reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

O kurcze Lencja- to warunki rzeczywiście tragiczne, mam nadzieję, że ciśnienie Ci się obniży i bedziesz mogła czas do porodu przetrzymać w domku, może spróbuj zająć się czymś innym, żeby nie myśleć o tym ciśnieniu....
Najważniejsze, że Nelcia już duża i silna! Trzymaj się
 
reklama
Lencja, dobrze ze piszesz, oby cie puscili do domku bo takie koczowanie na korytarzu to az strach :szok: Juz na sama mysl pewnie cisnienie okropnie ci skacze :sorry2:
Kajdusia, oj nie wszystkie Blizniaki sa takie same :-D Zalezy pewnie od rocznika ;-) A 2010 mi wyglada na bardzo fajny rocznik, nasze dzieci beda super niezaleznie od znaku zodiaku :blink:
gosiagro dokladnie :tak: majowe Maje maja umajone zycie :-)

Dziewczyny ja mam jeszcze pytanie o termometr bo musze wciaz go kupic, jaki macie, bo mi polecala polozna najzwyklejszy elektroniczny do dupci, ale jakos mi sie nie bardzo widzi..:confused:
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja w tą paskudną pogode to chyba jesień jakaś na dworzu a nie wiosna:confused:
My wczoraj spędziliśmy dzień na chrzcinach było całkiem fajnie przyjęcie po chrzcie było w takim fajnym pałacyku nad zalewem zegrzyńskim trochę się wypogodziło po południu to i nad wode można było iść:tak:co do magnezu lekarz mi kazał brać cały czas bo działa on też antystresowo a to przed porodem się przyda a nospe biore tylko jak mnie bardzo skurcze męczą dorażnie a jak pojechałam z Marysią do porodu to pierwsze co dali mi zastrzyk z nospy i położna mówi jak to jeszcze nie poród to skurcze przejdą a jak poród to nic nie da ta nospa.
gryzka -no ja właśnie nospe biore jak mnie męczą przez godzine skurcze częste czyli co ok 10m biore wtedy 2 forte i przechodzi
nadika-to tak długo bierzesz luteine mi kazał odstawić za 4 dni czyli w 35 tyg

A tak wogóle to dziś rano pokochałam się z mężem co było zabronione od 20 tyg bałam się co prawda bo mówie jak pojedziemy po tym prosto na porodówke to co a mój mówi no to pojedziemy i mnie namówił:-pi jakoś nic się nie stało a nawet skurczr mniej dokuczliwe się zrobiły chyba macica się zrelaksowała:-)

A tak wogóle to druga połowa maja a u nas spokój:shocked2:ciekawe czy ten tydzień jeszcze wszystkie wytrzymają czy już coś się zacznie dziać
 
Lencja w takich warunkach szpitalnych to cisnienie napewno ci nie opadnie .. tragedia normalnie.

Ja wam powiem,ze mogłabym sie tak za 2 tyg rozpakowac, bo jak sobie pomysle,ze moj maly wazy juz 3200g to ja nie chce takiego wilegachnego dziecka rodzic , brrr . W domu mam stresa codziennie - moj syn mi dostarcza takich emocji,ze kto wie czy to sie nie przyczyni do wczesniejszego wyklucia :-)

Aaa jeszcze cos, moj gin mowil,ze jak nie zdaze zrobic tego badanka GBS to w szpitalu przed porodem i tak pytaja czy bylo robione ,a jak nie to robia za free badz podaja antybiotyk. Wiec zastanawiam sie po co robic i tyle kasy wydawac. Poza tym gin mowil,ze dziecko w brzuchu juz od poczecia posiada liczne bakterie,ale one sa nie aktywne .

Ja sie pokochalam w sobote i tez nic nie bylo,ale ten seks byl jakis taki dziwny wam powiem, on sie bal,czy nie dotyka maluszka w głowe - sie usmialam i nie mogł sie chłopak dobrze rozluznic , wiec stwierdzilismy,ze chyba "po" bedziemy sie kochac.
 
Ostatnia edycja:
Mój ostatnio jak mała miała gorączke poleciał do apteki wkurzony bo mieliśmy elektroniczny i do niczego się nie nadawał kupił taki na podczerwień do ucza i czoła co prawda zapłacił 120zł ale termometr jest super mierzy w sekunde i to bardzo dokładnie:tak:
 
anecznik- nie wpadajmy w skrajności- 30 st, a 7, to duża różnica ;-)- ja chcę tylko trooooszkę słońca :cool2:. No to co- może zapoczątkujesz czerwcóweczki? :-)

Wiem, ale nasza pogoda to często ze skrajności w skrajność :-) Mogę rozpocząć rozpakowywanie, tak np. od czwartku bardzo chętnie :-)

Pisałyście o wadze maluchów ja się doczytałam, że w karcie ciąży w 33/34 tygodniu mam wpisane 2,5kg a w wypisie ze szpitala w 34/35 tygodniu już ponad 3100 g więc faktycznie niema się co sugerować :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A tą butelkę do rozpuszczania tantum rosa, to jakąś specjalną kupujecie? I jakby co to gdzie?
W sklepie spozywczym, taka zwykla woda niegazowana 0,75l z dziubkiem (kiedys byla naleczowianka i cisowianka 0,75).

Co do emolium - to faktycznie, nam to chyba smierdzialo w kapieli (mimo ze teoretycznie bezzapachowe).. mialam tylko takie saszetki-probki. Ale - kazda z nas przeciez odczuwa zapachy inaczej :)

ewelinko -
no to faktycznie, niezle Cie trzymaja :( Z pokochaniem sie tez czekam na min 36 tydzien - ma dziecina ciezka, wiec nie bedzie obawy; a jak cos przyspieszy - bedzie latwiej urodzic mniejszego niz wiekszego klocuszka ^^:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry