly nie wiem czemu?!
 
Do góry