reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Powiem wam, że masakra zdemontowałam cały fotelik samochodowy do prania i.... namęczyłam się strasznie żeby go z powrotem złożyć, tzn jego tapicerkę. Nie jest to wygodne rozwiązanie przy praniu tapiecerki w wózku poszło mi zdecydowanie łatwiej, chociaż już widzę że obicie gondoli można czyścić tylko szmatką.
Teraz piorą się ręczniki, pościel wyprana i wyprasowana, mam nadzieję że dzisiaj dostanę drugą zmianę, jeszcze pozostały tylko części "tapicerki" w huśtawce i leżaczku...
Bo tak wczoraj po tych smutnych wiadomościach stwierdziłam jednak że lepiej dla małej żeby już powoli wychodziła.... ale jak na złość żadnych skurczów ani nic...
Dobra biorę się dalej za robotę.
Życzę miłego dnia.
Ciekawe czy ktoś się rozpakował przez noc, a nie zdążył nam jeszcze o tym donieść;-)
 
reklama
witajcie
u nas dziś pogoda nie ciekawa, pochmurno ale dobrze że nie pada

miałam zaglądnąć wczoraj wieczorem ale po takich wieściach jakiegoś doła złapałam
nie wiem gdzie ta sprawiedliwość, chodzimy całą ciąże dbamy, oszczędzamy się, przyjmujemy masę leków itd a tu na koniec coś takiego zamiast szczęśliwego rozwiązania, ja wczoraj też juz sobie zaczęłam wymyślać różne rzeczy:-(
kajkapol dla Pawełka
[*]

a ja wczoraj wrzuciłam część prania dla małego i dziś jeszcze troszke, jak wyschnie to chciałabym się zabrać za prasowanie i byłoby po wszystkim, jeszcze tylko pakowanie torby do szpitala i można rodzić

ona..m fajnie że się odzywasz mimo mnóstwa nowych obowiązków i pewnie braku czasu, w wolnej chwili chwal nam się małym Colinem:-)
mimo wszystko miłego dnia brzuchatki
 
witam i ja widze że znowu złe wieści zagościły na naszym forum jakieś fatum zawisło ale mam nadzieje że wiecej takich wiesci nie bedzie
u mnie noc znowu przechodzona do łazienki mam dosc tych nocek:no:
ciekawe czy jest jakies dzieciątko z naszego swieta
 
Witajcie!!!!
Ja to jestem jakiś odwrotowiec;)Wczoraj skurcze z KTG 60 a ja nic nie czuję żadnego bólu ani nic;)Hehe oby były takie do porodu;)
Dzisiaj mój brat ma Urodziny;)Mówi, że prezentem ma być Gaja ale coś kokoszce się nie spieszy;)
 
witamy w komplecie
my dzis o 15 znowu wizyta KTG ze wzgledu pewnie na te wody ze tak malo juz zostalo ,jestem ciekawa co powie ginka czy beda czekac na samoistny porod czy bedzie jakis dzien wyznaczony na wywolanie moze???????;-):szok:
a bol jak na miesiaczke to juz kilku dni mam i twardy brzuch w nocy nie daje sie spac bo mala tak szaleje ale juz pewnie ostatnie godziny w naszych brzuszkach urzadzaja imprezy,,:-D:-D

u nas sloneczko i nawet cieplo my juz z Mikim po spacerku teraz czas na kawke.:-):tak::-D
 
witamy w komplecie
my dzis o 15 znowu wizyta KTG ze wzgledu pewnie na te wody ze tak malo juz zostalo ,jestem ciekawa co powie ginka czy beda czekac na samoistny porod czy bedzie jakis dzien wyznaczony na wywolanie moze???????;-):szok:
a bol jak na miesiaczke to juz kilku dni mam i twardy brzuch w nocy nie daje sie spac bo mala tak szaleje ale juz pewnie ostatnie godziny w naszych brzuszkach urzadzaja imprezy,,:-D:-D

Jak mówisz że to są imprezy pożegnalne w brzuszku, to nie chcę nawet myśleć jak będzie wyglądała parapetówa na zewnątrz:-D:-D
 
Witam się i ja w ten szarawy poranek i nadal 2w1:-)

Młody od wieczora zrobił się leniwy, przez cała noc nic nie raczył kopać matki i tak się rano jego zachowaniem zdenerwowałam że pojechałam do położnej na ktg. Wszystko w porzadku - oczywiście królewicz spał:-)tętno ok no i pojawiły sie skurcze dochodzace do 60. Także wszystko idzie ku dobremu:-)

Miłego i spokojnego dnia dziewczynki:-)
 
reklama
dziewczyny a mój mały już miejsca nie ma za bardzo w brzuchu i juz mi kopniaków nie funduje, tylko sie przeciąga leniwie, ale jak wypchnie te swoje nóżki to aż słodko z bólu sie robi.

zdec a co ty masz za fotelik, że sie tak namęczyłaś z pokrowcem?? Ja w tej chwili dla starszej córki mam juz trzeci fotelik i ze zdjęciem pokrowca do prania w żadnym foteliku nie miałam problemu.
 
Do góry