reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam się na chwilkę.
Pogoda okropna:no:.Do mnie przyplątało się jakieś choróbsko_Od wczoraj zapchany nos,w gardle jak by ktoś ognisko rozpalił,a do tego pocę się okrutnie :no:.
Przeczytałam tylko pobieżnie i cieszę się,że wszystkie nadal jesteśmy w stanie błogosławionym.
Gosiagro i paulce gratuluję powrotu mężów do domku i życzę szybkiego nabierania sił,bo już niedługo się im przydadzą.
A wszystkie proszę dbać o siebie,żeby się nie nabawić jakiegoś bakcyla jak ja,bo pogoda temu sprzyja.
 
reklama
Witajcie dzielne dwupaki i trojpaczku :tak:
Stwierdzilam ze jeszcze 5 dni i moge rodzic: ja chce Blizniaka a nie Byczka :-D Sama jestem z maja wiec wiem jakie to urocze, gadatliwe i inteligentne dzieci :-D:-):-p
Dzis piekne slonce wiec pewnie sie pokulam na jakies zakupy

Ewus daj znac co u ciebie, kolejny tydzien do przodu!

Klementinka, skoro monitoruja wyniki to pewnie typowa opuchlizna ciazowa, woda sie zatrzymuje pod koniec :tak: Czasami lekarz przepisuje leki moczopedne i to troche pomaga, moze dobrze ze nie zdecydowalas sie na ta podroz do Torunia:confused:
Gosiagro, co za noc :szok: Ja bym pewnie spanikowala, a moj maz to juz na pewno :-D Dobrze ze wszystko sie uspokoilo, niech maz jeszcze troche sil nabierze :blink:

Gosia**
widze ze u was tez noc zarwana, moe uda ci sie zdrzemnac w ciagu dnia?

eagle no wlasnie, majowki daja czadu :-D Juz chyba 40 na liscie rozpakowanych, i rzeczywiscie wczesnie zaczely (pierwsza chyba w lutym:eek:) Jeszcze sie okaze ze 95% czerwcowek bedzie czerwcowkami :-D

agi78 niech plytki rosna w sile!:tak:

askut i inne wizytowiczki: powodzenia!

madziaja duzo zdrowka!!

Ja do pepuszka dostalam tutaj spirytus, i tak przez pierwszy tydzien przychodzi codziennie polozna wiec pewnie od niej sie wszystkieg bede uczyla co i jak. a do podmywania uzywam laktacyd, plus tantum rosa na pierwsze "krwawe" dni ;-)
 
W sumie tak piszecie o tym Lactacycie:) Ja go używam cały czas, nawet przed ciążą i skoro Tantun Rosa ma mieć podobne działanie to może i ja go nie będę kupować.
 
Dzięki zdec w sprawie butelki :-)

agast22 - szczery twój mąż, no ale zawsze masz nowy ciuch:-D

W sumie ja chciałabym już w tym tyg urodzić, mała jest duża, ja już też bym nie przytyła, dziś ostatni zakup duperelków, tak więc czekam.

 
Ale tantum rosa ma dzialanie znieczulające a lactacyd nie..

ja to bym zbytnio nie liczyła na jakieś szczególne działanie znieczylające, tak naprawdę chodzi głównie o higienę a co do znieczulenia lepiej działają leki,np zwykły paracetamol niz tantum rosa

aha, co do wielkości dziecka to w ubiegły piatek moja koleżanka urodziła synka: waga 5.020kg i 64 cm, miała oczywiście cc; ale wcale nie było po niej widać że dziecko będzie takie duże
w usg wiedziała że będzie ponad 4.5 kg ale dokładnej wagi nie; niestety żadne badanie nie da 100% pewności a jak sama nazwa mówi to tylko badanie dodatkowe, czyli określa szacunkową wartość, czyli czego można się spodziewać
co i jak na 100% procent będziemy wiedziały po porodzie:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja tez już bym mogła rodzić;-), bo trochę mam już dosyć, jedyne co mnie powstrzymuje to to, że mąż jeszcze za słaby, a dodatkowym stresem teraz nie chcę go obarczać:no:
karo - to tez miałaś ciężka noc:-(, mnie na szczęście tylko raz złapał skurcz łydek, a tak to mam spokój
askut -powodzenia na wizycie:tak:
agast - uśmiałam się z tej słonicy, ale przynajmniej masz nowe ciuszki:-D
madziaja - dużo zdrówka:tak:
koriander - to ty tez jesteś Maja z maja:-D:-D
 
Witajcie;)

Ja do szpitala biorę tylko szare mydło....
Emalia mówię, że Ty będziesz jedną z pierwszych czerwcówek, która urodzi, co do czopa to nie pomogę wiem tylko z książek, że zawiera śladowe ilości krwi;)
Dziewczynki kupujecie OILATUM mi w aptece pani poleciła Emolium ten sam skład a tańsze!!!
Czy któraś z Was chodzi do Gina na NFZ a nie prywatnie??
 
madziaja dużo zdrówka
neti79 ładny mi maluszek:szok: szok:-)

lena ja tylko prywatnie chodzę

uciekam zrobić porządek w pokoju i posprzątać zabawki z córcią bo coś sama się za to nie chce zabrać

miłego dnia
 
reklama
Do góry