reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

paula24211 - wszystkiego najlepszego z okazji imienin!! Spełnienia marzen i bezbolesnego rozwiazania :-)

Agi78 - 100 lat z okazji urodzin. Również szybkiego i nieskomplikowanego porodu :-)

Przeczytałam tylko kilka stron....
Innym solenizantkom i nam wszystkim - rozpakowanym i nierozpakowanym mamusiom również życzę wszystkiego co najlepsze!!

ita85 - cc pewnie bylo slusznym rozwiazaniem. Teraz predko dochodż do siebie i niech malutki zdrowo sie chowa :)

Ja do nadrobienie mam kilkanascie stron,ale o północy to ja juz ide spać. Chodziłam dziś to tu,to tam i jakoś dzionek zleciał-bardziej aktywnie niz inne. Mamusi dzis z siostrami dogadzałyśmy jak mogłyśmy,aż sie bidula rozpłakała. Ja tez mam jakies depresyjne nastroje:eek: płakać mi sie chce z byle powodu. Ach, te hormony:-( i... coś jeszcze chciałam napisac,ale zapomniałam...:sorry2:
Dobranoc.

O Boże właśnie coś tam doczytałam i... :-( kajkapol... nie da sie słowami wyrać tego smutku. Najserdeczniejsze wyrazy współczucia... Bardzo mi przykro. ;( ;( ;(
[*]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-)

U mnie dzisiaj kolejna nocka gdzie spałam tylko 3 godzinki bo od 24 miałam co chwile skórcze co 15-12 minut. Najlepszy był mój P budzi sie w nocy patrzy na mnie i pyta: a ty co robisz to ja mu odpowiadam: licze co ile mam skórcze, a on co: powiedział ok odwrócił się na drugi bok i zasnął:szok: Ide dzisiaj na wizyte i ktg więc zobaczymy co tam, znając moje szczęście to zawsze jak mam ktg to jest cisza, ewentualnie jakiś jeden skurcz a jak wychodze od lekarza to sie zaczynam spinac.
 
Dziewczyny wlasnie dostalam strasznie smutna wiadomosco od naszej kolezanki kajkapol

:no::no::no::no:
Pawelek urodzil sie w 37tyg i rodzicom nie dane bylo sie nim nacieszyc:-:)-(


Glebokie wyrazy wspolczucia
[*]

[*]
[*]
[*]
[*]
[*]


Ja tu zaglądam po swojej wczorajszej wizycie a tu takie wieści...

U nas sytuacja przedstawia się w następujący sposób: Wizytę mam 9 czerwca teraz i dobrze by było do niej dotrwać.A później jeśli dziecko będzie takie duże jak pierwsze to będę mieć cesarkę a jeśli nie to będą inaczej to rozwiązywać.
Ale do terminu nie będzie mnie lekarz trzymał.Więc myślę że ok15 czerwca będę już rozpakowana:-)
 
Cześć wszystkim:-)
I znów dzień pochmurny i deszczowy. Czy to jakies fatum nad Polską zawisło?? Czyżby w tym roku nie było lata??
Dobrze,że wczoraj zrobiłam pranie i wyschło na delikatnym słoneczku.
Nic nie słychać,żeby któraś sie rozpakowała albo jeszcze wieści nie spłynęły. Mam nadzieję,że u Was wszsytko ok i z maluszkami też.
Ja dziś nocka spkojona, na szczęście żadnych skurczy, i dobrze, bo jeszcze za wcześnie. Biore sie dziś do sprzątania i pieczenia, dziś w nocy przyjeżdża mój D. :-)
 
Cześć dziewczynki!
Powiem Wam, że jak "narzekałam",że nie czuję żadnych bóli i, że moja macica nie ćwiczy to narzekałam, ale jak sobie dziś w nocy urządziła trening to:szok: :szok: Prawie całą noc nie spałam :no: Tylko wytłumaczcie mi, bo ja nie odczuwam tego jako skurcze tylko taki ból jak przed miesiączką, ale jednostajny :confused:, nie odpuszcza... czy to skurcze przepowiadające, czy jeszcze coś innego?

Nadal nie mogę się pogodzić z wczorajszą wiadomością :no: Wy chyba też, bo wyjątkowa cisza na wątku...

Miłego dnia mimo wszystko, mam nadzieję, że dziś pojawią się jakieś cudne wieści z któreś porodowki :tak:
 
Witajcie dziewczyny porannie,

Jak zawsze udało mi się wyspać, tylko jedna wizyta w WC.;-)

Nie ma się co kłócić, uważam podobnie jak anecznik, jak kajkapol będzie chciała się wygadać to na pewno napiszę co było przyczyną. A wiem z własnego doświadczenia, że najprawdopodobniej będzie miała taką ochotę, bo tylko rozmowa z innymi ludźmi którzy przeżyli podobną tragedię daje przez chwilę zapomnienie. Więc jeżeli chcemy wiedzieć co się stało, pozostaje nam tylko czekać na kajkapol. Ale teraz przeżywa ciężkie chwile i potrzebuje bliskości rodziny...
 
kajdusia ja wczoraj miałam tekie dziwne bóle w podbrzuszu jak opisujesz, ale ja to zwaliłam na długie siedzenie i ucik podbrzusza, fakt że nie trwały cały dzień i jakoś zbytnio nie były uciążliwe
jednak Ty jesteś juz właściwie w terminie więc u Ciebie to może byc juz inna sprawa, może dziewczyny bardziej doświadczone pomogą
 
reklama
Witam!oj smutno u nas znowu smutno:-(
A ja dziś w nocy przespałam 4 godzinki tylko położyłam się wczoraj spać i z przemęczenia bo cały dzień w kwiaciarni na nogach obsługiwałam klijentów niemogłam zasnąć jak koło 12 usnełam tak mała zaczeła kasłać i się obudziłam znów niemogłam zasnąć i zaczeły swoje skurcze tak co 9-10-8minut i tak dwie i pół godziny:szok:ale się nie nasilały więc spokojnie liczyłam odstępy wkońcu dwie nospy forte pomogły i usnełam ale dziś też coś brzuchacz się napina:sorry2:
kajdusia-u mnie to skurcz trwa niecała minute i wtedy boli jak na okres i brzuch jak kamień ale raz już tak miałam jak piszesz że ból na okres trwał z godzine ale skurczy wtedy niebyło bo brzuch był mięki:confused:
 
Do góry