reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny ja znowu jak zwykle pytanie z kosmosu;P
Jaką bierzecie torbę do szpitala, taką dużą podróżną, czy taką mniejszą poręczną?
Bo zastanawiam sie jaką kupić:((((( I znowu mam kolejny dylemat....
czy lepiej kupić taką dużą jak na wakacje:p szerokość 70cm, czy mniejszą taką jak na fitness ok.45cm:(
zdec patrząc na to co trzeba zabrać do szpitala dla siebie i maluszka ja wybiorę troszkę większą- tak ok.55cm. musze popatrzeć i też coś wybrać.
 
reklama
ja zdecydowałam że wezmę taką małą walizkę na kółkach- nie znam dokładnie wymiarów ale zawsze ją brałam do samolotu jako bagaż podręczny, myślę ze lepiej wziąć wiecej rzeczy niż potem się martwić że czegoś się nie wzięło i liczyć na męża, który pewnie zabierze z domu nie to co trzeba mimo dokładnych tłumaczeń z naszej strony :-)
 
Agi78 ściskam mocno kciuki za Twoje wyjście, mam nadzieję że te płytki już nie spadną i że już będzie dobrze.

liliti ależ Ty się nacierpisz, wytrzymaj jeszcze trochę dla dobra maleństwa.Trzymam mocno kciuki.

lenaDTR też bym tak chciała dostawać kasę;-), oby tak dalej przelewali.

zdec super ta huśtawka

gosiagro po lekach skurcze powinny przejść - życzę Ci tego, dobrze że z małą jest ok.

My wreszcie zamówiliśmy łóżeczko:-). W piątek lub w poniedziałek będzie ono już w domu:tak:.









 
dziewczyny.. a ja zaczęłam plamić krwią.. nie wiem skąd to, było tego malutko, po prostu na papierze po robieniu siku zauważyłam :/
nie mam pojęcia co robić
może to z badania z przedwczoraj :/
nic mnie nie boli, zero skurczy, mały fika

dzwoniłam do 2 szpitali czy możliwa jest konsultacja z ginem przed ew. przyjęciem to nie, wszędzie od razu na oddział:/
 
dziewczyny.. a ja zaczęłam plamić krwią.. nie wiem skąd to, było tego malutko, po prostu na papierze po robieniu siku zauważyłam :/
nie mam pojęcia co robić
może to z badania z przedwczoraj :/
nic mnie nie boli, zero skurczy, mały fika

dzwoniłam do 2 szpitali czy możliwa jest konsultacja z ginem przed ew. przyjęciem to nie, wszędzie od razu na oddział:/

Kochana jak u Ciebie??? Jeśli się powtórzy to pędź do szpitala!!! Nie jest powiedziane że Cię zostawią, poza tym jeśli naprawdę wszystko będzie ok, możesz zawsze wyjść na własne żądanie:tak:U nas też tak jest, że jak coś to zaraz na oddział trzeba sie wpisać, ale po wykonaniu badań często natychmiast puszczają do domu. To są chyba takie ich procedury... Mam nadzieję że wszystko ok- trzymam kciuki. Daj znac co u Was.
 
Witajcie porannie,

Cytrusik mam nadzieję że udało Ci się skonsultować się z lekarzem. Napisz co tam u Ciebie.
liliti kochana mam nadzieję że się jakoś trzymasz i że udało Ci się spokojnie noc bez bóli przespać.
Wanienka już w domu, facet mi ją sam przywiózł:) To było dużo lepsze niż zapłata za przesyłkę:) A i jemu i mi nie chciało się iść na pocztę:)
Wanienka super i co do tego że nie ma jak nabierać wody to nie do końca prawda, jest miejsce z przodu żeby spokojnie nabrać.:)
 
Witajcie porannie,

Cytrusik mam nadzieję że udało Ci się skonsultować się z lekarzem. Napisz co tam u Ciebie.
liliti kochana mam nadzieję że się jakoś trzymasz i że udało Ci się spokojnie noc bez bóli przespać.
Wanienka już w domu, facet mi ją sam przywiózł:) To było dużo lepsze niż zapłata za przesyłkę:) A i jemu i mi nie chciało się iść na pocztę:)
Wanienka super i co do tego że nie ma jak nabierać wody to nie do końca prawda, jest miejsce z przodu żeby spokojnie nabrać.:)
Aniu jeśli tylko Tobie bedzie dobrze myć malutką w tej wanience to ja sie bardzo ciesze :tak: może mi po prostu dla tego że mam troche wiecej doświadczenia z dzieciaczkami(opieka nad dziećmi kuzynostwa i praca jako opiekunka) byłoby nie wygodnie z tym hamaczkiem.
Życze powodzenia i niech dobrze Wam służy :tak: ale niech sie przyda dopiero w czerwcu
 
Ja zaraz wyjeżdżam do Opola do szpitala.
Musze powtórzyć badania na przeciwciała, bo u nas znowu wykryli że są :baffled:
mam nadzieje, ze nie wymyśla zeby mnie zostawic na oddziale i po pobraniu krwi po prostu wróce do domu.
Pozdrawiam Wszystkie serdecznie.
 
reklama
Ja zaraz wyjeżdżam do Opola do szpitala.
Musze powtórzyć badania na przeciwciała, bo u nas znowu wykryli że są :baffled:
mam nadzieje, ze nie wymyśla zeby mnie zostawic na oddziale i po pobraniu krwi po prostu wróce do domu.
Pozdrawiam Wszystkie serdecznie.

To życzę powodzenia i tego żeby Cię Cię nie zostawili w szpitalu:)
 
Do góry